None.net

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Hanzy393
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 07. Feb, 2010, 19:11

None.net

Príspevok od používateľa Hanzy393 »

Cawte chcel by som sa opítat na vaše skúsenosti ohladom . Pre tých čo nevedia je to stranka na ktorej uživatel klika na videa a dostava body za ktore si može vybrat plnohodnotne ceny napr. (675 bodob- XBOX 360)
Je to podla vás seriozne ? Má s tým niekto skusenosti ? Prisla vam nejaka vec od nich za body ???
Ma pri to zmyslel trávit čas ? ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re:

Príspevok od používateľa Snake »

posledné vlákno dopadlo takto:
Snake napísal:
faugusztin napísal:toto vlakno by sme mali zatvorit
A aj ho zavrieme ;) Na internete je toho dosť, a videá na youtube, ako prepáčte...

Nemá cenu vysvetľovať, každý súdny normálne zmýšľajúci človek pochopí čo áno a čo nie.

LOCK

a tiež jeden názor:
faugusztin napísal:Moj osobny nazor na toto je jedno - toto vlakno by sme mali zatvorit z viacerych dovodov :
1) nehorazny spam na celom internete - nikto o tom nic nevie, ale na google uz najdes 1 520 000 vysledkov na slovo lockerz
2) nikto od nich este nic nedostal, vypadky maju akurat vtedy ked sa maju udelovat veci za ziskane body (cital som to na inom fore)
3) je to pyramida ako vysita
4) jedine spojivo s Amazonom je toto :
http://www.linkedin.com/pub/kathy-savitt/1/863/8b1" onclick="window.open(this.href);return false;
To znamena, ze v Amazone robila.

To je ako povedat ze Apple patri Google, pretoze CEO Google bol v spravnej rade Apple.
LOCK





.

Návrat na "Debata o všetkom"