Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Peterka »

Dobre je ze hra nepusti hraca na superovu plochu, lebo ak je na utociacej strane prevaha hned na zaciatku maju schopnost dostat aj superovu startovaciu zakladnu.A to je potom riadna mela na par metroch.
Mne osobne sa este nepaci ze nepriatel ma moznost nasadnut do superovho tanku alebo vrtulniku.
Na druhej strane ja osobne zacinam viac utocit tak sa napajam na hraca co je na bode utoku.
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Matusak »

za TK máš -15 bodov... žiadny trest
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

No tak to som rad ze je vypnuty ... :D mam stym urcite nemrijemne skusenosti... ale to by vedeli o tom hovorit moji klanovci , lebo co som ja v istych momentoch dokazal bolo na povazenie .. :D ..

Co sa tyka toho prikladu ktory si okomentoval ... no v pripade v ktorom som to spominal ja islo vylucne len o sprostu hru ..cize ... no asi tak ..

este by ma zaujimalo ake druhy servrov su na vyber... ci klasicky zo vsim vsudy technika atd alebo su aj cisto infantry bez akej kolvek techniky .... lebo by som uvital len infantry nakolko na BF hravam uz len toto posledne 2 roky kedze klasik je kapitola sama o sebe ..
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

-najdes aj take ,ktore upozurnia ze za pouzitie vozoveho praku je kick
-TK je problem u mna hlavne v zasnezenych mapach,tam toziz niekedy splyva znacka nad hracom so snehom,cize pre istotu ho odstrlim ..:D
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

No moje TK sa zo slovom pre istotu soajat nedaju :D lepsie povedane nedali ... ja som nezvykol ucinit TK v pocte 1 ale ked uz tak bud som zrusil cely squad alebo to obsahlo trochu viac ludi ... ..moje TK by sa dali sopajat zo slovom smola :D ako teraz sa smejem ale v tom momente to do smiechu nejak nebolo .. da sa povedat ze skoro secky moje TK padli granatom ... co je vsak najzaujimavejsie je sposob akym som sa ja takmer vzdy k TK dopracoval .. pretoze trafit jedinu lampu alebo strom naokoli a granatik sa pekne vriacia k celemu beziacemu squadu alebo roh budovy cedulu na budove strom a ine v tomto som expert .. no stavali sa aj situacie kedy som mojmu v rohu skryvajucemu sa vojinovi ktory cakal na medika hodil miesto lekarnicky granat ..., tiez som obluboval situaciu vidim nepriatela :arrow: hadzem granat :arrow: nepriatel sa zdekuje :arrow: na jeho poziciu prichadaju moji"samozrejme doteraz tam nikto namal potrebu ist" :arrow: granat dopada :arrow: v lufte je niekolko parov noh ... to mas potom blbe .. ale pre istotu radsej nikoho nestrielam ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

poniektore servre maju proste TK zapnute,alebo sa to odvija od druhu hry..neviem..kazdopadne je ale TK viacmenej vsade off
//
OTAZKA:Cca o kolko viac vydrzite s body armorom?Ja sa totiz nechce velmi vzdat 4x optiky a skusit to este nemozem..tak len tak do buducna ..
//
Dnes cekujte ten UPDATE
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

ah ty sniperi ma tam seru....... :furious2: .. moje meno v BF2 je Sangala mozte si ma pridat zahrame :good: no zatial sa zaucam
// pada aj vam do winu ta hra ? mne sa stava ze hej
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

update vonku, konecne, so server browserom to uz vyzera lepsie :cool:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Vcera sme si so Sanghalom krasne zahrali.Dobry pocit ked aktivujete odpalenie par M-COMov a este vlastnymi silami zabezpecite aby ho protivnici nedeaktivovali, vsetko na jeden zivot..a konecne som bol na 1.mieste v scoreboard...no pekne :cool:
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

dostal z vas uz niekdo strieborny dogtag? neviem co presne znamena ale podla mna je zabit s nozom dvakrat toho isteho, vcera sa mi tato vec podarila:D
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

kukni stranu 24 tam dal faugusztin screeny a pozri kolko dal nozom :hysterical: ved to sa neda ... maximalne som dal 4 za kolo
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

viackrat sa mi to podarilo, neviem kto to bol (mal kerevsky dlhy nick), ale som ho musel pekne vytocit, hlavne aj pre to ze stale kempoval so sniperkou, tak za jeden zivot. myslel si za nim je uz len strma skala, asi sa mylil.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Uz som to tu pisal, farba dogtagu zavisi od ranku supera. Zakladny je bronzovy, nad urcitu uroven strieborny. Je mozne, ze su aj zlate :).
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

moj styl ala "skoc do najvacsej mely,dlho neprezijes" mi vela moznosti na ziskanie znamok neprinasa...mam asi 4 kusy za 15 hodin hracieho casu,popritom som cisty assault :)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Znamky sa ziskavaju hlavne ked si zakerak... To znamena ze nebezis ku chlapikovi ktory je k tebe otoceny chrbtom tak ze po nom hadzes granaty a strielas po nom, ale pekne k nemu zozadu pribehnes a stlacis klavesu pre nozik - bum, je mrtvy, vacsinou ak nie je nikto nablizku tak o tebe ani nevedia a ides dalej :).

Návrat na "Hry a problémy s nimi"