Tlaciaren netlaci

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1656
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Takze ja mam teraz Canon Pixma IP4200 a tam vytlaci cierna napln 360 stran pri 5% pokryti, 1450 stran (tlac ISO/JIS-SCID N5). Takze si myslim, ze je to slusne. Navyse ma oddelene farebne zasobniky.
Pre mna bola jednoznacna volba Canon
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
lacko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi 18. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Luèenec

Príspevok od používateľa lacko »

Tak este naokraj keD este spominate pomer cena/strana.Do HP su fakt asi najdrahsie naplne.Ja mam HP deskjet 845c,idu sem naplne cb 15-normalne v obchode za 995-1100sk! + farebna /3-farebna cerv+modr+zlta/za 1200sk takze spolu priblizne za 2200sk!Samozrejme ak berieme do uvahy origos naplne od HP.Takze som sa rozhodol,ze si budem naplnat sam.Nasiel som super obchodik u nas a tam predavaju ciernu,cervenu,modru,zltu za jednotnu cenu 20ml=50sk! CENA BEZ KONKURENCIE.Do farebnych naplni sa zmesti na jedno naplnenie 5-7ml,do ciernej 20-25ml.Na jedno naplnenie mi cartridge vydrzi na vytlacenie asi 50 plne farebnych A4 stran./Obaly na dvd/Takze si to prepocitajte.
Jedinna nevyhoda je ze aj naplnat sa neda do nekonecna.casom aj tak odide hlava-trysky a vtedy pomoze len novy cartridge. :cry:
Daju sa este kupit neoriginalne cartridge zhruba za polovicu ceny origos.
KeD si mas kupit originalne je fakt asi lepsie kupit novu tlaciaren :cry:
8)
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1656
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Prave kvoli cene origos naplni som zobral tu Canonku. Lacna CB tlac. Vo farbe velmi netlacim, ale ked uz, tak naklady su stale nizke. Tiez planujem v buducnosti naplnat, takze to bude zase o dost lacnejsie. Len si treba davat pozor, cim naplnaju. Treba si zistit, ci ten atrament je kompatibilny s vasou tlaciarnou. Lebo sa moze stat, ze po prvom naplneni skape hlava, pripadne sa upchaju trysky.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

Ja mam epson stylus C42SX a tiez mi nechcela tlacit a zistil som ze mi treba novy kabel takze uz OK, a farba stoji 140Sk cierna a 300farebna uplne nova, takze ja som spokojny

Návrat na "Hardware všeobecne"