Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

pre na best CONQUEST-PANAMa CANAL
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

r.b. class aj pre mna:D
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

vcera som si dal taku dlhsiu particku , ale zatial SP :) ..... najprv chcem dojst SP a trosku si to otukat ale da sa povedat ze som uz viacnmenej rozhodnuty si to zakupit....je to uplne o niecom inom ako MW2....zo zaciatku som sa dral dopredu a isiel stylom FFS(Fast Forward Shooting), ale moc sa mi to nevyplatilo....pri MW2 sa to dalo ku timovej praci prirovnat jedine ak som siel s ludmi, ktorych som poznal...ak som hral random tak vacsinou sa vsetci rozleteli po mape ako sliepky a clovek nevedel kde mu hlava stoji ked sa spawnol vzdy inde kvoli zatulancom....este otazka..ak som hral betu tak mozem kludne pouzivat to iste konto aj pri full hre alebo treba urobit nove ?
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Vies co, ani tu to nie je niekedy ine..Rush..to je ako vojna mravcov dakedy a Conquest zas 2 vacsie party behaju dokola po mape a striedavo si obsadzuju vlajky..Ak by ostali napr 3 ludia s tymu na vlajke,bolo by to urcite taktickejsie..
Vcera sa mi stalo..respawnol som sa na nasho prveho v tabulke a to sniper v okne..kuknem mu ponad plece a pred nim nepriatel..tak som ho sundal s automatom skor ako on..proste lama..a na prvom mieste :rolleyes:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Ja som tak vcera snipoval na africa harbor "moja najoblubenejsia" hore na kopci este v tej prvej zone mapy hore pri skalach .. a snipujem si snipujem vedla mna cca 2 metre dasi sniper a tak si tam snipujeme uz asi 5 minut ked tu zrazu zbadam ze ten kolega vedla mna nieje z mojho teamu :D nuz ..
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

FEAR napísal:Ja som tak vcera snipoval na africa harbor "moja najoblubenejsia" hore na kopci este v tej prvej zone mapy hore pri skalach .. a snipujem si snipujem vedla mna cca 2 metre dasi sniper a tak si tam snipujeme uz asi 5 minut ked tu zrazu zbadam ze ten kolega vedla mna nieje z mojho teamu :D nuz ..
a vsak aj naco sa vrazdit ked mate dobru poziciu a snajpuje sa vam skvelo. inymi slovami ste kempisti-vsetci sniperi. mali by byt take serveri kde vecny kempisti by dostali automaticky "kikinu" to by bolo pekne preriedene servery vsak? a konecne by multiplayer dostal podobu multiplayeru.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
HEAD
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa HEAD »

Uplne nejlepsi je Hc MOD a ta sniperka s tlumicem :D .Nikdo absolutne netusi kde si :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

crux2005 napísal:lol? mne zatiaľ ani rad nepadlo BC2...
nemáte náhodou nestabilné PCčka?
pada to vela ludom..po najnovsom patchy(instaluje sa manualne) to pada hlavne pri loadingu mapy,alebo zoznamu servrov,obcas aj pocas hry
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/411974.page" onclick="window.open(this.href);return false;
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

bassgenerator napísal:a vsak aj naco sa vrazdit ked mate dobru poziciu a snajpuje sa vam skvelo. inymi slovami ste kempisti-vsetci sniperi. mali by byt take serveri kde vecny kempisti by dostali automaticky "kikinu" to by bolo pekne preriedene servery vsak? a konecne by multiplayer dostal podobu multiplayeru.

Aby sme sa chapali ..nikdy som nebol kempa sam ju nemam rad .. ale treba trochu rozlisovat. .. ked niekde obsmrdas polku herneho casu mapy a hrajes sam za seba a je rozdiel ked nieco robis aj pre svojich a presuvas sa z miesta na miesto podla toho ako to okolnosi vyzaduju ... mimo to na snipenie nejak niesom ale az sa inak neda lebo ta davaju z kazdej strany tak sa musim prisposobit ... ;) takze kemu si vyprosim ... :)

ja som hrac pre tim :)

Obrázok
http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/SFS%3EFEAR%3CSK%3E" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

bassgenerator rozlisuj zasa kemper a sniper je nieco ine ... ja tiez hram za snipera zakryjem sa za nieco odstrelim a bezim dalej ..... ale kemper je ten co sa postavi za kamen a je tam aj celu mapu... nevadi mu ze MCom mu huka ...
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

no ani neratam kolkych zabijem znova a znova na tom istom mieste a vzdy rovnake mena, to ich netrapi,ze takmer vzdy im pridem odchrbta a kucapaca bud ručak alebo pohoda knife :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

uz ma to fakt nebavi ako to furt pada na plochu pocas nacitavania servrov..fuck that :shit:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

mne zatim ani raz ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mas ten posledny patch?
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

mne sa dnes poobede po spusteni hry tahal novy update-tento bol s tych predoslich najmensi cca 20 sekund stahovalo. ale rozdiel som nespoznal. vlastne hra mi este nespadla ak neratam par vykopnuti s hry :(
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"