Velký výbuch-BA/BL

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

Taktiez som pocul vybuch... bola to pekna rana // BA-Ruzinov
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

cuculka napísal:a to vies odkial ze to je fake??
ako bolo spomenute, tak pochybujem zeby tam nastal taky vybuch, a po druhe ten vybuch na tom videu vyzera dost nerealne resp. pocitacovo. ;)

btw nechcem ta nijako urazit, ale mohol by si si aj trochu nastudovat gramatiku, pri niektorych slovach chapem, ale napisat vi je fakt sila.
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa cuculka »

Ne pocitacovo to nebolo robene lebo ten vybuch tak naozaj vyzera.Ved vravim kamarat to videl,priatel tam pracuje a vie o viacej vybuchov co sa tam udialo a dokonca videl aj live video z prevazdky co su tam kamery...A za gramatiku sa ospravedlnujem ja som rakusanka a slovencina mi moc nesla...
No myslite si co chcete ale je to proste prave.Keby ste stali od toho poniektory par metrov tak by ste inac hovorili ak by ste vobec vedeli hovorit.. ;)
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

cuculka napísal:A za gramatiku sa ospravedlnujem ja som rakusanka a slovencina mi moc nesla...
Ok tak potom beriem spät, sorry nevedel som :)
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Otec tiež pracoval v Slovnafte, takže s takýmito odtlakovaními má skúsenosti.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa cuculka »

Ano ten vysoky tlak tam vznikne preto lebo sa do etylenu dostane kyslik cim vznikne reakcia aku ste videli na videu.
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa scarinko »

podla mna to fake je lebo si myslim ze ta kamera je ciernobiela a ten zlty vybuch no neviem neviem

podla mna FAKE
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

cuculka napísal:...Moj kamarat bol od toho asi cca 100m takze vie co videl...
Prepac, ale keby bol od toho 100m tak este doteraz letel ako "osoplena papierova vreckovka" do kosa.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Čó??A ty si z kadial??To bolo odtlakovanie, nie atomovka.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa cuculka »

Ono ak keby to video bolo fake,tak ten vybuch tak naozaj vyzera.
Toto sice neni bohvieco za video : http://www.youtube.com/watch?v=roMrd2anRbI" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale predstavsi 200-300MPa pod tlakom zapaleneho etylenu neviem v akom množstve a dostanes nieco podobne ako na videu.Taky vybuch videlo uz viac ludi nazivo v slovnafte a popis presne sedi tomu videu.A to este skoda ze nieje video(videla som iba fotky) zmynuleho roka co bola v Januari ta bola niekolko krat silnejsia.
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

bliss napísal:Čó??A ty si z kadial??To bolo odtlakovanie, nie atomovka.
Pokial je to reakcia na moj post, tak ak je to video realne (o com pochybujem, ale to je len moj subjektivny nazor, takze Vam moze byt ukradnute co si myslim), zober si v akej dialke je ta kamera a zatriasla sa pravdepodobne kvoli tlakovej vlne, teraz si predstav, ze je niekto 100m odtial.

EDIT: este jedna vec, pokial si zanalyzujes obrazok, na ktorom je ten plamen najvacsi zistis, ze by mal byt vysoky cca 250m a priemer by mal mat asi 200m (za predpokladu, ze ten komin ma 100metrov), takze ak by to bola pravda, tak by kamaratovi mozno aj obocie oslahlo. :D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

za určitých predpokladov je to možné..možno by ťa to aj nejaký kus odhodilo poprípade opálilo..
Naposledy upravil/-a Sphyn0x v Ut 23. Mar, 2010, 15:23, upravené celkom 1 krát.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

aj tak si myslim, ze je to fake :-D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

Neni to FAKE, bolo to aj v telke a pocut to mohlo pol melona obyvatelov blavy popripade este desatisice z okolia... a ti by si akoze vymyslali? Nebud vtipny :D
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Velký výbuch-BA/BL

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nikto netvrdi, ze nenastal ten zvukovy prejav, o ktorom sa tu hovori. Ale to video je extremne nedoveryhodne.

Návrat na "Debata o všetkom"