Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

STENLY napísal:
Sangala napísal:Neviem ci sa smiat ci plakat..... ako taky vol moze byt premier ?
je to zatiaľ najlepší premiér čo bol vo vláde za éry samostatného Slovenska spolu zo stranou SMER
veď preto sú vo vláde a znova aj budú... SMER má moju plnú dôveru ako aj HZDS
konečne Slováci pochopili, že tý gašpakovia čo tu boli 8 rokov, tam nemajú čo robiť...
a TY najprv niečo sprav pre Slovensko a potom tu nadávaj niekomu do volov...
všetci tu len nadávate na vládu a pri tom ste HOVNO spravili pre tento štát... ste úbožiaci...
a nejake argumenty, ze preco je najlepsi by si nenasiel?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

STENLY napísal:všetci tu len nadávate na vládu a pri tom ste HOVNO spravili pre tento štát... ste úbožiaci...
Na toto ti poviem asi takto - ja ako fyzicka osoba, nepodnikatel som odviedol iba na daniach vyse 80 tisic korun. Prirataj k tomu este rozne odvody a stat si odomna za tento rok skasiroval urcite viac nez 100 tisic korun. Co som za to dostal od statu ? Velke :shit: . Na druhej strane som "nepriatelom vlady" lebo som praviciar, este k tomu madarskej narodnosti, dokonca si sporim na dochodok v DSS ! (a zivotne sporenie a DDS, ale na tuto oblast si este nas pan premier nenasiel cas zautocit).

Co urobil Fico pre Slovensko ? Vymenuj realne prinosy Ficovej vlady, co spravila. U Dzurindu ("gasparka" ako ho ty volas) je to jednoznacne - 19% sadzba dane, pre teba mozno nepopularna dochodkova reforma.
Co mame u Fica ? Hm... Vlada zrusila 20 korunacky v zdravotnictve (to ze druhou rukou ti zoberie 100 Sk ti je ale jedno). Vianocny prispevok - to ze na to stat nema ho ale nezaujima, ved ked bude stat za 8-10 rokov krachovat on uz vo vlade nebude, pravica to zase za 4 roky da dokopy, "lud" bude znova nastvany z utahovania opaskov, tak si zase zvolia na 8-10 rokov lavicu, ktora to zase cele prehajdaka.
Ano, to je bohuzial kolobeh politiky - lavica rozhadzuje pokym na to ma, potom preberie moc pravica, da to ako-tak dokopy. Nasledne "lud" zabudne ze co ta lavica stvarala a znova si ju zvoli...
STENLY, kde je to 20% znizenie poctu zamestancov v statnej sprave ? Za 4 roky ich pocet narastol o 2,5% !

Ale naco to vlastne vysvetlujem niekomu, kto ma klapky na ociach... teda ani nie klapky, ale ma ich zakryte, k tomu si este zapchal usi a spieva si, aby nic nepocul a nic nevidel.
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

STENLY :OO=
poviem ti to takto, si jednoduchy clovek. A jednoduchy clovek potrebuje jednoduche riesenia. Preto volis toho cockface-a
a celu jeho zbojnicku bandu.
To ze sa stat neda riadit jednoducho a ze mnohe riesenia a zlepsenia spociatku vyzeraju neprijemne a prinesu svoje pozitivne vysledky a hlave dlhodobo pozitivne, o par rokov, to si nikdy nevsimnes. Ocakavat aby opatreniami s okmazitou ucinnostou sa dostavili okamzite (a pozitivne) vysledky je debilizmus. Cely komunizmus bol riadeny jednoducho a do akej riti doviedol nasu ekonomiku.
Takze cele tie ficove sracky su ako nepodarena masturbacia. Hlupemu ludu sa to "dobro" otrepuje hore dole a slast si uziju len ti vo vlade.

Vyzera to tak, ze si zijem posledne dni na slovensku. Ak volby dopadnu zle, idem prec. Niekde do Bangladesu alebo Somalska.... tie krajiny aspon maju nadej :D
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

ja nechapem, co mozete mat proti ficovlade ...

ved sa tu maju vsetci fajn, rozkrada sa skoro ako za dzurindu (len s tym rozdielom, ze tu sa proklamuje, ze to preplatia eurofondy, a nakoniec to zaplati obcan)
zrusia jedny poplatky, a zahrnu ich do dalsich poplatkov, ktore uz niesu tolko na ociach (spotrebne dane)
bohapusto sa slubi bonus pre vsetkych dochodcov (a nakoniec je ten zakon napisany tak, ze nie kazdy dochodca ma na to narok)
slubi sa redukcia zamestnancov statnej sfery, a jedine co sa zredukuje je bezna zamestnanost...

ako samozrejme, nebolo to idealne obdobie pre lavicovu-socialnu vladu, kedze tu vhupsol fenomen "kriza", na ktory sa da zvalit kopec preslapov a skrtov, ale i tak ... stale im ostali zdroje, ktore sa dali rozhajdakat (teda pardon, investovat)

nuz co uz, najlepsie je, ze to strasne vela % obyvatelstva vyhovuje

PS: vies o tom, ze v marci 2006 si dlhoval svetu 5300 USD (28.53 mld USD), a v novembri 2007 to bolo 8014 USD (43.11 mld USD), jul 2009 neuveritelnych 11 881 USD (63.916 mld USD)
naozaj mas pocit, ze ti vlada dala za 3 roky 6500 USD ?
Nie?
Nevadi ... splatit ich musis!
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

faugusztin napísal: -U Dzurindu ("gasparka" ako ho ty volas) je to jednoznacne - 19% sadzba dane, pre teba mozno nepopularna dochodkova reforma.

-Ano, to je bohuzial kolobeh politiky - lavica rozhadzuje pokym na to ma, potom preberie moc pravica, da to ako-tak dokopy. Nasledne "lud" zabudne ze co ta lavica stvarala a znova si ju zvoli...
toto sedi :good:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

killswitch napísal:
STENLY napísal:
Sangala napísal:Neviem ci sa smiat ci plakat..... ako taky vol moze byt premier ?
je to zatiaľ najlepší premiér čo bol vo vláde za éry samostatného Slovenska spolu zo stranou SMER
veď preto sú vo vláde a znova aj budú... SMER má moju plnú dôveru ako aj HZDS
konečne Slováci pochopili, že tý gašpakovia čo tu boli 8 rokov, tam nemajú čo robiť...
a TY najprv niečo sprav pre Slovensko a potom tu nadávaj niekomu do volov...
všetci tu len nadávate na vládu a pri tom ste HOVNO spravili pre tento štát... ste úbožiaci...
a nejake argumenty, ze preco je najlepsi by si nenasiel?

google :google:
> "fico je najlepsi"
88 300 výsledkov
> "fico je najhorsi"
4 výsledky
Pochybuje snáď ešte niekto?

Ale potvrdzuje sa moja teória, že čím primitívnejší/chybnejší verbálny/neverbálny prejaf, tým ľavicovejšia hlava a jej menšie využitie... to je normálne téma na diplomku...
Že nikto nič neurobil pre krajinu môže vyhlásiť len kíbord fighter :))
Me like Pentium
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

http://ekonomika.sme.sk/c/5300132/bilas ... misie.html" onclick="window.open(this.href);return false;

No comment. Takze, kde je tych 100 milionov euro, o ktore na narodoved Janko obabral stat ?
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

je jedno kto bude vo vlade, ak tam bude na zaklade zakona, vzdy to bude to iste.. bude to "s ludmi a pre ludi" skoda ze vzdy pre par konkretnych ale bola by to asi utopia keby sme to chceli inak
faugusztin napísal:Co som za to dostal od statu ? Velke :shit: .
skus sa prestahovat do Sudanu, potom si uvedomis co ti dava za tvoje peniaze Slovenska Republika ;)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

A ty sa skús presťahovať do Švédska, Nórska a potom si uvedomis co ti NEdava za tvoje peniaze Slovenska Republika...takže o čom? :rolleyes:.

Ako som už písal niekde dozadu, jednoducho kradnúť bude každá vláda to sa ubrániť nedá. Iné už hovoriť ani nebudem pretože pre niektorých s klapkami na očiach je zbytočné a tí sa len potom čudujú....:) že nie je práce, že prepúšťajú, že sa im znižujú platy, že pracujú za minimálku a dostávajú ostatok na dohodu...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

jasne, mohlo by byt 100 krat lepsie, ale mohlo by byt aj 100 000 krat horsie.. (mimochodom tieto parlamentne volby budem volit SDKU, ale tiez to niesu ziadni hrdinovia)

a je rozdiel robit socialnu politiku na Slovensku a vo Svedsku, kde strcis slamku do zeme a fici ti z nej zemny plyn
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

To su Nori...
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

no.. mas pravdu.. ale vraj tam maju kopec dreva a zeleznej rudy :)
aj ked je pravda ze my tu mame kopec pracovnej sily, akurat ze sa im robit neche
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

No a práve kombinácia pracovná sila ktorej sa robiť nechce + sociálna vláda je naozaj jedna originálna kombinácia... :rolleyes:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
mbc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:23
Bydlisko: Kosice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mbc »

tak som si pozrel tu tlacovku na temu Interblue Group na TA3

vychadza mi z toho, ze to nebola do detailov prespekulovana kradez zo strany politikov
ale uplne hruby AMATERIZMUS, nasledne jeho zakryvanie, nekompetentnost, klamanie, zavadzanie a nadavanie na kazdeho okolo
teraz neviem co je lepsie :wallbash:

PS: aj ked ten akoze amaterizmus mohol byt naschval za nejake vsimne
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

a vies co je najlepsie na kauze InterBlue ?

ze to zvysilo preferencie stranam, ktore z toho mali $
lava, prava, lava, prava ...

Návrat na "Debata o všetkom"