Problem-časta strata vykonu

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
EXPLOSION
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 11. Apr, 2010, 21:09

Problem-časta strata vykonu

Príspevok od používateľa EXPLOSION »

Caute kupil som nadubany NB (i7-720qm,ati 5870,8GB RAM,1T HDD). Je to supa co vam poviem ale z nevysvetlitelnych dovodov (aspon pre mna) mi to opčas akoby ide iba na 3 z 8 "valcov". Vysvetlim to takto: miniaplikacie mi ukazuju GHz (od 1.6 do 2.5) a percenta vykonu procaku a ked nastane ta "strata vykonu" tak miniaplikacia ktora ukazuje GHz zamrzne na 1.6 (obrazkovo na nule) a percentualny vykon procaka sa rapidne zvysi as ku 100. Dalsie symptony tohto stavu su spomalenost ten takzvany vykon na 3 valce, rusivo-sumivy zvuk z reproduktorov (nie stale ale deformuje to akykolvek normal zvuk). Po restartovani je secko v poho ale serie ma to stane sa to aj 3x za den a stalo sa mi to aj pri pozerani filmu cize ked nebola ziadna cinnost okrem prehravania. pls help. budem vdacny za rady


Dalej by som sa chcel opytat ci sa daju zlucit pevne disky, totizto ja som uz dopredu mal vytvorene 4 pevne disky a nemal som moznost si zvolit pocet a velkosti. A systemovy disk ma 116GB a 36GB volne co je podla mna asi malo pritom si nanho nic velke netrepem iba programiky. taktiezdik za rady
ASUS G73JH
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problem-časta strata vykonu

Príspevok od používateľa Snake »

LOCK, zlá sekcia





.

Návrat na "Debata o všetkom"