Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Uz to tu stymi nikmi je .... stale sa niekto niekde pyta a vypisujeme to tu ako... nech sa spravi nejaka tabulka tam nech sa kazdy kto chce napise a bude to pokope, prehladne.. :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

JozkoMrkvicka napísal:m16 a o skille ? :) To asi nemyslite vazne.
Inac tiez som postrehol ze som hral z paranoid android.
myslim to vazne pan Mrkvicka,kebyze je to zazracna a univerzalna zbran, tak snou hra kazdy noob, ako s m60
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

r.b.class napísal:
JozkoMrkvicka napísal:m16 a o skille ? :) To asi nemyslite vazne.
Inac tiez som postrehol ze som hral z paranoid android.
myslim to vazne pan Mrkvicka,kebyze je to zazracna a univerzalna zbran, tak snou hra kazdy noob, ako s m60
nesuhlasim s tebou, medika hram kvoli ludom sktorymi hravam vramci supportu. M16 som hral a mozem povedat ze je na solo vyrovnana ked nie lepsia ako m60. Ale samozrejme aj tu plati pravidlo s cim hram to je najlepsie a iba pre skillerov :) ze ano ?
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

r.b.class napísal:Uz to tu stymi nikmi je .... stale sa niekto niekde pyta a vypisujeme to tu ako... nech sa spravi nejaka tabulka tam nech sa kazdy kto chce napise a bude to pokope, prehladne..
j tiez som to tak mal v plane, mohli by sme to skusit napr. tak ze sa zalozi nova tema medzi hrami s nazvom napr Battlefield Bad Company 2 -nicknames, alebo nieco podobne a budu sa tam davat iba nicky hracou, pripadny off topic by sa vymazaval.
ale to musia schvalit ti vyssie postaveny, urcite by to bolo prehladnejsie pre kazdeho...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Tak to sme dvaja co nesuhlasia s tebou JozkoMrkvicka...

Ps.. inak ako je to z udajom v stats.. skill rating .. vsimol som si niektory tam maju uz nejaky udaj ,. ja mam stale 0 .. teda z coho to rata? ..
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

@jozko mrkvicka,ja nehram len s m16..bejvavalo..po dosiahnuti platiny ma uz nemotivuje ta zbran(som lamer na body no a co)..teraz najviac hravam s medikom..dam si vylepsenu lekaren a x8 gulomet..to sa mi zda najvyrovnajsie co sa tyka team/ja..po novom skusam snipera a inziniera..proste mam rad zmenu..m16 davam len ked mam nervy alebo si chcem jasne zastrielat a srat na team..m60 nemusim..je to sice pekelne silne,ale pomale na moj vkus a to nehovorim len o prebijani..
@FEAR..toto si mi minule odpisal ze je to uroven skusenosti..tym si mi to samozrejme nevysvetlil a ja som dalej nepatral..no a teraz to uz aj ty hladas,tiez som si vsimol ze mas nulu
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

no ja som ti to nevysvetloval ... teda nepametam si to ... a ak ano tak ok .. ako neriesim co to je ale od coho zavisi kedze mam tam 0lu.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

http://translate.google.com/#en|sk|Play ... what%20lol" onclick="window.open(this.href);return false;

podla toho si lama..podla mna ten skill level ma bug,kedze tam mas furt rovnaku hodnotu..a nie si sam
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

hra to niekto na notebooku?
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Na 2.16GHz C2D a HD4570 som si mohol dovolit hrat na rozliseni 1024x600 low s obcasnymi padmi pod 20FPS. Da sa to, ale je to utrpenie.
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

ja mam uplne mizerne skore, viacej krat som mrtvy ako ja zabijem, neviem cim to je. ci naozaj ze je to moj prvy FPS multiplayer alebo fakt neviem. skusam vsetky mozne zbrane no niekedy si ani neskrtnem. tak nepriatelovi staci na mna par vystrelov a ja nejdem zabit ani s pol zasobnikom niekedy. naozaj je ten 2 turbo tcom na mp malo alebo je to len tym hernym "nekomfortom" u NB.
http://img683.imageshack.us/img683/1945/snmkau.png" onclick="window.open(this.href);return false;
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa icefire »

Ide predsa o to, ako sa v hre zabavis. Tiez nehram MP AVP kvoli tomu, aby som bol na poprednych miestach v Leaderboards, ale kvoli tomu, aby som sa zabavil :)
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

bass a kde mas tu fajnu masinu co si mal v popise? :-)
ake najnizsie fps mas na tom nb v tejto hre?podla mna low..skus ubrat detaily..nejde o to mat grafiku o kus lepsiu ked to na low vypada tiez dobre a fps pojdu hore..a hlavne si daj dx9..dx11 nema absolutne ziadny zmysel..tu jde o fps ..mne ked ide pod 40 uz je zle..kazdemu inak..tiez to hram len na dx9 tiene a efekty na med..zbytok max..AA1 AF2.. 1920*1200
poznam ludi z fora co napr na na i5 750 4Ghz,ati 5850 1000/***** hraju vsetko na LOW aby im to neslo pod 60..a ty najvascsi maniaci zvysia fps aj znizenim rozlisenia...
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

zostava je predana,uz ma nebavilo vrazat do hw kazde tri mesiace daco. a myslis ze ked to tam cez seting ini. na dx9 ze mi to pomoze v lepsej palbe a presnosti, ja viem je to o FPS aby mi to nebalancovalo pri miereni ked je trma-vrma a FPS klesaju, lenze tym to celkom nebude. myslim si ,ze je to aj nizkym rozlisenim a celkovo velkostou tych postav, ja mam na takomto displaji problem vidiet v tych tmavych pasazach v lese hned niekoho ktory uz ako keby ma skorej zaregistroval a skor pali. ved ta bilancia je hrozna.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

no tak samozrejme ze je to horsie na NB ako na 26" monitore..a kasli na skore
vyskusaj si cez ini dat vsetko na low a,dx9, vypni vsync ,AA1, AF2... aspon na hodinu hrania a uvidis ci ti vyhovuje taky kompromis..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"