vodne chladnie k7 aj k8

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
AdsBot [Google]
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 13:40

vodne chladnie k7 aj k8

Príspevok od používateľa AdsBot [Google] »

Ahojte

chcel by som vodne chladenie , aale neviem co vsetko to obnasa a kolko by ta sranda vlastne stala.

Preto sa pytam kolko by vyslo take vodne chladenie aby dokazalo aj nieco uchladit a to TB 1800+@3400+ voltaz 1.8 - real 1.73-1.79 V ( a chcel by som ist este vyssie ! )

Vopred Dakujem za odpovede k veci.
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

No tak postupne...
Waterblock: Od Karlosa a Pirsa http://www.h2o.kvalitne.cz/ Neviem ci ich este robia. Nemusi byt odnich ale su dobre...Rataj tak okolo 1200Sk
Silikonove Hadicky : Neviem kolko stoja ale bude to okolo 90SK meter
Radiator: No tak bud pouzijes daky z alebo kupis Napriklad na www.vodnechladenie.sk alebo www.aquacool.cz alebo co ja viem kde...
Cena asi tak ked zozenies niekde na vrakovisku tak 0-600Sk..Ked kupis niaky dobry tak okolo 3000Sk
Cerpadlo: Kup niaky Eheim su tiche kvalitne a stoja vela :D ...okolo 3000Sk zalezi od tipu..
Expanz. Nadoba : 400Sk ked si sikovny tak si vyrobis
Vetraky: a dake dva 120mm vetraky tak 400Sk
Prestuduj si oc4um.murder.cz je tam toho vela...
No tak vela stastia a hlavne bubakov :wink:

Siki
Používateľov profilový obrázok
BlueAce
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Št 25. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno/Trnava

Príspevok od používateľa BlueAce »

No to vedro nie je az taka vyhra....ta voda sa dost hreje...ale staci na bezny chod Pc.
AdsBot [Google]
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 13:40

Re: vodne chladnie k7 aj k8

Príspevok od používateľa AdsBot [Google] »

Anonymous napísal:Ahojte

chcel by som vodne chladenie , aale neviem co vsetko to obnasa a kolko by ta sranda vlastne stala.

Preto sa pytam kolko by vyslo take vodne chladenie aby dokazalo aj nieco uchladit a to TB 1800+@3400+ voltaz 1.8 - real 1.73-1.79 V ( a chcel by som ist este vyssie ! )

Vopred Dakujem za odpovede k veci.
masli zajem, mam jedno vodni clazeni kompletne volne, kupuji NB, takze nyni jej nebudu potrebovat. obsahuje 3vanicky, cerpadlo,nadrz+rele z Extherm,vymenik Cu s fan120mm,silik hadice, indikator prutoku. v pripade zajmu se na cene rozumne domluvime. ozvise, karel +420 777 575857 nebo ksh@atlas.cz

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"