problem s EPOX 8kda3i

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

problem s EPOX 8kda3i

Príspevok od používateľa djkakadu »

Mam problem s touto doskou.
Uz dlhsi cas nemozem pocitac vytiahnut zo zasuvky lebo mi uz nenabehne, len po niekolkych restartoch to bi my nevadilo ale teraz sa mi uz nedalo zapnut pc vobec, vyskusal som aj clearcoms ale nic tak som ju odniesol do obchodu a tam my prepalili bios, ze bol uplne zniceny. Takto mi to robili uz po druhy raz. cize mi poradte kde je problem, v predajni mi hovorili ze nemam vypinat pc keD flashuje ale to ja nerobim. :cry:
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Hard_4ever
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 05. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: BLAWA

Príspevok od používateľa Hard_4ever »

Hmm presne tento problem som mal na MSI K8N neo fsr proste to nenabiehalo iba ked si to par krat resetol ako si napisal. Bol to komp pre jedenho chalana je to problem dosky skus ak mas moznost skusit ine ramky alebo vyskusaj dat ich do inych slotou. Umna problem pretrvaval aj tak takze nakoniec som to bol reklamovat a prijali reklamaciu. Hmm este je mozne ze by zdroj ale to pochybujem.
EDIT: ete by sa dalo ju niako dosrat a reklamovat ale to je krajne rieseni a radsej by som neskusal :!:
Používateľov profilový obrázok
miseno
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 841
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Brno/Blawa

Príspevok od používateľa miseno »

Ja, resp. kamos ktore mu som ju kupil ma ten isty problem, ked ide zapnut PC nenabehne, musi pockat cca 20 minut a uz to ide. Doteraz sme neprisli na ze preco, ale jedno je iste ze epox dosky su tak kazive ako svina, jednu takuto som uz reklamoval kvoli usb portom. Epox never more.
dell noťas
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Mobo pripadne hdd problem. Skusak si aj iny HDD ? Mne toto roilo na jednom kompe ked mi odchadzal 20 gigovy maxtor.
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Takze pravdepodobne to bude problem kondenzatorov, comu by som sa u epoxu v dnesnej dobe nedivil.
Pozri sa ci kondenzatory na doske niesu napuchnute alebo vytecene...
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
Xentar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 01. Jan, 2006, 20:00

Príspevok od používateľa Xentar »

Klasika EPOX.
Vytajte v klube AntiEpox :lol:

Návrat na "Základné dosky"