Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jaffar »

PETERPANs napísal:Tak ja neviem ked ho tak mas rad (no neviem ci ho musis alebo nie) napis v com ta oslovil (mna teda rozhodnie nie) a ja to mozno prehodnotim, nebranim sa inemu nazoru. :red: Teda ak ta vôbec oslovil.
Inému názoru sa brániť nemôžeš, pokiaľ žiadny názor nemáš. A bez urážky, ale jeden úžasný obrázok bez textu sa za názor považovať nedá.
Napíš svoj názor a potom ti ho možno niekto skúsi vyvrátiť...
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

jaffar napísal:
PETERPANs napísal:Tak ja neviem ked ho tak mas rad (no neviem ci ho musis alebo nie) napis v com ta oslovil (mna teda rozhodnie nie) a ja to mozno prehodnotim, nebranim sa inemu nazoru. :red: Teda ak ta vôbec oslovil.
Inému názoru sa brániť nemôžeš, pokiaľ žiadny názor nemáš. A bez urážky, ale jeden úžasný obrázok bez textu sa za názor považovať nedá.
Napíš svoj názor a potom ti ho možno niekto skúsi vyvrátiť...
1. Sulik sa v nicom neodlisuje od sucasnych politikov, dlazdi si cestu kriklunstvom o tom kto co narobil, nakradol a pod. V tomto smere ma nezaujal ako politik, v tomto smere nie je ziadnou novinkou. Ak ja sa ukazem niekomu, kto ma este nevidel a zacnem zalovat a prskat na konanie druhych, som ja snad zakonite lepsi? Ak ja niekoho oseriem som azda lepsi ako ten koho pranierujem? No to teda rozhodne o nicom nepoukazuje.
2. Viac osocuje druhych ako by sa mal starat o propagaciu svojho programu, svojej prace. Ja dnes viem, ze Sulik povedal na Fica toto a toto ale bohuzial neviem co chce on dokazat aby bol lepsi. Ide o princip, svoju osobu predava viac na zaklade osierania sokov, vyuziva to ze este nebol v politike a to aj nieco naznacuje.
3. Pri predstave, ze SaS by musel tvorit zlepenec stran viac ako 3 mi beha mraz po chrbte. Uz ziadne zlepenecke vlady. Bud mas vcsinu alebo nie, nechcem tu vidiet presadzovanie programov 4 a viac stran naraz. Nieco bud je alebo nie je.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

samozrejme, idealne by bolo, aby vladla len jedna strana. najlepsie KSSMER :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

killswitch napísal:samozrejme, idealne by bolo, aby vladla len jedna strana. najlepsie KSSMER :rolleyes:
tvoj argument je prilis kratky. Ja som sa aspon potrapil.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

Ak už názor tak: citujem z blogu Tomáša Taubera

"Najprv že prečo vlastne nevolím Sulíka, napriek tomu že som takmer celým svojim srdcom liberál. Je to preto, lebo Sulík mi príde, až sa to bojím povedať, ako extrémista. Nie v názoroch, skôr povahovo, založením. Fundamentalista na spôsob Palka, vyznávajúci v politike princíp "buď to bude po mojom, alebo choďte všetci do prdele". Sebavedomie je super, aj v názoroch, ale pocit neomylnosti už nie. Potom nie je isté, či ten človek nepoloží vládu v kľúčovom momente, aby z toho vytrieskal body, prípadne sa nespojí s čertom diablom, aby dosiahol to čo práve potrebuje.

Čítajte viac: http://tomastauber.blog.sme.sk/c/227483 ... z0n4D1anB1" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak nejako...nie položiť obrázok 512x512 s krížikom... :rolleyes:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

@PETERPANs: Co ti vadi na tom, ze mas na jednej strane spektra 3 stredoprave strany (SDKU, SaS, KDH) a na druhej strane jednu, ktora je v podstate ale mnozstvo stran - Smer-SD = Smer + SDL + SD + SDA.

Ale je zbytocne na teba reagovat... Proste si uvedom ze nie kazdy musi s tvojim narodnym (SNS, Smer) a socialnym (Smer) zmyslanim suhlasit. Na ukazku toho, co dokaze lavica doporucujem nastudovanie toho, ako to funguje v Grecku. Je to ziarivy priklad silnych odborov a lavicoveho zmyslania.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

PETERPANs napísal:1.
2.
3.
1. kriklunstvo a populizmus treba, inak by sa nedostal do vlady a nemal by moznost presadit spravne myslienky
2. kazdy, kto nechce volit zbrklo, sa o program zaujima, takze predpokladam, ze vacsina Sulikovolicov ma o jeho programe dostatocny prehlad
3. radsej zlepenec so spravnymi nazormi ako vladu, ktora kradne aj hajzlak
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

+1...sulíka volia Tí ktorí sú natoľko inteligentní aby si ten jeho program našli..nepotrebuje ho vykrikovať do sveta, potrebuje sa zviditeľniť aby si ho tí ľudia našli.. ;)
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Bamma_boy napísal:+1...sulíka volia Tí ktorí sú natoľko inteligentní aby si ten jeho program našli..nepotrebuje ho vykrikovať do sveta, potrebuje sa zviditeľniť aby si ho tí ľudia našli.. ;)
A ty ten program vies naspamät co? :hysterical: Urcite volis Sulika pre jeho program ... Tak to si zabil.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa MBG »

...keby dám svoj hlas Smer-u, nikdy sa nemôžem svojim deťom čestne pozrieť do očí...


...a nepotrebujem to nikomu zdôvodňovať, každý s trochu zvráskaveným mozgom je toho istého názoru...
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

beardie napísal:
PETERPANs napísal:1.
2.
3.
1. kriklunstvo a populizmus treba, inak by sa nedostal do vlady a nemal by moznost presadit spravne myslienky
2. kazdy, kto nechce volit zbrklo, sa o program zaujima, takze predpokladam, ze vacsina Sulikovolicov ma o jeho programe dostatocny prehlad
3. radsej zlepenec so spravnymi nazormi ako vladu, ktora kradne aj hajzlak

1. potvrdil si ze je stejny ako cela ta banda vo vlade a opozicii, skratka tento clovek neprinasa nic nove
2. :-)
3. kradla aj Dzurindova vlada, napr. toto http://www.obcaniasr.szm.com/kauzy.htm" onclick="window.open(this.href);return false; :dance: alebo ta posledna kauza ked Dzurinda nevedel odkial sa nabrali nejake peniaze - vraj to vsetko ekonomka ...
Ak sa mame bavit o kradnuti tak mozem povedat len jedno vsetci su si rovny yahooo . Preto nema vyznam urcovat kto je lepsi zlodej, zlodej ostane zlodejom bez ohladu ci vykradol o jeden byt viac alebo menej ako jeho kolega.

:bye: Sulik je rovnaky ako ty druhy dokazuje to svojim vystupovanim, zatial nenakradol lebo nemal moznost ale to predsa nie je dovod nato aby mu niekto daval hlas. Takto sa politika na slovensku nikdy nebude lepsit ak nam bude imponovat to kto viac nakrici tomu druhemu a pritom budu mat vsetci za usami.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

MBG napísal:...keby dám svoj hlas Smer-u, nikdy sa nemôžem svojim deťom čestne pozrieť do očí...


...a nepotrebujem to nikomu zdôvodňovať, každý s trochu zvráskaveným mozgom je toho istého názoru...
presne tak tebe sa pacia iny zlodeji.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1478
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

Peterpans kradlo sa tu vzdy a aj sa bude....... ide o to akym sposobom..... urcite sa kradlo za Dzurindu ale nie tak ako teraz za Ficka .... strasne okato to robia .....
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

@PETERPANs: Fakt Sulik nemal moznost ? Aspon tu wikipediu si nalistuj ty expert na politiku :
http://sk.wikipedia.org/wiki/Richard_Sul%C3%ADk" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

PETERPANs napísal:
killswitch napísal:samozrejme, idealne by bolo, aby vladla len jedna strana. najlepsie KSSMER :rolleyes:
tvoj argument je prilis kratky. Ja som sa aspon potrapil.
a aky argument by si rad? vlady jednej strany boli po svete niekolko krat. dokonca by som ti rad pripomenul, ze 40 rokov jedna bola aj u nas. a dokonca sa naramne podobala na tu nasu dnesnu. ci uz po stranke ideologickej, hospodarskej ci moralnej.

Návrat na "Debata o všetkom"