starsia grafika

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
lanza
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 23:09

starsia grafika

Príspevok od používateľa lanza »

Vcera mojej holke prestal ist monitor normalne sa zapne a nechyta signal tak prejde do standby rezimu,neviem ale podla mna to bude grafikou pocitac sa nakopne nabehne windows no nevysiela signal do monitora.Uz je to starsia masina takze by som tipol ze ta NX 6600 GT uz bude mat svoje odzite...Neviem ci som dobre pisal sem ale ak sa da a poradite budem rad :)
Juraj Bevilaqua
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne 09. Aug, 2009, 01:32

Re: starsia grafika

Príspevok od používateľa Juraj Bevilaqua »

Pozri ci vsetky piny na konektore su v poriadku, ak ma karta iny vystup skus to dat donho, ked mas moznost aj cez redukciu.
Skusil by som vybrat grafiku prefukat od prachu a dat do ineho slotu.
P6T Deluxe nb@3760 || i7 920 c0@3948 ~1.4v || 3x1GB Kingston [1866 CL1] @ 1880MHz 8-8-7-12-60 CL1 1.8v || 2x WD Black 1TB - Raid0 || SB X-fi Fatality PCI || GF 9600..zapancierovana heatsinkmi || Samsung P2450H 2ms 24`` || OCZ ModXStream PRO 750W || Deathadder @ func F30R
lanza
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 23:09

Re: starsia grafika

Príspevok od používateľa lanza »

hej otvoril som bednu a trochu to precistil od prachu ale do druheho slota som neskusal mohlo ma napadnut...redukciu nemam ale hadam skusim zohnat predsa len.to je take blbe ked je to cudzi pocitac nechcem az tak zasahovat do toho ale urcite to vyskusat ako to hned dat do servisu kde jej povedia tak ci tak ze je to zle a daju novu a zoberu tazke love hoci tomu nic nemusi byt....

Návrat na "Grafické karty"