Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Nakolko je tu kazdy 3ti z timu vyvojarov tak ti to prezradia ... bohuzial ja medzi nimi niesom ,.,.. a mne vobec nechybaju bud hram multak z people inteligenciou alebo hram singla .. mna by zas zaujimalo naco je to dobre kombinovat..
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa valistar »

jedine ze na lan party o 4 rano uz nuda tak sa hodia boti. :) inak tiez zmysel nevidim.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

No nic asi dam pauzu .. kazdy jeden server co som dnes hral ... sami aimbot v jednom kuse ...v jednom kuse ... za hru aj 6x ani som nedohraval .. v nadeji ze idem na iny ale nestacil som zirat ...
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Bird »

FEAR napísal:No nic asi dam pauzu .. kazdy jeden server co som dnes hral ... sami aimbot v jednom kuse ...v jednom kuse ... za hru aj 6x ani som nedohraval .. v nadeji ze idem na iny ale nestacil som zirat ...
vidis preto je niekedy dobre zahrat si aj s botmi, ziadne cheaty mat nebudu :D ale nie boti su len tak na blbnutie ked sa nudis alebo napr. ti vypadne net a nebudem hrat hadam naskriptovanu single kampan s pribehom ale zahram si nieco co sa bude podobat tomu online hraniu (normalna online mapa + boti)
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

tato hra a jej podobne su plne cheat masturbatorov..toto je moja prva online hra a zaroven aj posledna...nicit zdravie si nehodlam :D
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Ja nechapem tych tipkov... neviem ci to si naivne fakt mysli ze to tam stym vydrzi hrat.... bez toho zeby nedostal banan,,, by ma este zaujimalo aka je rychla odozva PB na te srack.. ci hned alebo po prvom kile alebo v akej casovej hodnote..
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Co som cital,tak niektori si to platia,cize tych by asi PB nemal odhalit..
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

hej ,, ja vsak riesim tych co ich odhali ... teda len ako rychlo (kolko toho stihne doticny napachat)
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

lol ja hram asi inu hru :? pretoze som cheatera este nevidel a to mam odohratych cca 70 hod.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

urcite si videl, oni to totiz nemaju na chrbte napisane :-)
Používateľov profilový obrázok
Fremen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 14:55
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Fremen »

Troska ma tato hra sklamala . Som sice iba lvl 20 , mam vsetko okrem inziniera odomknute . A ma to uz pomaly zacina nudit . Ma to dost malo sposobov ako si prisposobit postavu . MW2 MP som nehral ale prvy COD MW MP mal ovela lepsie moznosti ako si nastavit vylepsenia aby my sedela postava .

Strelba a mierenie mi tiez pripadaju ani neviem ako to povedat , tak trosku " kryve " . Kazdy kto hral trosku viac CS si to asi vsimol :-) .
Malinke neviditelne prekazky ( ako keby precnievajuce objekty bez texturi mi to pripada .... ) tiez dost naseru . Idem na 100% ny headshot a gulku zastavi neviditelna vec :D .

Asi co mi najviac vadi je ten " vzajomny " kill . Jeden by to mal prezit . A skoro by som zabudol na ten noob granat system . Mi strasne vadi ze sa neda dlhsie podrzat granat tak aby ked ho hodim skor vybuchol .

Otom ze vela ludi nejakym sposobom cheatuje ani nezacnem . Nepovazujem sa za ziadneho tazkeho skillera , ale zeby niektori ludia somnou takto zametali , tak tomu neverim . Niektori ludit proste vedia presne kde ste . Vidia cez steny mam taky pocit .
Používateľov profilový obrázok
SDW_Q
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Ne 12. Okt, 2008, 23:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa SDW_Q »

a hras softcore alebo hardcore?? lebo ak hras soft a druhy tym ma reconov tak oni maju motion sensor...vidiet ta na mape aj na minimape(v HC iba na mape ale vela ludi ju nekontroluje), to by mohlo vysvetlit preco ta "vidia". samozrejme netvrdim ze cheateri v hre niesu, su ale PB robi obstojnu pracu, na serveri kde hram kazdu chvilu vidim spravy typu "player X kicked for aimbot.." atd.. a ak server streamuje na PBBans alebo podobnu stranku tak si dotycny uz na ziadnom PB enabled serveri nezahra :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Fremen napísal:Strelba a mierenie mi tiez pripadaju ani neviem ako to povedat , tak trosku " kryve " . Kazdy kto hral trosku viac CS si to asi vsimol :-)
BF nebolo nikdy o tom ze kde krizik mieritka tam dopada gulka ... neviem ako tu funguje u CS ale BF nieje "arkada" a ani v minulosti nebola .. ak chces trafat na krizik tak hraj to CS alebo COD .. :)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Fremen napísal:Strelba a mierenie mi tiez pripadaju ani neviem ako to povedat , tak trosku " kryve " . Kazdy kto hral trosku viac CS si to asi vsimol :-) .
CS je geometry wars. V BC2 ti gulky letia po balistickej krivke.
Fremen napísal:Otom ze vela ludi nejakym sposobom cheatuje ani nezacnem . Nepovazujem sa za ziadneho tazkeho skillera , ale zeby niektori ludia somnou takto zametali , tak tomu neverim . Niektori ludit proste vedia presne kde ste . Vidia cez steny mam taky pocit .
Ako to napisali, motion sensor.
Používateľov profilový obrázok
Fremen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 14:55
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Fremen »

Hej motion sensor , naivky :-) Hravam 99% iba HC . Viem aky je rozdiel medzi tym ked ma niekto namakanu celu mapu a vie z ktorej mini medzeri vidi do ktorej mini medzeri a bezi cez mapu tak ze mu skoro nic neujde , a medzi tymi ktori bezia priamo zavami aj ked je nulova sanca ze vas tam je vydno :) ( odsledovali sme si to s kamaratmi s ktorimi hravam , neni to len moj pocit . Punkbuster tu nepomoze :E )

Návrat na "Hry a problémy s nimi"