Sledovanie pc cez siet

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Optheron
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ne 15. Apr, 2007, 08:00

Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa Optheron »

Zdravim

mate niekto skusenost zo sledovanim zamestancov vo firme nejakym softweron?

1. hladam program ktorym by sa dalo online sledovat plochu na inom pc ziadny keyloger alebo screenshoty proste program ktory prenasa obraz a nemozem zasahovat
2. ako sa da takyto program obist popripade aspon ako sa da zistit ci taky program mam nainstalovany

dakujem
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa Cvacho »

napr nieco podobne dokaze Radmin, nainstalujes na potrebny (sledovany) stroj Radmina, dokazes mu i skryt ikonku, ktoru ma defaultne zobrazenu v tray liste (teda ak mu skryjes ikonku v tray dokazes ho vystopovat len ako nazov spustenej sluzby) a na dalsom stroji si pustis Radmin, prepnes moznost z ovladania (Control the remote computer by your mouse and keyboard) na "sledovanie" (Views the remote screen) a sledujes online, samozrejme musis vediet na akej IP adrese a porte ti Radmin bezi kedze sa da kvoli bezpecnosti zmenit

inak zda sa mi ze na sledovanie niekoho potrebujes jeho suhlas ak sa nemylim...

podobne veci by mali dokazat aj ine programy na vzdialene ovladanie PC ako napr VNC atd.
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
Optheron
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ne 15. Apr, 2007, 08:00

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa Optheron »

Cvacho diki za radu vyskusam

nepocul som o tom ze sledovanie pc je zakazane

no a konkretne by som radsej program kde ani nieje moznost zasahovat koli bezpecnosti
napr: nasiel som program na screenshoty kazdych par sekund urobi snimok neda sa zasahovat a na jeden komp istalujes Manager na druhy Employe ten employe sa len spusti pyta heslo zavries a odvtedy ho nevidno a manazer vie pozerat 255 obrazoviek naraz

potreboval by som program podobny tomuto akurat aby prenasal obraz nie jen obrazky ak taky existuje
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa galen »

vnc ?

s tym, ze "client"ovi nastavis, ze nemoze posielat mys/keyboard events na "server",
kde "server" pobezi na kazdej z monitorovanych stanic, a pripajas sa ako "client" z monitorovacej masiny
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Optheron
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ne 15. Apr, 2007, 08:00

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa Optheron »

galen vdaka za radu ale nehladam program remote control ale iba viewer

ked ti dam k dispozicii porse ale musis na nom jazdit iba 50 km/h tak budes na nom urcite jazdit iba tych 50? pochybujem :laugh: :D
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa kami_sama »

Cvacho napísal:
inak zda sa mi ze na sledovanie niekoho potrebujes jeho suhlas ak sa nemylim...
ale minimalne nahlasit, ze vsetok cinnosti na kompoch su monitorovane.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

zdar, opytam sa aj ja v tejto teme, kedze to suvisi celkom uzko

mam doma core i7 procak
mam NTB s ULV C2D a rad by som sa pripojil na svoj stroj (to som zvladol cez remote desktop) ale na vypocetne ulohy by som rad pouzival prostriedky vzdialeneho stroja

teda napr ked potrebujem nieco nasimulovat a vidiet vysledky realtime na svojom NTB pripojenom na net (a cez VPN tunel do mojej LAN), chcem aby vypocet bezal na i7 a nie na NTB

ako na to?

//edit: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
ok moja chyba
kedze mam na NTB aj na desktope rovnaku strukturu suborov na datovej casti HDD tak som si to spustil na NTB a cudoval sa preco CPU ide na 100%

ked to spustim z remote desktopu tak si zamaka moja i7
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us


remote: Xeon x3440 @2,53GHz
local: Core2Duo U7300 @1,3GHz (aj ked pri takej zatazi asi podtaktovane :D )

zatial skusane iba cez LAN, kedze nemam este verejnu IP :red:
ale coskoro vyskusam mozno vo velkom (i7 bude v KE a ntb v madarsku) :dance:
...
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Mne sa osvedcil LogMeIn pre obcasne pouzitie ked chcem z prace robit na PC co je doma (no public IP).
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Sledovanie pc cez siet

Príspevok od používateľa HellAngel »

a teamviewer? docela sikovny program a je free. Da sa pripojit od hocikadial. staci ho mat spusteny v pozadi a vediet jeho cislo na danom PC
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"