Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

STENLY napísal:komunistov tu zbytočne riešiš, pretože ja som s tým začal a išli ma ukameňovať... tu proste nemáš šancu... všetci tu majú natlačené info z učebníc zo škôl...
No hlavne asi nie každý túži v 20 si založiť rodinu, život prežiť v jednej krajine, nájsť si dobrú robotu, kam môžem chodiť každý deň a každý večer chodiť odtiaľ, aby som každý mesiac dostal keš a po 5 rokoch si kúpil prvú škodovku, po 10 sa šiel dať sledovať do Jugoslávie... no a v 60, to už budem za vodou, budem mať vlastný byt, už druhý žigulák, spomienky na prácu, kde som sa po 30 rokoch dostal o 3 pozície vyššie, skoro som až na vedúceho riť dočiahol... no a môžem spokojne zomreť, pretože ma nikto nezastrelil vďaka mojej skromnosti, pretože aj keď som mal IQ a schopnosti ďaleko za priemerom, ja som sa poslušne držal štandardu.... no môžem j***ť, bocian mi povedal, že mi nedonesie malého vietnamca, kým ho nepovozím v limuzíne :D
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3769
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

cely problem komancov vidim v tom ze
1, potlacovali vieru
2, kto bol sikovnejsi a chcel podnikat nebolo mu umoznene, tak chcel emigrovat a tym padom bol podozrivy
keby usiel kazdy co mal troska filipa, ostala by tu glupota

40rokov masirovania mozgov zanechalo svoje nasledky
stacia 4 ked vidim ex....a komunistickeho, ako dokazal gebelsovou metodou nainfikovat ludi na dalsie generacie je mi zle
ale kedze my potrebujeme ochrancu ale chceme aj radicovu ...vid volby
a potom placeme ze je v diskusiach slaba

ludia co mali zahradku chodili do prace a vzorne plnili 5rocnicu vdaka ktorej sa vyrobil nadplan tankov ktore sa vyviezli do afriky..../prachy dodnes nezaplatili...../

ano takyto system sa casom zrutit musel...bolo to totiz neudrzatelne rovnako ako teraz greci
vyrabat rvhp mohla...aj pre ludi
len to nemal kto platit
lebo my mali aj psenicu takze nam netrebalo z ruska ..
rvhp....

kto nevytrcal z davu problemy nemal

a k nemocniciam

moj dobry kamarat umrel lebo nebolo tabletiek
komanc nezdochol lebo ho pri zivote podrzali imperialisticke tabletky zo zleho zapadu....

vyplach mozgu je hrozna vec
niekdy sa cestovalo lebo bolo za co aj ked na bumasky
teraz cestovat mozes ale nemas za co

a je len vina ludi ze dokazali sami sebe rozkradnut republiku
preco sa priamo nepredalo vonku?
ale nechali sa nakrmit tie iste svine proti ktorym narod tak bojoval?

bez urazky ked pocujem sopliaka bliakat o demokracii a zlom sociku .....

zalezi od uhla pohladu
relaticne sa vyliecila krajina ale najhorsim moznym liekom
nasledky vsak navzdy zostavu

a k hospodareniu
pre toto odporucam jedine

chodte sa pozriet do berlina kadial siel mur a kazdy pochopi hospodarsky uzas menom socializmus
priamo do centra
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Dajte sem anketu ci Radicova podpise pomoc grecku. To by ma zaujimalo kolko ludi to este nepochopilo, ze slovesnko sa z toho ne.... . :cool: :hysterical:

Ale srandu bokom, aby tu nebolo ficovlady je povolene ocividne nehorazne klamat a zavadzat ludi, to by malo byt OK vraj. Hlavne ze mame vo vlade ludi bez komunistickej minulosti a pritom sa vyznaju lepsie ako stary estebaci co na ludi pouzivat. :rolleyes:
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

PETERPANs napísal:Dajte sem anketu ci Radicova podpise pomoc grecku. To by ma zaujimalo kolko ludi to este nepochopilo, ze slovesnko sa z toho ne.... . :cool: :hysterical:
Je Radicova premierka ? Zlozila Radicova aspon slub poslanca ? Odpoved na obe otazky je nie. V akej pozicii ma teda podpisovat cokolvek ? V pozicii cloveka povereneho zostavenim vlady, ktora bude mozno o tyzden ci dva ?

Aky je termin ? Ak plati to co sa pise v novinach, tak tento stvrtok je hranicny termin. Vie o tom Robo, vie o tom aj nagelovany (Pociatek). Lenze to Fico nechce podpisat, lebo by mu to jeho volici spocitali - radsej chce nim pripravene :shit: natriet na buducu vladu, rovnako ako nim rozbity rozpocet a ekonomiku krajiny.
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Timeshifter »

No, ale presne o to ide - nová vláda to nechce podpísať, tak to Fico nechá na nich, keď majú také veľké reči. Nech ukážu, či to fakt myslia vážne. Je to detinské, ale prefíkané. (neobhajujem FICOvládu)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Timeshifter napísal:No, ale presne o to ide - nová vláda to nechce podpísať, tak to Fico nechá na nich, keď majú také veľké reči. Nech ukážu, či to fakt myslia vážne. Je to detinské, ale prefíkané. (neobhajujem FICOvládu)
Na druhej strane ked to isiel dohadovat do Bruselu tak Fico ani Pociatek ziadne povolenie SDKU, KDH, SaS ci Mostu nepotrebovali, tak preco potrebuje k tomuto podpisu zrazu povolenie ? Navyse ked nova vlada este ani nie je, termin je presne dany a bude skor ako vznikne nova vlada atd atd.

Mimochodom, vsetci tu riesia podpis tu na Slovensku - to ze to nepodpisalo ani FRA, BEL a este dalsie 2 staty tu nikoho nezaujima ?
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

A najlepšie na tom je, že to vôbec podpísať nemusíme. V skutočnosti ide totižto o vytvorenie istého podielového fondu, a každá členská krajina si svojím podpisom kúpi podiel v tom fonde(dá doňho peniaze). A ten podielový fond bude slúžiť na záchranu členských krajín (hlavne) pred bankrotom. Ale to, že to my vôbec podpísať nemusíme, lebo to vôbec nie je záväzné žiadnym zákonom ani nariadením EP, dokonca nie sme ani viazaní žiadnou zmluvou, ktorá by nás to mohla nútiť podpísať, tak to netankuje už nikoho. A ako čerešnička na torte - aj keby sme to podpísali, tak náš úžasne veľký podiel v tom fonde by bol asi 1% z celého fondu. All in all, je úplne bezpredmetné sa tu o niečo naťahovať...a čudujem sa, že to ešte nepochopili tam hore :rolleyes:
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

faugusztin napísal:- radsej chce nim pripravene :shit: natriet na buducu vladu, rovnako ako nim rozbity rozpocet a ekonomiku krajiny.
Ale ved to iste robila opozicia :rofl: pod heslom udri si ked mozes, hlavne ze ja nedostanem.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

PETERPANs napísal:
faugusztin napísal:- radsej chce nim pripravene :shit: natriet na buducu vladu, rovnako ako nim rozbity rozpocet a ekonomiku krajiny.
Ale ved to iste robila opozicia :rofl: pod heslom udri si ked mozes, hlavne ze ja nedostanem.

Toz ja som minule pochvalil susedku jak pekne spieva, hlavne ze som urobil dojem i ked spieva otrasne.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

A nebolo múdrejšie mlčať? :)
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

obidve vlady su na 3 veci. FIco je horsi ako meciar a komunizmus cely. Terajsia vlada: Radicova je len tvar SDKU, jednoducho Miki musel zo sceny prec, boli na to vazne dovody, SaS pametane na ANO stranu? povedal by som ze nieco podobne, rychloukvasena strana, ktora vykrikovala do povedomia citlive veci a tym si ziskala volicov, KDH - no coment, MOST - vedie to Bugar, som Slovak ale jedno musim uznat je to najlepsi politik aasi co tam je, skoéda ze nie je Slovak ale pracuje viacmenej pre mensinu. Co z toho vypliva? Tato vlada bude vsetko zle co sa bude diat bude hadzat na vladu Fica presne tak ako to hadzal Fico na Mikiho. A takto to pojde dookola. My nemame poriadneho politika, respektive aj keby sa nejaky nasiel tak by ho znicili, Slovensko je na dobru politiku az moc zkorumpovane.
Ale mozno tato vlada prekvapi ako Slovensky futbalisti na MS :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mirjak »

HellAngel napísal:jednoducho Miki musel zo sceny prec, boli na to vazne dovody
....azda uz nies su? Ten jeho post ministra zahranicnych veci je dufam len vtip.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

mislel som prec ako z predsedu a z obrazoviek, podla mna to cele riadi Miki z pozadia :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

tak toto sa podarilo ta podobnost ... to by ma v zivote nenapadlo :cool:

Obrázok
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa zachary »

stačí sa pozrieť do očí (čo z nich vyžaruje) a tá podobnosť sa hneď vytratí..
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG

Návrat na "Debata o všetkom"