HP psc chyba-cartrige

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
x3mmintooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 13:46

HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa x3mmintooo »

Zdravím mám HP PSC 1410... Dnes som kúpil nový čierny cartrige(starý čierny už po niekolko plnéní doslúžil a odišiel na vešný odpočinok) nový som založil poda postupu, ale no nefunguje stále vypisuje print cartrige error(Toto isté mi vypisovalo aj pri tom starom,podotýkam že tam mám ešte farebný ktorý spočiatku tlačil ,ale už netlačí a teraz neviem čo mám robiť aby to fungovalo...Za odpovede Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa newmi »

lebo ten stary x-krat plneny ti dodrbkal tlaciaren, nie darmo upozornuju ze ked sa pouzivaju neoriginalne cartrige alebo doplnuju sa povodne, tak sa to moze pokazit.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
x3mmintooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 13:46

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa x3mmintooo »

No to je v peknej r... namiesto cartrigu pojde na odpočinok tlačiareň :( :-( ( a tak zbytočne som kupoval nový cartrige a pred týždňom novú farbu) aspoň ,že slúžila skoro tých 5 rokov...zajtra pôjdem do jednej pc predajne či by to nejak nezbúchali( aj ked si myslím že oni s tým už nič neurobia)... no uvidíme a tak koľko by mohlo stáľ také lacné multi zariadenie?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa newmi »

no mozno to je len nejak zanesene, ze to budu vediet vycistit ale neviem neviem. Multifunkce? Par supov, znamy teraz v tescu ci v nay ci kde to kupil za tusim 60€ dake HPcko.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
x3mmintooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 13:46

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa x3mmintooo »

Pozerám akurát alza.sk canon za 40 eur:D... Uvidím ak mi nepomôžu v tej predajni tak budem musieť kúpiť čo mi iné zostáva a rodičov moc finančne nechcem moc zaťažovať( nejaké tie peniaze som zarobil na brígade ale po týždni som skončil- nie je roboty , ked bude majster sa ozve...
x3mmintooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 13:46

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa x3mmintooo »

Dnes sa mi chalan na to pozrel vyskúšal a že preto mi to nejde že mám pokazený farebný cartrige...hned som zobral nový a fungovalo...takže pohodka funguje a na moje šťastie tlačí ale tak dať za čierny a farebný dokopy 25 eur...a na alze nová canon multi za 40 eur wtf?:D kua čo narobím...
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8608
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: HP psc chyba-cartrige

Príspevok od používateľa shiro »

no a do tej canon stoja naplne kolko?
ako vidim tak syndrom sprosteho slovaka zase funguje...bez urazky, to je len nazov istej veci :-)

tlacka sa odjakziva kupuje podla ceny jej spotrebaku, nie podla ceny tlacky samotnej.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Hardware všeobecne"