Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

nove nie su, to je zas len kacica. Dokazuju to testy vo viacerych krajinach. My s Cechmi patrime medzi hodne opozdile staty kde sa ufon dostal az po niekolkych mesiacoch. Ratalo sa stym ze kusy ku nam budu mat odstranenu tuto vadu ale nie je to tak. A za tie co ich menia tak to isto nie su horuce kusky z linky.
Ake prednosti ma vlastne ufon4? Teda viem o tom disleji, HD kameru uz mali aj ine telefony, multitasking je len softwerova vec (to neratam ako cisty prinos A4)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa icefire »

Nic vam nebrani vratit do 30 dni telefon u operatora. 30 septembra ma prist nova HW revizia anten, ktora to definitivne vyriesi. Zatial mozete telefon reklamovat, resp. tak spravit aj po 30.9. Ja nie som vlastnikom 4, takze ma to vobec netrapi. Aj tak povazujem tento topic za nic ine ako flame.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa Jeremi »

icefire mozes sem prosim hodit zdroj ako si prisiel na to ze po 30.9 ma byt nova revizia?

Ja viem iba o tom ze Apple ponuka obal zdarma iba do 30.9 ale nikde sa nepise ze ma prist nejaka revizia alebo nieco podobne.

PS: Mam iphone a keby som teraz kupoval novy mobil tak si kupim urcite iPhone 4 (nie Apple 4 HellAngel)
Naposledy upravil/-a Jeremi v Ut 31. Aug, 2010, 17:36, upravené celkom 1 krát.
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

nemozes brat toto len ako flame. je to nazor a pohlad na vec. Kto je tvrdohlavym zastancom Aplle tak to moze brat ako flame.
Ja som jednoducho ocakaval ze A4 prinesie do sveta zas nieco nove, ukaze smer ktorym treba ist. Ale v podstate to nie je nic prevratneho a este to ma aj svoje muchy. Nebol by som rozhorceny keby ten telefon stal 300€. Kazdy znacka vzdy svojou vlajkovou lodou ukazuje kam ma smerovat vyvoj. Vzdy sa znacka snazi spravit model ktory vyukuje s niecim novym a zbytok to len bude kopirovat. Da sa povedat ze sa to aj plni. ALe A4 mi pride ako omyl lepsie povedane ako nepodarok splatany moc rychlo (pritom zevraj vyvoj trval dlho).
jedine v com vidim vyhodu ze ceny mobilov idu mierne dole.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

Jeremi napísal:icefire mozes sem prosim hodit zdroj ako si prisiel na to ze po 30.9 ma byt nova revizia?

Ja viem iba o tom ze Apple ponuka obal zdarma iba do 30.9 ale nikde sa nepise ze ma prist nejaka revizia alebo nieco podobne.

PS: Mam iphone a keby som teraz kupoval novy mobil tak si kupim urcite iPhone 4 (nie Apple 4 HellAngel)
nikde to nenajdes, pretoze Jobs nepripustil ze maju problem s antenou. Oficialne nic take nebolo povedane.
sory za oznacovanie A4 ja to beriem ako apple

btw: povedzte mi preco kupit ufon4?? ked stoji okolo 700€??? ked zoberiem na porovnanie len Galaxy S ktoy stoji 450€ tak neviem co viacej mi Ufo ponukne. Video co som videl porovnanie Samsung ho ma krajsie. Vykonovo su na tom rovnako. Rychlostou Samsung je uplne dokonaly.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa icefire »

Jeremi napísal:icefire mozes sem prosim hodit zdroj ako si prisiel na to ze po 30.9 ma byt nova revizia?

Ja viem iba o tom ze Apple ponuka obal zdarma iba do 30.9 ale nikde sa nepise ze ma prist nejaka revizia alebo nieco podobne.

PS: Mam iphone a keby som teraz kupoval novy mobil tak si kupim urcite iPhone 4 (nie Apple 4 HellAngel)
Zdroj:
http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1004676

A je to inak aj logicke, tu antenu musia opravit, lebo inak dost stratia.
HellAngel napísal:
Jeremi napísal:icefire mozes sem prosim hodit zdroj ako si prisiel na to ze po 30.9 ma byt nova revizia?

Ja viem iba o tom ze Apple ponuka obal zdarma iba do 30.9 ale nikde sa nepise ze ma prist nejaka revizia alebo nieco podobne.

PS: Mam iphone a keby som teraz kupoval novy mobil tak si kupim urcite iPhone 4 (nie Apple 4 HellAngel)
nikde to nenajdes, pretoze Jobs nepripustil ze maju problem s antenou. Oficialne nic take nebolo povedane.
sory za oznacovanie A4 ja to beriem ako apple

btw: povedzte mi preco kupit ufon4?? ked stoji okolo 700€??? ked zoberiem na porovnanie len Galaxy S ktoy stoji 450€ tak neviem co viacej mi Ufo ponukne. Video co som videl porovnanie Samsung ho ma krajsie. Vykonovo su na tom rovnako. Rychlostou Samsung je uplne dokonaly.
V bazaroch ide novy od 500€ ... Oproti tomu je cena Galaxy S vysmechom.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

zohnat za 500e a od solidneho kupcu je dost problem. Vacsinou su ponuku okolo 600€. Teraz som nasiel najlacnejsiu za 549€ na bazosi co aj vyzera ze predavajuci nie je obtahovak.
Galaxy S s predavajucou cenou za 450€ a bazarova bude o tych 100 menej si nemyslim ze je vysmechom
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa icefire »

Za 500€ idu bezne :) Len treba vediet, kde. OT! :-D
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak mi posli ze kde jdu za 500€, mozno aj galaxy najdem za 350€ ;)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa icefire »

iPhone ta nema co zaujimat, kup si Galaxy :cool:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa miso2911 »

jasne ze galaxy s je po HW stranke najlepsi mobil sucastnosti - Hummingbird + PowerVR SGX540 + Super AMoled
kto to nevidi tak nech si otvori oci a prestane obhajovat iphone 4 a k tomu este hovorit ze ved ziadny problem s antenou nie je :D

inak este presne tieto parametre (Hummingbird + PowerVR SGX540 + Super AMoled) ma aj Samsung Wave len ma mensi display a iny os :)
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

Wave je dobry, zatial toho moc nie je ale samsung pracuje na motivaci vyvojarov aby pracovali na tuto platformu.

Icefire: daj tu stranku, ja nie som odporca apple, to ze vydal 3G bola jedna z naj veci co sa v mobilnej brandzi mohlo stat. Ale proste ma zaujma kto preda svoj ufon4 za 500€. POdla mna len clovek co je nanho poriadne nasrany.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
okookooko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 15. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Kechnec

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa okookooko »

hell
ideš si ho kupiť?
tak potom aký problém?
kto chce kupi si ho
kto chce problemy si tiež najde
pre teba je uzavretý
kup si otvorený OS a bud happy
svet lepší nebude len preto,že iP4 straca signál
ANDROID je fajn a nikto im nenadáva,že su to take umelé plasťáky
prečo všetci na svete nemaju PORSCHE či BMW 7 ?
ved to su najlepšie auta, najrýchlejšie, najsuper (su aj lepšie to len príklad)
ak ťa trápi iP4 tak na ukudnenie nervov :wallbash:
a ak budeš reagovať podraždene a hystericky na moj post do predu ti napíšem , nebudem reagovať , lebo potom platí pravidlo :
" Hutor z chujom ,sam ši chuj ! "
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa faugusztin »

okookooko napísal:ANDROID je fajn a nikto im nenadáva,že su to take umelé plasťáky
Nuz nic v zlom, ale mal si v ruke Milestone ? Viac kovu a skla na telefone si nemal roky...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple 4 - problem so signalom nielen v USA

Príspevok od používateľa HellAngel »

android su iba kusy plastu???? :? to ho vori za cely tvoj prispevok.

cital si nazov temy? v podstate v pvom prispevku som postol video kde je ukazane ze ufon ma tento problem aj u nas. Ze ziaden model novej revizie nedosiela ako som ocakaval. Moj nazor na apple je taky ze 3G som uznaval ze doniesol do mobilneho sveta nieco co tu chybalo. Sice za drahsiu cenu ale ukazal smer kam treba ist. 4 nedoniesla v podstate nic nove (az teda na ten dislej) a stoji este vacsie prachy ako 3G na zaciatku. Dokonca ma aj problemy so spominanim signalom. Ci ma to trapi alebo nie diskutovat o tom mozeme, je to diskusne forum a keby som sa vyhybal diskutovaniu a len osocoval a podobne tak by asi modi zakrocili.
Ci som chuj alebo nie neham na posudenie druhych, ale tebe staci pridat za meno T a mam o tebe jasnu predstavu :D
ps: je to len ustipacna poznamka, ak je nevhodna tak ju zmaznite :-)
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"