Najlepsia Slovenska hudobna skupina/interpret vsetkych cias

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Heeeej, brzdite s takymi sra*kami ake sa daju najst na slovenskej hipovej, hopovej, rapovej alebo inej -ovej scene... to sem nepatri.

Ale za seba: taka tabulka:

z cisto historickych, rodinnych, a mojich zivotnych dovodov ma dost zarmucuje absencia TEAM-u... Dalej mi tam velmi chyba PEHA, pretoze je to jedna z mala kapiel na Slovensku ktora este nevydala zlu pesnicku (a navyse by sme mali konecne aj zenskeho zastupcu)... Dalej klasici ako Desmod, No Name, to jednoducho nemoze byt cloveka (okrem spominanych vygumovanych -ovakov) ktory by si to nevypocul celkom rad... Na Slovensku mame tolko dobrych kapiel... Ale fakt co ma uz serie je Elan. Nebyt Razovej nehody, davno by boli hlbsie ako TEAM, nemali by vobec ziadnu sancu na dnesnej scene, navyse pri tych "pseudopiesnach", co v poslednej dobe vypustaju... Je to jedna z najhorsie koncertujucich kapiel na Slovensku, dobre, kedysi vedeli aj hrat aj tvorit celkom fajn pesnicky ale z akeho dovodu su neustale taki popularni? Myslim ze poradim Haberovi nech sa aj on vybura na dakej motorke... Aspon navrati lesk a slavu TEAMu, bude opat vyhravat slavika... Aj ked si mozno mnohi pomyslia ze po Razovi je uz trapny.
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

RP napísal:
SurrendeR napísal:este ma tak napadlo ze tu neni TEAM/Palo habera
myslim, ze by sa tu tiez hodil... :roll:
Dobre. Koho mam vyhodit (max. pocet moznosti pre anketu je 10)?
No Name alebo Galdiator ?
vyhod noname a gladiator a pridaj team a pehu :)
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

SurrendeR napísal:
RP napísal:
SurrendeR napísal:este ma tak napadlo ze tu neni TEAM/Palo habera
myslim, ze by sa tu tiez hodil... :roll:
Dobre. Koho mam vyhodit (max. pocet moznosti pre anketu je 10)?
No Name alebo Galdiator ?
vyhod noname a gladiator a pridaj team a pehu :)
radsej kafe......
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

MBG napísal:
SurrendeR napísal:
RP napísal:
SurrendeR napísal:este ma tak napadlo ze tu neni TEAM/Palo habera
myslim, ze by sa tu tiez hodil... :roll:
Dobre. Koho mam vyhodit (max. pocet moznosti pre anketu je 10)?
No Name alebo Galdiator ?
vyhod noname a gladiator a pridaj team a pehu :)
radsej kafe......
radsej fernet
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2535
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

SurrendeR napísal:
RP napísal:
SurrendeR napísal:este ma tak napadlo ze tu neni TEAM/Palo habera
myslim, ze by sa tu tiez hodil... :roll:
Dobre. Koho mam vyhodit (max. pocet moznosti pre anketu je 10)?
No Name alebo Galdiator ?
vyhod noname a gladiator a pridaj team a pehu :)
Vyhodil som No name a pridal Team.

Gladiatora vyhodim az sa dohodnete ci miesto neho dat
a) Pehu
b) Ine Cafe
c) nieco ine
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Vyhod rasej Galadriel, ked uz ja, totalne hudobne vzdelany clovek som o tom este nepocul tak to tu nema co hladat!

A jednoznacne ze PEHAAAA :!: :!: :!:
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Oksamot napísal:Vyhod rasej Galadriel, ked uz ja, totalne hudobne vzdelany clovek som o tom este nepocul tak to tu nema co hladat!

A jednoznacne ze PEHAAAA :!: :!: :!:
ne ze by som ta chcel nejak pod*ebavat alebo co ale ak tvrdis ze si totalne hudobne vzdelany tak by si mal poznat aj metal...ja mam 120gb mp3 na kompe a aj tak nepoznam zdaleka vsetko..takze nesud to co nemozes...sry za ot
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Nie, naozaj je toho velmi malo co som nepocul (no dobre zas nemozem o sebe tvrdit ze som pocul vsetko... ved to by bolo nemozne... ale bolo toho dost) ... Nechcem teraz ako urazat alebo inak napadat fanusikov menovanej skupiny ale bud to je az taky underground ze az alebo sa mi to naozaj este nedonieslo do ucha... A myslim ze aj mnohym ludom z tohto fora, je mozno len par vyvolenych co to poznaju... Ale z prave toho dovodu by to tu nemalo v tejto ankete co hladat.
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

ok..nechcem flame ale dam este jeden nazor..je to jedna z najznamejsich a najlepsich (ak nie najlepsia) slovenska metalova skupina..takze myslim ze tam ma co robit..ale uz stacilo flame...nechajme tak
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

ine kafeeeeee
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Oksamot napísal:Vyhod rasej Galadriel, ked uz ja, totalne hudobne vzdelany clovek som o tom este nepocul tak to tu nema co hladat!

A jednoznacne ze PEHAAAA :!: :!: :!:
a v com spociva tvoje hudobne vzdelanie? Hras na supravu hrncov Zeppter - made in Russia, mas doma prehravac s reprakmi 10x10cm aka 2x500W super bass boost a k tomu haldu origos cd od Mullera a Rolinky Darincovej?

http://www.galadriel.sk
ak nieco nehraju v radiach, tak to nic neznamena,,, akurat sa neopicia pred tisickami ludi pre tisickorunacky,, ale hudbu maju strasne dobru :)

a sry, ale nedalo mi nerypnut si :bye:

btw,,, na webe maju na download par songov, napr
http://www.galadriel.sk/2006/mp3/lavondyss.mp3
Me like Pentium
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

takze pani ako tak na to pozeram zo svojho odborneho a nezaujateho dj-skeho hladiska mozem vam na to povedat len tychto par slov. Do tej tabulky urcite nepatri R.Muller, Gladiator, Galadriel, IMT Smile ci nebodaj Inekafe. Samozrejme ze aj tieto kapely co to dokazali ale stale sa nechytaju napriklad na Elan ci Team ktore pocuvali a pocuvaju masy slovakov. Nie som vobec zaujaty na nejake styly keDze si to ako dj nemozem dovolit. Ja sam si vypocujem rad vsetko napriklad od Soulfly cez Dj Toky, Kontrafakt , az po Emily ale viem posudit vlastnym rozumom ktora kapela je schopna byt nominovana na titul Najlepsia slovenska hudobna skupina. A nie davat sem pobertacke kapely typu Inekafe ktory si hovoria ze vraj neopunk, alebo kapely ktore pocuva len hàstka vyvolenych viD Galadriel...... to teda moj nazor....
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

takymto sposobom vymenujeme vsetkych slovenskych interpretov... :roll: Pre kazdeho je iny ten naj... a rozhodne sa to nezmesti do 10 interpretov...
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

no, ked uz naj. sk kapela, tak potom (aspon podla mna) posudit podla toho, co vlastne umia. a tym by som povedal, ze galadriel, je WOW!!!!! (som doteraz nepocuval, ale jak som si stiahol jeden ich album.... no klobuk dole).
treba este (aspon z tohto hladiska) liquied boogie roll, a solistu: palo chodelka. kokos, robia bohovske veci....

a teraz akoze osobny nazor: 2 samorinske kapely: konflikt (asi pozna kazdy, ked nic ine, tak aspon jednu skladbu), a romeo verzik. je to madarska kapela, ale aj napriek tomu dost vela koncertuju aj tu, doma, aj v ciech a v madarsku.
by som este zoradil sem aj horkyze slyze. hraju dost dobre, a na koncertoch je dost velka zabava... (mam na mysli pogo, a tak... =:))) )

takze tolko. moc slovensku hudbu nepocuvam (alebo ked uz, tak vacsinou amaterske kapely), to je uz faktom. ale aj tak. ked pocujem dobru hudbu, je to jedno. a ako som uz hore uviedol, podla mna, tieto su naj....
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Sorry chlapci ale s tym galadrielom ste ma fakt dostali :D . Odhliadnuc od toho ze ich stranka vyzera celkom k svetu a su pomaly lepsie nastylovany ako marilyn manson - tak ta milena hudba na ktoru si dal odkaz sa mi akosi vobec nezhoduje s tym obrovskym nadpisom pod ktorym sa prezentuju :lol: , ze slovak dark doom metal band... ako hudobne - no dobre, prizmurim oci, ale tie skvele spevacke vykony :lol: , to uz fakt radsej toho mansona ci rammstein, ti sa sice tiez viditelne hraju na drsnakov ale aspon to neznie tak blbo ako toto kvazi chrapcanie :lol: . A hudobne je to pomaly este sladsie ako HIM :roll: ... No neviem... Celkom fajni panaci... A po muzikalnej stranke tiez celkom take... No poviem uprimne ze velmi ma to velmi neoslovilo.

To uz radsej mozem rovno spomenut napriklad aj monte rosu ktori tiez maju sice len par priaznivcov pozbieranych v rokoch 80-tych no ich hudobna produkcia vzhladom k poctu hudobnikov (celkovo pocet ks.: 3) mi aspon nepripada tak silena (ci uz stylovo, spevacky alebo hudobne - darmo ma budete presviedcat o opaku ze tento vas galadrier je bohovsky - zastavte hocikoho na ulici a zachrapci vam to mozno este lepsie ako tamta hrana mrtvola, no spevak monte rosy, mimochodom ten ujo co hra 500-vku v reklame na banku de*ia, aspon normalne spieva a nehra sa na "hrozneho drsnaka"). Chlapci, dufam ze som velmi neurazil vas hudobny vkus. No aj ja si musim raz za cas do niecoho rypnut :beee: :o .
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3

Návrat na "Debata o všetkom"