Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

co si robil o 00:30 rano pred postou ty lupič :hysterical: :hysterical: ti mali skontrolovat vrecka a nie davat papucu :hysterical:
NB: Asus ROG Strix G16
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa jaffar »

Snake napísal:nie, v takom prípade to zvaliť na osobu blízku, a môžu si pískať...
Prečo? Nevypovedáš nie kvôli osobe blízkej ale z dôvodov uvedených v príslušnom paragrafe.
Detto napríklad keď upozornuješ na radar - neblikal si preto, že by si na niečo upozorňoval, ale z dôvodov uvedených v zákone.
To je absolútne postačujúce zdôvodnenie a načo monocajtovi niečo zjednodušovať alebo spríjemňovať?
ANONYM_a2

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

skusky na prvy krat /myslim ze plny pocet, ale neukazovali nam tie testy, len ak by niekto chcel nahliadnut, svoj test videli len ty co ho nespravili/ ...jazda kratka.........doteraz 0 pokut 0€, nachytat by ma mohli tak maximalne na dialnici za rychlost, inak v obci slusny vodic 50km/h, na cervene zvyknem stat, na prechode ludi pustam, znacenia respektujem, aj ked obcas vedia riadne nasrat
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Toto s rodinným príslušníkom ma zaujalo, teda ako to presne treba spraviť? Auto som požičal rodinnému príslušníkovi, ale keďže mu nechcem poškodiť, nemôžem Vám to povedať? alebo ako?
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Matusak »

HellAngel napísal: Bohuzial sa cezen ide cez zakaz prejazdu.
šak ale keď máš hentakú značku, tak si tam niekde zastav (samozrejme keď tam nieje zákaz zastavenia) kľudne vystúp, nastúp a pokračuj a potom si môžu len pískať, pretože si neprešiel na jednu šupu cez zákaz prejazdu :)
inak to s tým pásom, vtedy sa dávali pokuty vodičovi ? lebo pokiaľ viem tak teraz sa dáva danej osobe čo neni pripútaná...

inak som sa chcel spýtať, má právo policajt vyzvedať že kam idem ?
čo sa týka auta, tak si pamätám z akotonespackať z jojky že policajta to nemá čo zaujímať, a že sa môže spýtať tuším len keď je vyhlásené nejake pátranie alebo čo...
ale mňa zastavili teraz tuším v utorok ráno, ale to som bol peši, nie autom. som šiel cez parkovisko na zastávku a trošku bol pán policajt lenivý vystúpiť z auta, stiahol okienko a zakričal na mňa, som mu bol už chrbtom, reku že dobré ráno (ráno o 3:00) občiansky máme ? ja reku že hej, tak som mu ho dal, len ho pozrel, ukázal kolegovi a spýtal sa že kam idem... tak som nechcel zbytočne provokvať, tak som mu povedal a bolo... aspon že boli milí a slušní.
mal som aj takú skúsenosť raz vnoci v meste jeden pochôdzkár došiel za nami že občianske mi ukážte, ani bú ani mú ani žiadne prosím... :rolleyes:
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa beardie »

autom sa chodi zasadne na vylety, nema ich co trapit kam sa vezies
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

matusak: takto je tam zakaz vjazdu, ale aby som lepsie nacrtol situaciu:
mame klasicku T krizovatku. smer rovno je OK, ale ak chces odbocit (je jednoz ktoreho smeru rovneho ides) tak je tam zakaz odbocenia, jednoducho mozes ist len rovno. Lenze, ku vchodu sa mozem dostat len cez tento zakaz. A autom tam chodit obcas musime, pretoze tam vykladam tovar alebo nieco nakladam a prevazam. Dokonca tam chhodi pravidelne avia ktora nam nosi obedy. Znacka mala byt proste umiestnena kusok dalej aby sa dalo prechadzat do prace v sulade zo zakonom. Dopkonca tam dali pokutu aj dodavatelovi bagiet ked nam doviezol tovar. Ale preco je tam ta znacka to je na dlhsiu debatu o istych vztahoch medzi istymi ludmi.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Matusak »

no tak to áno, zákaz vjadzu a prejazd zakázaný je dačo iné... v tejto situácií nieje čo riešiť, akurát tak možno sa ísť prejsť s náradím vnoci a značky si zavesiť namiesto obrazov :cool:
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

tak to si zoberem ten posrany zakaz odbocenia pri mojom baraku :D
ale maju nas videt pokutu nezaplatime a slhneme hajzlov na sud nech sa z toho aj poseru.... tam ten zakaz nema co robit ked nieje alternativna trasa (najblizsich 1.5km) :?
inak to je fasa s tym rodinnym prislusnikom :) to fakt mame tak tupu ustavu? :D
(teda ze sa pytam, podla ustavy bol aj pan Lubomir Harman v prave
Občania majú
právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický
poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak
činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú
znemožnené“ (Čl. 32)
coz je dost fasa :) )
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »



Prisahám na nuly a jednotky a všetko čo mi je sväté, že TOTO (nazvať to auto by bola urážka, Lambo či Ferrari je auto, toto je LEGENDA), si zašoférujem aj keby ma to malo stáť všetko...
:eek: :hmmm: :mrcool: :dance:





.
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Pekne ho zatlačilo.
Som ho raz videl pri mne na ulici - krásny zvuk a tie Brembo kotúče sa tam priam vynímali..
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

v GA jeden je, už poctivo trénujem aby som urobil dobrý dojem, a stále hladám možnosti čo by ten chlapík chcel za to, aby som si doň mohol aspoň sadnúť...





.
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Prajem veľa šťastia.
Však ma zoberieš zo sebou? :D
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

nie, budem mať "súkromnú chvílku", čiže najskôr odídem s tým autom niekam mimo, a budem "mať svoju chvílku" (vieš ako to myslím - až sa zaparia okná) :cool:





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

GT-R je legenda tu niet o com diskutovat. Novy model moze plnohodnotne nahradit predchadzajuci. Ty sikmooky vedia robit sportiaky to je fakt.
Inac toto auto som mal tu cest uz 2 x stretnut na ceste, raz som sa skoro koli nemu vykotil :D bo som cumel na auto co ma islo predbehnut ako na cestu pred sebou :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"