Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

ANONYM_a7

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ked taketo citam normalne uvazujem o legalne drzanej zbrani. Ved toot nieje normalne aby ma za upozornenie zacali marovat daky kkti co nemaju v sebe stipku rozumu :rolleyes:

paci s ami ze napadnuty za strelbu stihany nebude :-)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja už som nad tým tiež rozmýšľal... :) Ale som sa vykašľal na to.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa jaffar »

HellAngel napísal::D :D
ako jeto inac s prezutim pneumatik. je to u nas povine od nejakeho datumu alebo len ked je na vozovke snehova vrstva?
Povinne mimo mesta pri súvislej vrstve snehu alebo ľadu.
Broslowski napísal:Ked taketo citam normalne uvazujem o legalne drzanej zbrani.
Neuvažuj, rob! Nie je žiadny zásadný (zatiaľ) problém si spraviť papiere, samotná streľba tiež nie je extrémne drahá. Dnes je síce "móda", že zbrane sú zlé, ale čím viac ľudí ich má, tým lepšie. Zlodej sa dva krát zamyslí, či ťa prepadne, keď bude reálne hroziť, že dostane guľu. Inak je to ale na inú debatu a nie do tohoto vlákna.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

lol tak to je masaker. Ale aspon ze dali zarpavdu tomu co sa branil a nebudu hostihat za strelbu. Chdudak sa ani branit nemohol ked bol priputany
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

Broslowski napísal:Ked taketo citam normalne uvazujem o legalne drzanej zbrani. Ved toot nieje normalne aby ma za upozornenie zacali marovat daky kkti co nemaju v sebe stipku rozumu :rolleyes:

paci s ami ze napadnuty za strelbu stihany nebude :-)
aj ja som mal stastie na podobneho magora... odvtedy mam jazvu na pere, ako to v tomto nasom pravnom state dopadlo asi nema zmysel rozpisovat ...
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Kľúč na matice kolies páni, je to aj v povinnej výbave, a dá sa s tým pekne obrániť ;)





.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa jaffar »

Snake napísal:Kľúč na matice kolies páni, je to aj v povinnej výbave, a dá sa s tým pekne obrániť ;)
Záhradná hadica, cca 70cm, ideálne opletaná kovovou sieťovinou je ďaleko lepší argument. Pôsobíš odhodlanejšie a navyše ak ju už budeš musieť použiť, nespôsobuje žiadne zásadné zranenia, za to kur..sky bolí.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Ja radšej ostanem pri tom kľúči (mám ho v sedadle za sebou), myslím, že roz*ebať hlavu s tým nikomu problém nerobí, a ver jaffar, že keby ma niekto napadne, tak mi ide o jeho bolesť čo najmenej, vtedy mi ide o to, zložiť ho, trošku prizabiť aby rátal hviezdičky, a zavolať policajtov (ehm). To je celé, kebyže mu chcem spôsobiť bolesť, tak ho zložím rukami, a začnem prechádzať autom po končatinách...





.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa jaffar »

Tak ono podľa chuti každého soudruha, že ano... Keď ti to vyhovuje je to základ (btw ja to mám pod spolujazdcovou sedačkou, imho lepšie poruke), každopádne tá šupa hadicou bolí natoľko, že hviezdičky uvidí, aj keď to dostane na kríže alebo hoci nohy. Akurát nebudem musieť riešiť pokus o ťažké ublíženie na zdraví :)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Keby sa na mňa rútil nejaký k*k*t tak "pokus o ubliženie na zdraví" ma trápi najmenej. Keďže keby sa tam dodalo "v sebaobrane", hneď by to menilo situáciu :-)





.
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Thief »

Hned vedla sedacky nosim pogumovanu tycku. Nosil som ju mimo ineho aj v kamione, len toto je jedina vec co mi presne sadla medzi sedadlo a stplik :D Zatial som ju nemusel pouzit, 2x stacilo ked som ju vytiahol a vystupil. Predtym som nosil este trosku ine tycky :D - na povolenie kolesa na nakladaku treba aspon 1,5 - 2m paku. Skladal som ju z dvoch, tie boli hodene medzi sedackou a postelou, len to bolo trosku neprakticke a zrejme nasledok takeho uderu by bol definitivny. :rolleyes: A predtym sa ma nikto nepytal naco to mam...
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

No že opíš tie dve situácie :-)





.
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Thief »

Chlapik s ciernym MB E mal dojem, ze som mu zavadzal pri prejazde do firmy, tak silno rozhadzoval rukami a pekne mu chodili usta, nasledne asi zistil, ze ho zo zavreteho auta nieje pocut, tak isiel za mnou, cestou pekne menoval vselijake cudzdie slova - som stal pri aute. Tak som otvoril, vybral tycku a slusne sa spytal ci je nejaky problem. Pan zasa nasadol a presiel okolo. Vsetko naporadku.

Druhe boli dvaja borci co mi rozbili spatak, isli na tesno po dvore jednej firmy. Samozrejme som im skocil pred auto, ze co to ma byt. Tak jak boli dvaja hned jeden zacal nadavat, dalsi uz liezol z auta... Tak pre tycku a ze bude zle. Len dosiel SBSkar tak sa poriesilo. Tiez mali na sebe dost maska, teda zase raz som bol rad, ze som rad :D Predsalen niesom nejaky valibuk, tak ludia to casto chcu vyuzit.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

:D





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

ja som mal vtedy tu smolu, ze som bol mimo auta, cize nic a nikoho po ruke... ale tiez tam zohral ulohu mercedes e
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"