Ako sa balia baby?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Ako sa balia baby?

Príspevok od používateľa jatomas »

Vy vsetci o PC-ckach, ale ja by som rad zbalil jednu naaaaaaaaaaaadhernu babu tak sa chcem opytat ze ako :? Diki vopred
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

:lol: omg, kazdej babe sa paci nieco ine, ak cakas na nejaky univerzalny navod, tak zbytocne! je to velmi individualny pocin "balenie baby" a zavisi na mnohych okolnostiach, koniec koncov tak ako pretaktovanie "nejakeho" HW :lol:
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

baliaci papier a motuz? :D
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

jaffar napísal:baliaci papier a motuz? :D
a nezabudni noznice :!:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

jaffar napísal:baliaci papier a motuz? :D
jagermeister :blind: ochlastat a poskat, potom uz nebudes mat dovod aby si sa snazil ju zbalit,,,mozno psukat este raz,,ale iny nie

nejak sa s nou musis dat do reci, napr ju slahnes po tvari ruzou,, ze nechtiac, odprevadis ju po skole domov, skusis ju vypytat z hodiny ked pisu pisomku... :blind:
mozes ju niekam vytiahnut tak ze zavolas jej kamaratku a povies jej nech ju nejak dotiahne
alebo jej proste napis suchu sms ci s tebou niekam nepojde, ale to neni taka haluz :)

btw a najlepsie ked sa jej pochvalis ako si pretocil svojho prskota nad 4GHz s boxom, a ze ci by ti nevedela zohnat tekuty dusik atp, vysvetlis jej pojmy ako HT, socket, fpu, cache.... potom je celkom mozne ze ti da, len nech jej uz das pokoj
Me like Pentium
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

Scorp napísal:
jaffar napísal:baliaci papier a motuz? :D
btw a najlepsie ked sa jej pochvalis ako si pretocil svojho prskota nad 4GHz s boxom, a ze ci by ti nevedela zohnat tekuty dusik atp, vysvetlis jej pojmy ako HT, socket, fpu, cache.... potom je celkom mozne ze ti da, len nech jej uz das pokoj
toto bolo dobre :D
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...ako uz napisal jeden klasik na tomto fore - baby sa balia zasadne RARkom :lol:
Používateľov profilový obrázok
Mino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Trenèín

Príspevok od používateľa Mino »

jaffar napísal:baliaci papier a motuz? :D
A hlavne aby to boli medove motuzy.
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

taka otazocka: chces ju len prefiknut alebo to myslis s nou vazne?
ak to s nou myslis vazne, najdolezitejsia vec je ju zaujat...zaujat znamena ukazat jej, ze mas "navrch",ze si iny ako ostatni, najlepsie tak, ze jej uprimne povies co k nej citis (dolezity je eye contact :wink: a sledovat reakcie) a nechat ju bez odpovede...ver mi, ze jej to neda spat...ak ta odmietne, prestan si ju vsimat a zameraj sa akoze na nejaku inu, aj to niekedy zabera (zeny chcu byt v strede pozornosti)...ale pokial sa ti nepodari ju nijako zaujat...si uplne out...alebo este mozes zahrat ulohu neodbytneho blba...niekedy aj to zabere... :lol:
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

to je velmi individualne... z vlastnej skusenosti: par bab som zbalil cisto na suche pozvanie na sex a o Dalsie som musel celkom dost bojovat a pozyvat ich na kavu, veceru a nosit im ruze a pisat kvantum sms... takze chlapce, snaz sa a sprav nieco z vlastnej iniciativy
Používateľov profilový obrázok
FijO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa FijO »

osobne si myslim, ze v tejto dobe pojdes za uplneho keketa ak ju budes vytahovat na kavu ak nemas v rukave nieco lepsie ako su primitivne kecy o skole, pripadne rozpravat o pocitacoch ...

mal by si o nej nieco vediet skor ako si otvoris papulu
mal by si ju pozvat bezstarostne ...s humorom dalej zajdes na zaciatok ako s ruzou
ak nevies oblbovat recami, tak zahraj vnimaveho a pocuvaj a pocuvaj a pocuvaj...to sa zenam paci

dnesna doba je uponahlana, takze by som na tvojom mieste neskusal nacvicovat sach ...ale jej rovno povedal na prvom stretnuti, ze sa ti paci...pripadne ak sa na to budes citit a mas to v umysle jej rovno povedz, ze sa s nou chces vyspat
Gigabyte 890XA - UD3, Phenom II X4 945, 4gb ram Kingston hyperX black, Sapphire 5770 vapor-x, CM Hyper 212+, case CM 690 II + zvysok
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

v prvom rade by si mal aspon na chvilu vypnut pc, a ist sa prejst von, nieco ta napadne, a k dievcatam, zo skusenosti cakaj vzdy to horsie, ziadny happyend sa dnes nekona, az na par ojedinelych pripadov. . . (z tohotox dovodu pc nevypinam :lol: )
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

chod za nou a povedz toto :
Ty: "ahoj, velmi sa mi pacis...bla....bla, pojdeme niekde spolu?"
Ona : "Bla..bla...bla....NIE
Ty: " Tvoja chyba...."

a ak povie ano, znamena ze nie je az taka tupa, a ma to zmysel...
inak to s tym rarkom nie je az taky zly napad....
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

taka otazocka z mojej strany - co ak je to spoluziacka a dobra kamaratka ?? :8O:
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

LittleMan napísal:taka otazocka z mojej strany - co ak je to spoluziacka a dobra kamaratka ?? :8O:
ma to trosku lahsie, aspon o nej nieco vie, ale zase tazsie, lebo pozyvat kamaratku je o niecom inom....o to viac to odmietnutie boli....a este ked je blba ze ta potom bude ignorovat, no aaamen tma.....

Návrat na "Debata o všetkom"