Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

P€PoX napísal:http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... erver.html väcsine pomohlo ked si vypli integrovanu zvukovku na doske (myslim ze realtek) a kupili si dedikovanu...len taketo riesenie je dost o nicom.Skus este updatnut ovladace na zvukovku
no mozem to vyskusat pretoze mam dosku s integrovanou zvukovkov, ale bohuzial odpalenou a namiesto nej mam dedikovanu tak ju mozem vypnut hned sa dotoho pustim diki :)

Muco Maco co znamena ta skratka CTD videl som to aj na tom fore, vzivote som to nepocul

EDIT:// a tak uz viem Crash to desktop ze j ?
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa P3PoX »

CTD- crash to desktop
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

hral som az doteraz a az teraz mi to zamrzlo znovu, sakra uz som si myslel, ze som to vyriesil :( ale vydrzalo to nejaku hodinu a pol :)
No skusim nahodit este najnovsie ovladace na zvukovku a uvidim
Používateľov profilový obrázok
boleq
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 24. Aug, 2009, 23:15
Bydlisko: Krásno nad Kysucou

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa boleq »

Mám taký pocit od posledneho patche ktorý doniesol aj map pack7 sa mi zda že v Tanku Abrams (za šofera) mám to zelene podsvietenie akesi priliš tmavo zelene.Strašne zle vidím.T-90 to ma fajn a čo pomätám tak to ona mala zo začiatku až moc červene.
Neda sa to nejk opravit? napr v text documente prepísat nejake hodnoty alebo podobne?
CPU Intel Core 2 Duo E4600 2,4Ghz@3,0Ghz >>> ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev.2 Zdroj Fortron Blue Storm II 500W MB Gigabyte GA-P35-DS3L RAM 4x1Gb Corsair XMS2 800MHz 4-4-4-12 HDD WD 350GB VGA MSI R5770 HAWK Audio Xonar D1, Logitech X-540, AKG K514 Monitor LG W1943TB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Endy napísal:mam taky problem, ked hram tak mi znicoho nic zamrzne pc a musim ho restartovat a ked zamrzne z reproduktorov pocut vrcanie.
Nestava sa to pravidelne niekedy hram hodinu a ani raz sa mi to nestane a niekedy ako napr dnes som 2x zapol hru a minutu som pohral a zamrzol. Pri inych hrach mi to nerobi, teploty su v normale. Skusal som preinstalovat hru, ale bez uspechu, skusal som nastavit minimalne detaili no tiez to nepomohlo...

Zaujimave ja som mal asi ten isty problem (aj ked nie restarty ci zamrznutie) ked som bezal z CPU na 4,2Ghz .. (to som este testoval oc) testy vsetko na tejto hodnote presli normalne PC slo normalne ziadne problemy tak som uz rozmyslal o dalsom zvyseni no ked som na 4,2GHz pustil bad company 2 tak mi hra nahodne padla a bol som na ploche ... v logoch som mal (uz si presne nepametam ) nieco z CPU .. tak som to skusil na 4,1GHz a hra ide aj 2hod bezproblemov ... tak zvlastne .. ale zrejme to stebou nejaky suvis nema.. aj ked v novsom prispevku spominas padanie na plochu ..
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

Neviem ci sa to da opravit, ale vsimol som si to aj ja hlavne v mape Harvest day

A moj problem zo zamrznutim hry je s5 a uz je to takmer nehratelne...

Edit//: FEAR, kedysi som mal tiez pretaktovany cpu a mal som podobne problemi ako ty, tak som to dal na default a vsetko bolo v pohode, ale CTD som nespominal .
Tento moj problem ma kopa ludi, vsak si precitaj P€poxov prispevok.
No ja len dufam, ze EA/DICE s tim nieco spravia aj ked neviem ci je to ich problem...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Tak toto mi kua nerobte :D ja uz som to z CPU zabalil na 4,1 a vy mi tu teraz toto predsuniete .. :) ale ne zrejme tento problem nemam kedze hra na 4,1 ide vpohode ... mozno by ale nebolo zle skusit vyssie takty ako 4,2 ... keby ze mi secko frci na povedzme 4,5 tak by som mal dilemu .. ale kvoli 100mhz sa mi odpsat hru urcite neoplati :) ... ale uz nemam moc chut stym laborovat .. pravdepodobne tieto problemy viacerych ako spominas nemam ... skus pozriet do logov ci tam nieje nieco konkretnejsie ...
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

mam nejaku novinku k mojmu problemu akurat mi to seklo pri inej hre ako Battlefield Bad Company 2, a to sa mi este doteraz nestalo...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nestabilne OC..u mna tiez podobne ako u feara padali ala CTD skoro vsetky hry obcas..mierna uprava oc tomu pomohla

skus napr lynx na 15 cyklov ,nastav si ho ale podla procesoru
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

Lenze ja OC nemam, mal som ale robilo mi to problemi tak som dal defaultnute nastavenia BIOSu, len otacky na fanoch som ubral, aby tak nehucal, pritom su teploty ok.
Ale tak mozem to skusit potestovat, zato nedam nic.
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

a?
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

A hovno ? neni toto diskusia o bc 2 ? Tvoje A ma velmi obohatilo k danej teme. Hned by som ti dal RO.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

FEAR napísal:a?
ved ho pochval kukni to K/D :rolleyes:
Jozo si skiller ala Darth Vader
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

ajajaj, banda hejterov je na kazdom forume, kazdopadne dik.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"