Ako sa balia baby?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Monster napísal:Myslim si ze pokym niesi nejaky zvonar u matky bozej a totalny depko tak nemas sa coho bat,staci len dobre vediet komunikovat z druhym pohlavym,nemat casto trapne chvilky,vzdy sa vynajst,urobit trocha srrandy a masto pokym neni lesbicka :lol:
sranda musi byt, ze? Napr, vozila si sa uz v traktore moja? Ne? A co kombajn? Ani ten? Kam utekas, pockaaaaj :blind:
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

@ scorp :

s tym by si asi moc nepochodil :lol: ale ako taka haluz je to super ... najlepsie to spravil kamos ... len tak zhaluze napisal babe, ze ci s nim nechce chodit, a ona mu napisala ze hej :o

@ MBG :

niekoho snad najdeme :wink:
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

Payne napisal:
Cisty balicko, len som zvedavy, ze kolko si ich ty mal, ked mas take huste reci, bo aspon pre mna to neni take jednoduche...
Je to take neuveritele a tazke,ze sa to neda normalnym chovanim zaposobyt na dievca?
Jedine co nesmies,jej pisat SMS pokym neovladas pravopis,lebo ja moc nie(nejako mi to proste nejde :o ).Lebo raz som bol na jednej skolskej akcii a bolo tam dievca,kukali sme na seba a bolo jasne ze nejake sympatie su,no a ked som odysiel tak som napisal spoluziakovy SMS v ktorej bolo nech mi od nej vypita cislo,on jej to ukazal ona tam nasla chybu a odfajcila ma s tym ze studuje slovencinu na nejakej univerzite a ze ona takeho dementa nechce :lol: tak preistotu sa pytam niekoho ci je to gramaticky dobre odvtedy pokym pisem daku sms nejakej babe. :wink:

a myslim ze ich bolo dost....
Asus Zenbook Duo Pro
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

ale ved to je pravda..na babu sa da zaposobit uplne prirodzenym spravanim ...nema vyznam nieco predstierat aj tak na to casom pride
samozrejme neratam take tie super uzasne prenadherne carokrasne najlepsie na svete hiphoperky...to su proste p*ce..samo sebou ze ne vsetky ale proste na niektorych uplne vidiet ze neni sanca..ale pokial chces normalnu babu tak nie je problem...max tak sa budes mozno mesiac snazit ale pokial nema chalana a ty nie si nemy tak ju proste zbalit musis :D
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Hlavne si musite rozumiet a vediet veeeela kecat,, casto o uplnych idiotinach,, sam mam s mojou "debatu" o tom, ako jej je zle v skole,, :) ale potom neni nist lepsie, si nanu lahnut a umlcat ju hubof,, :roll: 8)
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

TAMY mame to podobne aj ja pocujem staznosti na skolu :lol:
a ja ju pekne vypocujem,poradim a ona je spokojna akeho ma super priatela :o
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
miso23
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa miso23 »

Ja mam tiez problem.Chcem zbalit jednu holku,ale ani za toho boha nikdy neviem o com s nou kecat.A tak je dost tazke ju zbalit.Dost blbe,nie???Poradte nejake tipy...PLS
MB: MSI K8N Neo3 ,CPU: AMD Sempron64 2800+ (2240MHz@280x8 ) ,RAM: DDR 400@466 512MB PQI (2,5-4-4-8 2T) ,VGA:Gainward 7600GS Golden Sample(450/500@530/750) ,PSU: FORTRON 350W 12PNF......3DMark05:5818
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

omg ..proste tocis picoviny ..hocico..len ne o kompoch autach a tak..iba ak ju poznas a vies ze ju to bavi..hlavne nebud ticho a sam zistis co mas rozpravat :wink:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

zajtra ten suxxxny valentin, utekaj za nou a plesni jej tam nejaku ruzu, nejaku ciernu najlepsie :))
a este lepsie to urobit v skole na chodbe, adrenalin jak swin :))
Me like Pentium
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

uaaaaaa,, ,t-t-t-o zajtra walenttajm? sakris, sakris a just sakris.. ja nan zabudol.. hus
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

no neviem povedal by som uprimnostou, to dnesne dievcata uz takmer necakaju a v stave ochromenia povolia :lol:
svoju babenku som ziskal ani neviem ako. zacalo to balenim jednej baby. najprv som zikaval informacie z jej okolia ako : stav, zaujmy, oblubena tema rozhovoru atd. (kamos povedal ze som maniacisko) :8O: . avsak potom sa pristahovala jedna nenapadna babenka ani som nevedel kedy. avsak raz sa jej pokazilo PC (vedel som ze moje vedomosti nevidu nazmar :) ) , prisiel som tam zacal som spekulovat ze co to je, priniesla mi cajik (ten ja strasne rad, neskor vysvitlo ze to si o mne zistila ona a zneuzila tuto moju slabinu :x ) zacali sme dikutovat ani neviem o com, xvilu som ju pocuval potom ona mna. a zrazu som zitil ze sa k sebe hodime, potvrdilo nam to aj okolie a odvtedy s nou chodim uz takmer 3 roky. je to to najlepsie co som stretol :ok:
ako vidite niekedy je potrebne aj stastie a osud 8)
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

s10:
dufam ze ten cajik bol aspon s rumom :lol:

a na nazor okolia by som kaslal nech hovoria ako kolvek ze sa nehodime,je to moj vztah a tej dotycnej.

Miso23:
no tebe uz pomoze asi len to RAR-ko na zbalenie :D
ale nie,ked nemas o com snou kecat na zaciatku tak to je narit,co bude potom po 2 alebo 5rokoch,to budete uz uplne v koncoch ked si nemate co nazaciatku povedat.
To sedis len za PC ked jej nemas o com rozpravat,nejake vtipne historky,alebo prihody zo zivota co by ju pobavili?
zober ju niekam medzi ludi a uvolni sa nestresuj a urob to tak ze ty sa jej pytaj aby ti ona odpovedala,pitaj sa jej co robieva,comu sa venuje,kde travi svoj volny cas,kam sa rada chodi bavit,ako ziju a podobne a ona ti poda na taniery presne to co ju bavi a uz je len na tebe ci sa teho chytis a nejako to rozvinies.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
miso23
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa miso23 »

THNX za radu.Keby som dnes nemusel trcat doma kvoli chorobe :E tak by som urcite nieco skusil,ked uz je ten valentine...
MB: MSI K8N Neo3 ,CPU: AMD Sempron64 2800+ (2240MHz@280x8 ) ,RAM: DDR 400@466 512MB PQI (2,5-4-4-8 2T) ,VGA:Gainward 7600GS Golden Sample(450/500@530/750) ,PSU: FORTRON 350W 12PNF......3DMark05:5818
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

No tak dnes sme boli spolu sami, ale vycitil som z nej ze nema chut o nicom takom o com sa tu bavime a este som zistil ze sa s dalsou tiez velmi peknou babenkou dost bavime avsak ona neche "zavezky" takze z toho asi nic. ale uvidime co bude dalej
Drzte palce

Návrat na "Debata o všetkom"