Blbne Audiopanel na doske

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Blbne Audiopanel na doske

Príspevok od používateľa Thrax12 »

zdravim, mam takyto problem z doskou, robim daco na PC, alebo aj len je samotny PC zapnuty a zacne vyskakovat pripojenie do zvukoveho panelu. Zaujimave vsak je, ze to vyskoci kedy chce, a nemam tam nic pripojene, tu je foto: http://www.upnito.sk/0/gpzdkwted8fq5ps9 ... txme62.JPG

to co je zakruzkove, zacne blikat ze som daco pripojil, spravilo mi to uz moc krat, tak neviem. co s tym spravit? na reklamacku sa mi to moc posielat nechce, no ak bude treba tak co uz :(

DAKUJEM
Naposledy upravil/-a Thrax12 v Pi 14. Jan, 2011, 11:01, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Doska vyhadzuje pripojenie, ktore nieje

Príspevok od používateľa eSPer »

..pokiaľ si dobre pamatám podobný panel, niekde v nastaveniach je voľba "zisťovať automaticky pripojené zariadenia" alebo niečo podobné. Treba to zrušiť. Alebo je táto voľba ponúkaná pri inštalácii a keď to preinštaluješ, treba to zakázať.
Progress... ... 59%
Thrax12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: St 04. Nov, 2009, 21:14
Bydlisko: Domaniža,Považská Bystrica,Žilina

Re: Doska vyhadzuje pripojenie, ktore nieje

Príspevok od používateľa Thrax12 »

este sa spytam, niekedy mi zas odpoji mikrofon, musim ho tam vybrat a dat tam znova, nemoze to robit preto, ze som nemal tu skrutku ani distancny stlpik kde je ten zvuk. panel? ostatne boli, ale ked tam nebola tak som grafika bola vonku a spät mozno 15-20 krat, mal som aj viac grafik, tak preto tolko krat, myslim ci to nevadilo ked tam nebola ta skrutka ani dis. stlpik, ci sa to nemoho dajako poskodit :) dik

Návrat na "Základné dosky"