Win7 Unidentified Network

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
jamesiq
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Po 17. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Win7 Unidentified Network

Príspevok od používateľa jamesiq »

Zdravim..
Stracam uz posledne napady a tak skusim pomoc tu..
Hodil som si na router dd-wrt firmware naskusku. Odtvedy mi na desktope na win7 nefunguje internet, nechce pridelit ipcku. Na notebooku s rovnakou verziu win7 internet funguje. Internet funguje aj na desktope ale pod ubuntu. Vylucil som moznost ze to je firmware-om kedze vsade internet funguje okrem win7. Vylucil som aj moznost problemu so sietovou kartou kedze ubuntu fici bezproblemov. Skusal som vseliake triky z internetu na tento znamy problem ale nic nezabralo. Teraz som sa rozhodol pre reinstal ako poslednu moznost ale zisil som ze ani to nepomohlo. Ja uz netusim kde moze byt chyba..
A este jedna vec, net funguje ked je kabel zapojeny napriamo do desktopu

Ak sa najde niekto kto mi to pomoze spravit ma umna pivo :help:
Skutočne známou osobnosťou sa staneš, až Word prestane červeno podtrhávať Tvoje priezvisko!
PC: Procesor: AMD Athlon X2 4850e taktovaný 2,7GHz GPU: Ati hd3870 Ram: 4x1GB Doska: Asus M3A-H/HDMI PSU: ARCTIC Cooling Fusion 550
Notebook: HP Compaq 6820s, Procesor: Intel Core 2 Ram: 2046mb GPU: Ati Mobility Radeon x1350
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Win7 Unidentified Network

Príspevok od používateľa SurrendeR »

podla toho co si napisal mas zapnute DHCP.
skus napisat kolko PC mas v sieti, a ci mas nejaky s pevnou IP.
napis sem aku IP ti to pridelilo a aky IP rozsah mas nastaveny na routri
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
jamesiq
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Po 17. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Win7 Unidentified Network

Príspevok od používateľa jamesiq »

No ip mi pridelilo mimo rozsah.. Pridelilo mi ip nieco ako 164.* . Ono sa k routeru ani nedostal cize mi nemal co pridelit. Reinstaloval som windows aj ked to nepomohlo, hodil som originalny firmwire do routera a ani to nepomohlo. Zmieril som s s tym ze zatial budem pripojeny na priamo kym ma daco nenapadne. Skusil som sa nahodou pripojit naspat cez router a z neznameho dovodu mi zrazu pridelilo ipcku a odvtedy mi vsetko funguje. Netusim kde bola chyba...
Skutočne známou osobnosťou sa staneš, až Word prestane červeno podtrhávať Tvoje priezvisko!
PC: Procesor: AMD Athlon X2 4850e taktovaný 2,7GHz GPU: Ati hd3870 Ram: 4x1GB Doska: Asus M3A-H/HDMI PSU: ARCTIC Cooling Fusion 550
Notebook: HP Compaq 6820s, Procesor: Intel Core 2 Ram: 2046mb GPU: Ati Mobility Radeon x1350

Návrat na "Operačné Systémy"