zostava nefunguje

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa glirpi »

ja viem , ja viem prepacte, ani ja som mudry z neba nespadol, ale toto je huste. :facepalm:
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa scarinko »

toto ked som sa pytal si bol kde? v kuchyni po sunar?
scarinko napísal:no hura takze gamma na to kápl :good:

a mas dobre CD/DVD?

nenapise ti to tam taky text ze press any key to boot CD alebo daco take?
toto je sila

EDIT:
roumly napísal:botovacie dvd bolo zle

no ale zasa mi nejde najinstalovat win7 uz 5min to stoji na 0% pri rozbalovani suborou win
odkial je to DVD? je to napalene? stiahnute z netu?
roumly
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2011, 22:15

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa roumly »

napalene ale problem bude v hdd lebo je to disk s externeho a chcem zachovat povodne data tak som sa to pokusal rozdelit na particie a asi to tak nepojde musim zalohovat disk racej
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa scarinko »

roumly napísal:napalene
myslim ze tymto to ukoncime
roumly
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2011, 22:15

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa roumly »

:-) jj konec tak diki
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa undertaker007 »

-> roumly:
Ty kokos, táto debata je fakt hustá... ...ja viem, že OT je zakázané a že v tomto mojom príspevku neprichádzam so žiadnou radou, ale ja mám otázku na teba, roumly, videl si ty niekedy rozobratý počítač? Ak áno, videl si ty vlastne niekoho, ako ten počítač skladá? Alebo videá, ako sa počítače skladajú? A ak áno, inštaloval si niekedy OS, alebo si videl niekedy niekoho, ako inštaluje OS, alebo videá, na ktorých sa inštaluje OS? Lebo toto je naozaj zaujímavé, veď ty tu riešiš problémy so zostavou (názov topicu) a pritom to ani nie sú problémy, to sú úplné banality, že nezapojíš 4-pin. napájanie procesora, lebo ani nevieš o tom, že tvoj zdroj má taký konektor...

Fakt sorry, veď jasné, ani ja som sa nenarodil s poskladanou zostavou, to je jasné... ...ale neskladal som ich skôr, ako som to mal poriadne naštudované a nebol som si istý, že to zvládnem...

-> scarinko:
Ale keď on nevie, že jeho zdroj má 8-pin. konektor, korý sa dá rozdeliť na 4+4-pin., tak možno sa len zle vyjadril, ja mám a používam tiež napálený Windows, ale je plne legálny (1. je to napálená záloha; 2. je to napálené z MSDN AA)
Takže ja by som bol nerád, keby sa táto téma uzavrela, lebo by som sa chcel ešte zasmiať... :-)

Ale teda naozaj sorry za brutál OT, ale ja som mal vnútornú potrebu to sem napísať...
Dúfam že admini nebudú mať vnútornú potrebu mi niečo urobiť... :-(
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa scarinko »

undertaker007 napísal: -> scarinko:
Ale keď on nevie, že jeho zdroj má 8-pin. konektor, korý sa dá rozdeliť na 4+4-pin., tak možno sa len zle vyjadril, ja mám a používam tiež napálený Windows, ale je plne legálny (1. je to napálená záloha; 2. je to napálené z MSDN AA)
ehm a ty naozaj veris tomu co si napisal???

:rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa glirpi »

podla mna je jedno ci je to original, napaleny, alebo to instaluje z kazety.. ale na druhej strane je fajn, ze sa do toho pustil. vela ludi si ani netrufne. on co to urcite vie len je zaciatocnik ;) aj mne sa podarilo zabudnut zapojit 4pin par krat.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: zostava nefunguje

Príspevok od používateľa gammaray »

LOCK a nabuduce tu nepropaguj warez, ok :-) ?
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit

Návrat na "Hardware všeobecne"