GTA IV #2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa FEAR »

no hej .. ved to je aj oficialne napisane .. :) .. ja som to pri tomto patchy definitivne zabalil .. stravil som 1a pol hodiny hladanim riesenia problemu preco sa po nainstalovani hra neda spustit a pak som to vzdal .. :) nech odpociva v pokoji ..

lebo poine hry pri nefunkcnosti/probleme aspon vyhodia hlasku ze vo-co-go .. no tu sa neunuvala ani nieco vyblaknut .. :) a ja mam teraz pokruzit asi carovnym prutikom ..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Mna napadla jedna vec. Ked som si to tu prechadzal, zda sa mi ze si si svojho casu tu hru crackol, aj ked mas original. Co by vysvetlovalo preco ti to nejde...Samozrejme ak to mas este cracknute.
Inac ja mam celkovo dojem ze to s tymi hrami na PC ide do prdele.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa FEAR »

tak to si len narychlo presiel :) ako riesenim toho posledneho patchu bol crack .. kedy sa hra spustila .. :) .. ale tak nemam chut aj tak hrat zubatu hru ... plnu bugov aj po takom case ..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Vyzera to, ze moje domnienky asi maju celkom logiku. Aha. Minimalny rozdiel medzi 3850 a 4870 s Core 2 quad na 3.3 Ghz. Tiez maly rozdiel medzi 9800GT a GTX260 http://www.pcgameshardware.com/aid,6708 ... ws/?page=2

A s Core i7 pri 4870 narast FPS o 30 percent... http://www.pcgameshardware.com/aid,6720 ... s/Reviews/

Takze to vyzera ze upgradovat pri tejto hre graficku kartu nema velmi zmysel, pokial clovek nema Core i5/i7...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Nejestvuje nejaky sposob ako to hrat bez DVD v mechanike okrem crackovania ?
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa CageJ »

dendroid napísal:Nejestvuje nejaky sposob ako to hrat bez DVD v mechanike okrem crackovania ?
STEAMova verzia, mmt ina volba nie je..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Hmmm, inac ako je mozne zazalohovat sejvy ?
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Uzasne. Po tom co som si vyskusal cracknutu verziu a zistil ze to ako-tak hratelne bezi som si poctivo kupil original aj s datadiskami. A stalo sa mi (zrejme) presne to iste co FEAR-ovi. Hru spustim a proste nenabehne, vobec nic nevypise, jednoducho sa nespusti. A potom ze preco ludia riesia warez...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa CageJ »

dendroid napísal:Uzasne. Po tom co som si vyskusal cracknutu verziu a zistil ze to ako-tak hratelne bezi som si poctivo kupil original aj s datadiskami. A stalo sa mi (zrejme) presne to iste co FEAR-ovi. Hru spustim a proste nenabehne, vobec nic nevypise, jednoducho sa nespusti. A potom ze preco ludia riesia warez...
aktivacia uz nie je dosiahnuta? :)
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Nechapem, co vravis o aktivacii vobec. Ja som to nainstaloval na uplne cistucky win 7. Riesenie som nasiel ale nech idu do pi*e, nech sa na mna nikto nehneva ale furt riesit taketo nezmyselne problemy. Kolko hodin som ja stravil s tou hrou kym som vobec prisiel na to co je potrebne aby to bolo hratelne. Poziadavky tam daju take, ze sa clovek moze z toho len smiat. A to som clovek co sa relativne vyzna, som zvedavy kolko ludi si tu hru kupilo a mohli si ju akurat tak vylozit na policku...

Ale k veci. Riesenie problemu je v tomto threade : http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=453489
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa hulo92 »

to si mohol kupit radsej cez steam a nemal by si problem, cena cca rovnaka
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

V podstate uz ziaden problem nemam, tento som vyriesil za 30 minut. A vzdy je lepsie mat krabicofku. :-)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa FEAR »

Sa ti cudujem ze po tom vsetkom co sa ti dostalo ohladom tejto hry .. ze si si to vobec kupil ... mal si w...z teraz mi prosim povedz .. to stoji zato mat tuto hru orginal ? :)

btw umna nestoji ani za stiahnutie warez verzie .. skoda GB.. vediet to pred 2 rokmy ci kolko tak mam usetrene 1400Sk
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Ja teraz 1. krat hrajkam Episodes from Liberty city, a to ma velmo bavi :) Len trosku mi trva nez prejdem z BC2 heli modu na GTA heli mod :D
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: GTA IV #2

Príspevok od používateľa dendroid »

Inac este taka vec ma zaujala. Kamos mi vravel nieco o tom, ze je pri tej hre obmedzeny pocet instalacii. Je to pravda ? A je potrebne mat nainstalovanu povodnu hru, ak chcem hrat Episodes from liberty city ?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"