Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
sawagee
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Št 29. Jan, 2009, 21:24

Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa sawagee »

ahoj mám iPod touch 2G (8GB) a prednedávnom sa mi jeho firmware updatoval z iOS 3.1.3 na iOS 4.2.1 a zistil som, že teraz má tento prehrávač strašne pomalé reakcie. Tak by som potreboval poradiť ako by som ho dostal do pôvodného stavu ako bol predtým. Za dobré rady vopred ďakujem .. :-)
MB: ASUS P5K Premium *CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 Extrem *RAM: DDR2 2x2 GB 800Mhz Kingston ® *VGA: nVidia Ge Force 9800 GT (gygabyte) *HDD: 2 x 500 GB (WD) + external HDD Western Digital 120 GB *OS: Windows XP Home Edition , Windows 7 Ultimate 64 bit OS*Audio: Gygabyte technology HD audio *Zdroj: ZM-600HP,
Lan PC:1 GB
ANONYM_a7

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ono je to prudko komplikovane... ale tu sa docitas ako na to, prednedavnom som to spravil :-)

: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=38997

mne na iphone 3g fungovalo ..
Používateľov profilový obrázok
sawagee
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Št 29. Jan, 2009, 21:24

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa sawagee »

dik idem vyskúšať....:)
MB: ASUS P5K Premium *CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 Extrem *RAM: DDR2 2x2 GB 800Mhz Kingston ® *VGA: nVidia Ge Force 9800 GT (gygabyte) *HDD: 2 x 500 GB (WD) + external HDD Western Digital 120 GB *OS: Windows XP Home Edition , Windows 7 Ultimate 64 bit OS*Audio: Gygabyte technology HD audio *Zdroj: ZM-600HP,
Lan PC:1 GB
ja-pc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 19:46

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa ja-pc »

Broslowski napísal:ono je to prudko komplikovane... ale tu sa docitas ako na to, prednedavnom som to spravil :-)

: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=38997

mne na iphone 3g fungovalo ..
tak to je divne.. riesil som podobny downgrade tiez na iTouchi 2G iba tusim z 4.0.1 a stacilo mi iba stiahnut starsi firmware a ten potom v iTunes vybrat stlacenim SHIFT a kliknutim na Restore - vybral som lokaciu firmwaru, pockal a hotovo..

ale mozno to uz tak nejde :D
ANONYM_a7

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ak ti netreba haktivaciu a unlock, ide to tak ako pises :-)
ja-pc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 19:46

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa ja-pc »

moze byt, ale haktivacia, ani unlock sa iPodov netyka, alebo sa mylim? :)
ANONYM_a7

Re: Downgrade iOS 4.2.1 na iOS 3.1.3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nemyslis :-) aj preto to pri ipodoch az taky problem nieje. Ono , ta itunes je taka vec ze kludne ti to moze pisat chyby od rana do vecera, alebo s tym nebudesmat rpoblem nikdy... tamto je navod v pripade zeby si mal fakt velke problemi s nahranim OS. navyse, ak si chces buchnut custom fw, cisto itunes ti nepomoze. Custom je modnuty iOS ma vacsinou len hakivaciu, unlockom a JB. :-)

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"