Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Mučo Mačo napísal:ja som vcera dostal do feara vraj C4 + 2x shotgun a padol on :D nevem cim to bolo ze som prezil..mozno tym mojim blbym pingom

potom mi posun ten cheat pojdeme na poly :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

myslim ze cheat na nesmrtelnost nie je,ale bude to nieco z posunutim hitzón kedze mi to obcas laguje a ja furt rychlo beham vsade :D
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

nj, to je na nervy v BC2
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

inak vcera som videl taky specialny cheat mimo inych..do chlapa som strielal od zadu a on zacal bezat tak ze zaroven kluckoval..to sa ale normalne neda kedze sa pri behu nedaju pouzivat tlacidla AD
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa valistar »

mozes sa rychlo otacat myskou... nemohol to robit tak? :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

toto bolo velmi rychle
/
OT:neviete ako si v TS nastavit,aby sa mi nerozbalovali vsetky kanale ?
(riesi to "unsuscribe to channel")
Používateľov profilový obrázok
pepo30
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: St 19. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Sereď (38)

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa pepo30 »

Včera som si po dlhšom čase zahral na Bobici.cz, ale poviem že tolko manikov to tam vykoplo za tých !pár" hodín za všelijaké gamehacky a aimboty, že to som snád cele obdoboe čo to hrám nezažil dokopy... Pomaly každú minutu 2-3 hráčov vykoplo... Boha jeho čo z toho tí debili majú???? Veď by ma to ani nebavilo takto hrať...
Spoiler: ukázať
1 PC: CPU: AMD E5 3600X cooled by noctua NH-U12S-SE AM4MB: Gigabyte Aorus B450 Pro, VGA: Gainward Geforce GTX 1660Ti 6GB Pegasus, RAM: Patriot Viper Steel Series 16GB KIT DDR4 3600 MHz CL17, HDD: SSD ADATA XPG SX8200 Pro SSD 256 GB + Crucial M500 240GB + 2xWD 1 TB Green SATA2, , PSU: Corsair TX650W, Case: NZXT Apollo, LCD: LG W43 series 23",Windows 10 Home premium X64bit
2 PC: Notebook HP Probook 455, OS: Win10 HP 64bit
3 PC: Notebook Asus, OS: Win 10 HP 64bit
Samung Galaxy Note 10+
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

co stoho maju ... no .. trebars inak to hrat nevedia, dodzubu hru ostatnym (a to ich bavi),riesi komplex, proste musi ukazat aky je borec lebo je na 1mieste a ma K/D ako prasa, 12-13r tak v takom veku to vnima inak ako "Ty, Ja" moznosti je kopec ..
Používateľov profilový obrázok
mikeko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: So 28. Jún, 2008, 11:19
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa mikeko »

Zdravim

Vcera som zacal mat problem z BC2 a to ze asi po 2 minutach hrania mi zacne blikat cely obraz na bielo cierno a cela je nehratelna, ked altabnem do windowsu tak mi to hodi warning ze drivery prestali pracovat ale boli uspesne obnovene ale mne to nepomoze, dalej je hra nehratelna.

PC: AMD phenom 9850, 4 GB RAM a Sapphire 4850 (nepretaktovana) a windows 7 32 bit

ovladace najnovsie aj Bios a aj kra updatenuta
Lenovo ThinkPad T430s
AMD Phemom 9850, AsuS M3A32 MVP Deluxe, 2x2 GB A-data eXtreme 1066 +, Sapphire Radeon 4850@ 675/1115, Hitachi 320 GB 3Gb/s ,LG Flatron W225TQ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

mikeko napísal:Zdravim

Vcera som zacal mat problem z BC2 a to ze asi po 2 minutach hrania mi zacne blikat cely obraz na bielo cierno a cela je nehratelna, ked altabnem do windowsu tak mi to hodi warning ze drivery prestali pracovat ale boli uspesne obnovene ale mne to nepomoze, dalej je hra nehratelna.

PC: AMD phenom 9850, 4 GB RAM a Sapphire 4850 (nepretaktovana) a windows 7 32 bit

ovladace najnovsie aj Bios a aj kra updatenuta
zaujimave, mne to robilo po OC karty. skus preinstalovat hru...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

pepo30 napísal:Včera som si po dlhšom čase zahral na Bobici.cz, ale poviem že tolko manikov to tam vykoplo za tých !pár" hodín za všelijaké gamehacky a aimboty, že to som snád cele obdoboe čo to hrám nezažil dokopy... Pomaly každú minutu 2-3 hráčov vykoplo... Boha jeho čo z toho tí debili majú???? Veď by ma to ani nebavilo takto hrať...
Preto nechodim na ceske a slovenske servre!
Dalsia moznost okrem tych co spomenul fear je,ze ak si napriklad dnes kupi hru nejaky clovek,ktory take nieco nikdy nehral,dojde na battlefield a velmi uz nema sancu oproti ludom co su v tom uz zbehli...cize nemiesto aby sa ucil hrat,da si do google bc2 aimbot download a ide lahsou cestou..to je dnesna mlades a deti..vsetko si ulahcuju.
Inak mna to celkom zacalo bavit ako to hravam z vychodniarmi cez TS :D obcas sa sice vyplavuju emocie,ale je to pecka..inak za to moje nariekanie ked sa mi nedari sa ospravedlnujem :D

mikeko/toto robi vacsinou pri nestabilnom oc,ale mozes mat aj chladenie na *uja
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Lithil »

mikeko : mne to robili najnovšie ovládače, skús 10.4b , prípadne iné.

Inak za cheatovanim sú čisté komplexy, poznám blízku hŕstku ľudí, čo cheatujú v každej MP hre. Tí ľudia zastávajú názor: ,,a čo, že ja mám aimbot keď dostanem hneď HS po spawne", ,,oni cheatujú a ja nemôžem" atď... takže ano utešujú svoj žiaľ nad svojou naničhodnosťou a lamingom cheatmi a znepríjemnovaním hry ostatným hráčom. Hmm a české serveri....češi nemusia ani cheatovať aby ma vyhnali zo servera jejich tupými rečami a ufrflanosťou :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
P3PoX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 668
Dátum registrácie: Ne 31. Aug, 2008, 12:58
Bydlisko: Prešov

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa P3PoX »

To ked server vypise ze bol niekto banovany neznamena ze dostal ban na tom serveri. Tie servery maju GGC streaming, takze ked niekto dostane ban v USA tak to vypise na vsetkych serveroch ktore su pripojene na GGC streaming ze dostal ban. Za mojich vyse 800 odohranych hodin dostal cheater ban od PB na serveri kde som hral len 5x :) .
Inak pb je velmi slaby na tie cheaty, ak vyjde novy update na pb a zacne sa vlna banovania tak ti tipci co robia tie cheaty do 2h ich aktualizuju a pb ich nevie detekovat. Velmi, velmi v tejto hre chyba demorecorder aby sa dalo rozlisit kto cheatuje a kto nie. Nepochopim ako je mozne ze v roku 2011 pb nieje schopny spravit pb screen z hry ak sa pouziva dx10,11. Keby to fungovalo tak by som pol dna kazdeho screenoval a hned to posielal na pb aby dostali ban :D
Spoiler: ukázať
CPU: Intel® Core™ i5-4690K /OC 4.6Ghz, 1.26V/ CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+, MB: MSI Z97-G43 GPU: MSI R5850 Twin Frozr II /OC 840/5000Mhz/ , RAM: Kingston 4GB DDR3 1866Mhz HyperX Fury Black Series/OC 2200Mhz, 1.62V/, PSU: Seasonic S12II 520W, HDD: Samsung SpinPointF1 320GB, Sound card: Asus Xonar D1, Headset: Roccat Kave 5.1, LCD: Dell U2312HM 23" Mouse: Logitech G9X+Razer Goliathus Control Edition, Keyboard: OCZ Alchemy Elixir
See you on the battlefield!
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

vo FEAR dokázali cheatery aj to obísť ;)
a screenshoty len spôsobili väčšiu záťaž na server, občasné lagy a 2GiB (už neviem presne) obrázkov za 2 dni na ftp

=> IMHO nie je ani to riešenie. Celý systém by sa mal prerobiť tak, aby väčšina výpočtov bežala cez server a nie na hostovy. Okrem toho, že to úplne (asi) nie je možné, by bola záťaž na server neskutočná. Už teraz keď sa "len" ukladajú stats je záťaž vysoká.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

mikeho: vyskusaj viacero verzii ovladacov lebo AMD ma tendenciu urobit ovladace ktore opravuju kopec veci, ale kopec ich aj dos*rie...popripade ako uz bolo spomenute mozes mat aj blbe chladenie...mozes este skusit znizit voltaz karty lebo vyrobcom udana hodnota je vo vacsine pripadoch trosku nadhodena kvoli rezerve a kludne mozes mat default takty stabilne aj s nizsou hodnotou....neviem preco, ale BC2 je strasne nachylna hra na OC...mne pri OC robilo to iste...blikanie, crash hry atd a pritom banchmarky stabilne bezali aj niekolko hodin

co sa tyka cheaterov tak niekedy je sranda ked cheateri dostanu nakladanu :) ...ja byt na jeho mieste tak sa v zivote nelognem do hry...to uz musi byt sila cheatovat a dostat natierku...tomu sa hovori skill :D
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver

Návrat na "Hry a problémy s nimi"