Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

najs,to bola atacama 1000 tickets?
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
pepo30
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: St 19. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Sereď (38)

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa pepo30 »

...hezky
Spoiler: ukázať
1 PC: CPU: AMD E5 3600X cooled by noctua NH-U12S-SE AM4MB: Gigabyte Aorus B450 Pro, VGA: Gainward Geforce GTX 1660Ti 6GB Pegasus, RAM: Patriot Viper Steel Series 16GB KIT DDR4 3600 MHz CL17, HDD: SSD ADATA XPG SX8200 Pro SSD 256 GB + Crucial M500 240GB + 2xWD 1 TB Green SATA2, , PSU: Corsair TX650W, Case: NZXT Apollo, LCD: LG W43 series 23",Windows 10 Home premium X64bit
2 PC: Notebook HP Probook 455, OS: Win10 HP 64bit
3 PC: Notebook Asus, OS: Win 10 HP 64bit
Samung Galaxy Note 10+
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

najprv som myslel ze to bol 1000 ticket,ale teraz si uz nie som isty :) viem ze tam hral aj sikulec predtym...
hru sme nakoniec vyhrali,i ked na druhej strane bol jeden aimbot co ma zacal pekne davat ku koncu..esteze dostal kick :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

zalostne je to niekedy .. predvcerom sme s klaboorom hrali atacamu .. :( :rolleyes: :facepalm: chvilu po prichode to ako tak slo .. no ked nam zobrali vsetko tak to bolo epicke .. nie ze super stvaral kusky co do koko.v nazvat ale vlastny tim coby do koko.v nazvat .. jediny kto tam mal snahu nieco spravit sme boli asi len ja a klaboor (fader) snazili sme sa skrz helinu no ked poviem ze to bolo tazke/nerealne tak je to blabol lebo to bolo nemozne .. nieze po nas palilo absolutne vsetko 3x Tank (z vody) z prava z lava protiletecka z lode protiletecka z zo superovej bazi niekolko typkov z najblizsej vlajky z RPG, helina + miesto toho aby nasi sli dopredu tak si kok.t sadne za nasu protiletecku a medzi to ako vsetko po nas pali a ako tak sa snazim vsetkemu tomu vyhybat tak ten kok.t este vlastny domna zozadu je.e sadnem sa opravit, vlastny tank donas je.e na spavne pre heli sa absolutne nerespektuje ze tam cakame pridu zoberu a len preto aby po 10s zdochli lebo su to koko.i ked sme ako tak aspon jednu vlajku zobrali tak len preto aby nas koko.y tim ju po 3s stratil

nemy vykrik do tmy ... ŽEBRACI
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

uz som to tu chcel vcera napisat, ale ked som si to tak prehraval v hlave cely ten scenar tak som stratil sily a radsej nepisal nic...a to bola este mapa s 2000 ticketmi ak sa nemylim ale nehrali sme to cele....uz to bolo iba okolo 1000ticketov ked sme tam dosli...stale rozmyslam preco sme hned nezmizli prec :D
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

asi snaha nieco tam vystruhat .. no ked mas taky tim aky bol tak .. keby ze su idioti tak nezrobia nic ,.. ale kedze to boli koko.i tak este donas dzubali .. do spoluhracov co tam cheli cosi pomoct tak radsej zebral ten kanon a palil ponas lebo palit po heline co tam okolo nas lietala sa mu zdalo nezaujimave .. hlavne ze sa nasli taky jedinci co pritom vsetkom dokazali raz im udrbat helinu .. preliezi vsetky superom obsadene vlajky a dotrepali sa im az na bazu .. tak sme mali chvilu 2 heli co napriec dementnemu timu nic nezmohli
Naposledy upravil/-a FEAR v Št 07. Apr, 2011, 10:52, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Odišiel by som odtadiaľ.
Čo je to mimochodom ten "ticket"?
Len pred dvomi týždňami som začal hrať, tak nechápem, čo sú všetky výrazy..
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2509
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

http://www.youtube.com/watch?v=YqAcDMpo ... re=related

fear, to lietas klavesnica + mys ci gamepad ?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2509
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

k0rben napísal:Mne sa stava to ze hned po spawne ak sa pozrem cez hocico - iron sight, acog, scope tak mi to ostane ze sa dotoho pozeram, ale v momente mi odzoomuje pohlad, cize vysledne je to tak ako keby som nemal nazoomovane, pritom sa pozeram cez to. Skuste to ci aj vam.
Lithil napísal:áno, mne to robí tiež, akoby sa po prvom za zoomovaní oddialila scéna.
toto sa deje i mne. je to nejaky bug predpokladam. ci featura?
Spoiler: ukázať
::: ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

klavesnica + mys
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

samozrejme,ked je zly team,tak sa to neda... a zly team znamena sami kemper..zalezeni,poschovavani..len aby si nahodou nedokazili K/D..to ze je zly team sa da zistit rychlo..a treba odtial padat

ja som vcera obchytil relativne vyrovnane druzstva...najlepsie je ked sa v atacame mlatia vsetci o B-cko :D
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

FEAR, jaký je song v tom videu?
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

su tam 3 :) od two steps from hell (myslim ze mam vsetko od nich )
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

Mučo Mačo napísal:ja som vcera obchytil relativne vyrovnane druzstva...najlepsie je ked sa v atacame mlatia vsetci o B-cko :D
presne,ked sa to toci okolo B tak to mam najradsej,sem-tam napr.: my sahneme im na C,oni nam na A ale hraje sa dobre,kazdy je spokojny,normalne si tu hru uzijes,kym samozrejem nedojde nejaky retard,je smutne ze jeden-dvaja kkti dokazu znicit paradnu hratelnost 30 ludom
Sphyn0x napísal:Čo je to mimochodom ten "ticket"
tickets je hodnota,ktora sa odratava a urcuje casovy interval mapy,je to dole v rohu nad mapkou,myslim ze klasika je 250,to uz ani nehravam,1000ka je fajn,pripadne ked je volno tak salenych turkov na heavy metal s 2000..
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I

Návrat na "Hry a problémy s nimi"