Problém s dvoj-klikom

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
V37R13SK4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2011, 00:11

Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa V37R13SK4 »

Zdravím. Netuším kam to zaradiť, keďže ani neviem v čom je vlastne problém. Ide o to, že keď klikám myšou, tak niekedy mi to klikne dva krát aj keď ja som klikol iba raz. Zatvára mi to napr takýmto spôsobom okná v Mozille o.i. a ide ma z toho.. :wallbash: Myslel som, že problém je v myši, ale nebol, lebo som skúsil inú a problém pretrváva. Potom som myslel, že by to mohlo súvisieť s touchpadom, ale aj to je vylúčené, lebo som to testoval + robilo to aj keď som touchpad vypol. vírus to asi nebude, lebo som otestoval laptop malwarebytes, spybot + ess.
Budem rád za každú zmysluplnú radu.
Vopred dik
All the problems of the world could be settled easily if men were only willing to think -- Thomas J. Watson
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa xcubus »

pozeral si si nastavania mysi v control panel? mas tam moznost dvojkliku..cekni to
skus pripadne zistit ako sa mys sprava v save mode
Používateľov profilový obrázok
V37R13SK4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2011, 00:11

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa V37R13SK4 »

v CP som už skúšal rôzne nastavenia, ale nepomohlo. je ešte možné, že aj táto druhá myška, má taký istý problém. no bola by to náhoda, ale je to možné. obidve už majú svoje roky. musím to skontrolovať. bol by som rád ak by to tak bolo, lebo inak si neviem rady..
All the problems of the world could be settled easily if men were only willing to think -- Thomas J. Watson
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa Muhyng »

Hm, mne toto kedysi robilo tiez, napr. v Total Commanderi som chcel kliknut na nejaky adresar a hned mi ho otvorilo atd. Neviem ako sa mi to nakoniec podarilo vyriesit. Urcite som vyskusal aktualizovat ovladace dosky, alebo ako to mam nazvat a tusim som aktualizoval aj BIOS. A neskor som ju vymenil za rovnaku, len novu.

Ozaj, co to mas za mysku? Ta moja je MS Intellimose explorer 3.0

PS to co som pisal zo zaciatku sice mozes vyskusat, ale asi to bude bud chyba oboch mysiek. Schvalne som pohladal staru mysku a robi to blbosti aj teraz. Tipujem, ze bude pokazeny mikrospinac.
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa pEpinko »

Mal som podobny problem, bol HW charakteru ak to spravne rozumiem. Pomohla mi utilitka na http://www.danieljackson.co.uk/fun/old/ (Mouse Fix). Dal som ju do startup a odvtedy nemam problem, ani mys som nemusel menit.
Používateľov profilový obrázok
V37R13SK4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2011, 00:11

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa V37R13SK4 »

Vďaka všetkým za rady a postrehy. Myslím, že to bude myšou (myšami). Teraz to napr prestalo :what: Ak to začne znova možno skúsim ten soft (dik pEpinko) alebo rovno kúpim novú myš. aj tak táto už má svoje roky..
All the problems of the world could be settled easily if men were only willing to think -- Thomas J. Watson
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa Muhyng »

Ja som ten soft skusil vcera vecer, ale vobec nepomohol :( Vlastne XPcka hned po odhlaseni a prihlaseni zacali vyhadzovat nejaky error - evidentne to suviselo s tym MouseFix procesom. Postupoval som presne podla toho navodu, takze neviem... Musel som zakazat spustanie toho procesu a zmazat ho, potom chyba vyskakovat prestala.
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: Problém s dvoj-klikom

Príspevok od používateľa pEpinko »

Nuz cudne, mne to tu bezi a mys mi funguje dobre. Keby som ho nemal v Taskmanageri, tak ani neviem, ze sa mi to naozaj spusta. Bez toho softu mi to niekedy dava dvojkliky, ale niekedy to ide dobre... Tak ale nerucim, ze to funguje spravne, mne ani nie je moc jasne v com je vlastne chyba :).

Návrat na "Programy a problémy s nimi"