No dufam ze to tu uz nieje ale zatial som to tu nevidel a premna to vyzera moc zaujimavo v strucnom popise z inej stranky:
X: Rebirth je najnovším prírastkom do rodiny vesmírnych simulácií od Egosoftu. Tvorcovia o hre hovoria ako o novom počiatku s rôznymi inováciami a novými možnosťami.
Hráči sa stotožnia s dobrodruhom a jeho nažiadúcou spojenkyňou, ktorí spoločne cestujú starou loďou so slávnou minulosťou. Dvaja ľudia budú čeliť nástrahám vesmíru a majú v rukách osud galaxie. Hra zahrnie akčne orientované vesmírne boje, detailné mechaniky obchodovania, rýchle cestovanie a bádanie vo vesmíre a mnohohodinové dobrodružstvo. Na svoje si prídu starí harcovníci aj nováčikovia.
Stranka: http://www.egosoft.com/games/x_rebirth/info_en.php
Video: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... abrDe4XJo0
X: Rebirth
X: Rebirth
Naposledy upravil/-a kramer v Ne 01. Máj, 2011, 18:52, upravené celkom 1 krát.
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: X: Rebirth
tak na toto som zvedavy, iked teraz sa venujem EVE online, tak na toto si mozno cas najdem
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

