The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Assassin »

prave som vstupil uspesne do 2.kapitoly, teda fakt skvela hra :)
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

rovmako ako knihy sa dvojka toci lun okolo politiky..a tie miliony mien..preto som pri knihach skoncil len pri druhej..pamatam si z nich aj tak len Ciri..tento mix fantasy a realizmu mi nikdy nesmakoval
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

Táák dnes mi dorazila zberateľská edícia a môžem povedať, že neľutujem ani cent, fakt je úžasná, kocky su úplne geniálne, takysto artbook a aj ten orén vyzerá dosť dobre... jedina ta busta Geralta je na oboči a nose trošku oškreta nakoľko preravca asi veľmi nedbal na nápis krehké .. nevadi, aspoň vyskúšam či mi CDPR pošle náhradnú bustu ako sľubujú na ich stránke :) každopádne ďakujem Comgadu a ich veselej zamestnankini za perfektný, ústretový prístup :good:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

tak som si zahral s trpaslikom o ulohovy predmet hrot kopie,vyhral som,vyhral som aj dva dalsie predmety..problem je ze tie dve veci v inventari vobec nemam :)
Používateľov profilový obrázok
regain
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 124
Dátum registrácie: Po 06. Sep, 2010, 17:43
Bydlisko: Podolínec

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa regain »

No mne sa stalo to iste, neviem prečo to tak je :facepalm:
AMD Phenom II X4 840 3,2 Ghz
Kingston DDR2 800Mhz 2x2 GB
MSi Radeon HD 6850 OC/Power Edition
Forton 350W/Bronze +
Philips 22´´ FullHD
Razer Naga eXpert MMO Gaming Mouse + Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa MichiGen »

Mne povedal ze som vyhral daky mec ale v inventari som ho nenasiel, mozno som nehladal dobre a bol pod pribehovymi predmetmi, netusim. Ale ten plast sede korouhve co som vyhral ako druhu vec som v inventari normalne mal ked som dal zobrazit kategoriu vsetky predmety tak bol hned navrchu v zozname.

Mimochodom vysiel patch 1.2 ;) , obsahuje vsetky DLC a ponuka mnozstvo oprav, ktore su vypisane pod download linkom.

Prave som hru dohral, je mi luto ze uz je koniec. Koniec ma aj trochu sklamal no nemoze byt koniec vo vsetkom vzdy megalomansky, hra mala docela rozumne a dospele vyvrcholenie. A neviem sa uz dockat na Zaklinaca 3, ak chcu vsetky tieto volby nejak premietnut do tretej casti kde sa bude dat importovat save tak to bude obrovska vyzva. Idem to hrat znova, presiel som to za Rocheho tak idem za Iorwetha :) .
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

MichiGen napísal:Ale ten plast sede korouhve co som vyhral ako druhu vec som v inventari normalne mal ked som dal zobrazit kategoriu vsetky predmety tak bol hned navrchu v zozname.
ten plast si nevyhral ale ziskal od toho ducha v kobke
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa MichiGen »

Mučo Mačo napísal:ten plast si nevyhral ale ziskal od toho ducha v kobke
Neee od ducha som ziskal ked som ho prehovoril ze som k nim patril mec a tu zastavu ktoru som potreboval pre quest.
V prirucke je napisane: " Paklize se v necem spletete ale mate na sobe capku z bobri kozesiny nebo plast sede korouhve, duch vam da jeste jednu moznost. V opacnem pripade vas napadne" :) Takze sa ten plast musi dat ziskat este predtym. Ciapka sa da ziskat od Ziwika a ten plast myslim ze od toho trplasika v kockach, normalne som ho dostal do inventara.

Mimochodom ked vas porazi spomenie nejakeho "Blažkoviča" (B.J. Blazkovicz) co hladal strateny magicky krystal. Celkom pekny odkaz na Wolfenstein :-D
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

tak ešte dodatočne foto tej mojej collectorky :)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

MichiGen napísal:
Mučo Mačo napísal:ten plast si nevyhral ale ziskal od toho ducha v kobke
Neee od ducha som ziskal ked som ho prehovoril ze som k nim patril mec a tu zastavu ktoru som potreboval pre quest.
V prirucke je napisane: " Paklize se v necem spletete ale mate na sobe capku z bobri kozesiny nebo plast sede korouhve, duch vam da jeste jednu moznost. V opacnem pripade vas napadne" :) Takze sa ten plast musi dat ziskat este predtym. Ciapka sa da ziskat od Ziwika a ten plast myslim ze od toho trplasika v kockach, normalne som ho dostal do inventara.
tak potom v invetntari chyba prapor tej koruhve,ktory si ziskal od ducha,stym som si ten plast pomylil
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa MichiGen »

Chystas sa skladat aj papierove postavicky? Ja ich uz mam :D ale mobilom sa mi to asi neoplati fotit. Ten Draug boss ma trochu potrapil kym som ho zlozil.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

jj, určite sa do toho pustím...inak ty máš na boku krabice nejaké číslo (akože koľký kus to je z tej zberateľskej edície) ?.. lebo čo som pozeral nejaké unboxing video ľudia ho tam mali, ale ja ho tam nemám, lebo som to dosť netradične zohnal priamo z Comgadu a neviem, či mi tý dobrý ľudia náhodou neposlali nejakú prevádzaciu verziu, keďže najprv vraveli, že je už všetko beznádejne vypredané a potom mi volá taká holka, že ma poteší, že sa jej podarilo mi jednu odniekadiaľ zohnať, keď už som taký veľký fanúšik
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

co znamena " sila znameni" ? ake ma ucinky ?
Používateľov profilový obrázok
regain
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 124
Dátum registrácie: Po 06. Sep, 2010, 17:43
Bydlisko: Podolínec

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa regain »

Caute mam problem, hram hru 2x dostal som sa ku Stretnutiu Geralta a zoltana z Iorwerthom v prvej kapitole ale blbo som sa rozhodol a Iowerth ma zabil :hysterical: no ale problem je ten ze hra mi nezobrazuje moje savy ktore som urobil cca 30 min pred tym stretnutim ani ten autosave po zabity krabopavouka :cry: ponuka mi len tie 2 hodiny stare, nevite niekto co s tym ? :smutny:
AMD Phenom II X4 840 3,2 Ghz
Kingston DDR2 800Mhz 2x2 GB
MSi Radeon HD 6850 OC/Power Edition
Forton 350W/Bronze +
Philips 22´´ FullHD
Razer Naga eXpert MMO Gaming Mouse + Razer Goliathus
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

ták dnes som si postavil Geralta, zajtra sa pustím asi do toho obrovského monštra z collectorky :D inak z celej collectorky sa mi najviac páčia kocky, orén a artbook.. ta buste není zla, ale dosť mi vadí, že je na pár miestach oškretá, takže ak mi nepošlú novú, tak asi skonči niekde zapadnutá prachom

Návrat na "Hry a problémy s nimi"