Zakupenie tovaru cez internet - Reklamacia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
trolco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po 21. Sep, 2009, 21:07
Bydlisko: DT

Zakupenie tovaru cez internet - Reklamacia

Príspevok od používateľa trolco »

Zdravim, zakupil som si cez internet nohavice, zial bola zla velkost, tak som ich zaslal spat, s tym ze nak mi ich vymenia za mensie cislo, potom mi volali spat ze chyba stitok, a bez neho mi ich nevymenia. Tak sa chcem opytat, ci je to dovod aby mi tie nohavice nevymenili? lebo v inom obchode s tym nebol problem ked stitok chybal...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Zakupenie tovaru cez internet - Reklamacia

Príspevok od používateľa lezgy »

tovar ma byt vrateny v neporusenom stave
tiez som zvedavy ako to skonci
ak ti taky poslali tak ho samozrejme zoberu
odmylsim teraz typicku slovensku naturu obchodnika osklbat za kzdu cenu, myslim ze to skonci handlovanim ze oni poslali stitok a ty nie
kto ma pravdu
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Zakupenie tovaru cez internet - Reklamacia

Príspevok od používateľa Wizik »

Nemal si strhnúť ten štítok. Nemusia ti to zobrať, lebo to nie je v pôvodnom stave.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Zakupenie tovaru cez internet - Reklamacia

Príspevok od používateľa GABO »

Zákon hovorí jasne, ak to vrátiš bez štítku tj. si ho odstránil tvoj nárok na vrátenie "odstrihnutím" skončil.

K tým predajcom - by som len zhodnotil, že podstatná časť zákazníkov je lstivých ako líška takže nakadené je na obidvoch stranách. Pomaly by už jedna strana chcela napr. tie nohavice aspoň týždeň ponosiť a dobre smradľavé od partií vrátiť predavačovi / podnikateľovi lebo "on sa má dobre a nech si to vyrieši" - nebolo mierené na autora príspevku.

Proste sa prebuďte expertov je naozaj kopec na obidvoch stranách :rolleyes: .
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Debata o všetkom"