troubles with iphone 3G

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
A.B.C_HELP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2011, 11:07

troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa A.B.C_HELP »

takze, cca od februara som vlastnikom iphone 3G 16GB, bol uz pred tym pouzivany, len na nom nesla wifi a je blokovany nejako, takze som ho v podstate pouzival ako ipod...
a...
vsetko islo v pohode, len niekedy na zaciatku maja zacal robit take veci, ze niekedy mi ho nechcel citat pocitac, teda ze synchornizacia isla len obcas a rychlo sa vybijal, teda som ho musel mrte casto nabijat... potom sa to nejak same opravilo, ze uz sa vybijala pomaly, teda, ze v pohode vydrzala 1-2 dni, ale ta sync a nabijanie islo na nahodu, raz ano, raz nie..., lenze zase nejak na zaciatku juna za pokazil uplne, teda, neslo ho absolutne nabijat ani sync s PC a jedneho krasneho rana v londyne sa proste vybil a odvtedy ho mam doma v stole.
kamarat hovoril, ze on mal ten isty problem s ipodom clasic 7g a ze tam vymenil bateriu a ze potom to uz islo, teda, ze to bolo bateriu, myslite ze sa mi oplati kupit novu bateriu, teda ze vyssie spomenute problemy su sposobene bateriou? ci to je nieco ine... dakujem
viete ako... bol by som nerad, kebyze kupim tu bateriu a potom by som zistil ze aj tak nejde... tak sa pytam... :)
Používateľov profilový obrázok
Freeride1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: St 25. Máj, 2011, 10:46
Bydlisko: Košice

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa Freeride1 »

ak ti tam stale nejde wifi ...to je už chybny jailbreak tieš sa mi to stalo na 3G 16cke tam sa to wifi proste odpalilo ked si prechadzal na nisiu verziu softu to bola nejaka vada
MSI Z87I AC, i5-4670K, ADATA 2x4Gb 1600, OCZ Agility 3 60Gb, WD RED 1Tb, HD5770, Silverston Sfx 450W, Raven Rvz01,
A.B.C_HELP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2011, 11:07

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa A.B.C_HELP »

no, lenze ten iphone nebol jailbreaknuty, a mne nejde ani tak o tu wifi, ako o to , aby fungoval a aby sa dal nabijat a aby isiel zapojit do PC :D
Používateľov profilový obrázok
ares666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ut 06. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa ares666 »

a skusil si vymenit USB kabel? zvykne sa prelomit pri koncovke...aspon mne sa to stalo...
A.B.C_HELP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2011, 11:07

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa A.B.C_HELP »

vieš čo :D ne, ten som kupoval nový, mal som ho max tie 3 mesiace... myslíš, že za tak krátku dobu sa to mohlo posrať?
Používateľov profilový obrázok
ares666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ut 06. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa ares666 »

no ono sa to moze posrat aj za 1 den ak ho nejak divoko poskrucas :D ved skus si len od niekoho len pozicat kabel a vyskusat, aby si vylucil tuto chybu
A.B.C_HELP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2011, 11:07

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa A.B.C_HELP »

ok :D tak ked sa kamarát vráti z dovolenk, skúsim pozičat jeho kábel :) ale nemyslím, že by to bolo tak, lebo som skúšal aj spoluziackin, co má nano, a ani s tým mi to nešlo... teoreticky, za pár dni sa jej stalo to iste, takze to predsa len mohlo byt aj tym kablom :D
no dúfam, ze to nejak spravím :) btw... to s tou wi-fi sa nedá opravit nijak?
Používateľov profilový obrázok
Freeride1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 413
Dátum registrácie: St 25. Máj, 2011, 10:46
Bydlisko: Košice

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa Freeride1 »

si druhy uživatel ?
MSI Z87I AC, i5-4670K, ADATA 2x4Gb 1600, OCZ Agility 3 60Gb, WD RED 1Tb, HD5770, Silverston Sfx 450W, Raven Rvz01,
A.B.C_HELP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2011, 11:07

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa A.B.C_HELP »

ak myslíš, či ho pred tým používal aj niekto iný, tak hej
badyto

Re: troubles with iphone 3G

Príspevok od používateľa badyto »

Skusal si restore v iTunes?
BTW kazdy iPhone sa da odblokovat velmi jednoducho...

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"