Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa djkobrra »

Ahoj, potreboval by som poradit nejaky lahky program, co zvladne aj taky laik ako som ja, program, kde nahram fotku a mozem menit pozadie za osobou, ale aby to slo ako keby po masle, a aby som sa netrapil nad tym.. Viete poradit nejaky taky... Len prosim nie Photoshop, lebo ten je na mna moc tazky.... Dakujem, za akukolvek pomoc....

PS: a ak by mal aj nejake podobne prvy navyse , trebars rozmazanie pozadia za osobou, a tak nenahneval by som sa :D
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa Scorp »

urobte to niekto a grafici nebudú mať čo žrať .))
Me like Pentium
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa djkobrra »

Dobra poznamka, ale predsa musi byt nejaky ten program, je ich vela na internete, ale co si citam co dokazu, nie je to ktovie co, najlepsi by bol photoshop, ale ten je fakt zlozity... tak reku, ci nie je nejaka lahsia nahrada za neho..... :facepalm: :) :good: ;)
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa valistar »

sa mi zda ze si to predstavujes dost lahko... vystrihnut osobu vies bud rucne alebo ked je dobry kontrast s pozadim tak to zvladne aj program - ale to su dost sialene algoritmy aby to bolo presne a vo vacsine beznych aplikacii to ani photoshop nezvlada sam a doraba sa to rucne ;) .

No ked sa ti zda zlozity tak skus najpv nejake free - Paint.NET http://www.getpaint.net/ alebo GIMP http://www.gimp.org/
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa Wizik »

Zoner photo studio 13. Keď sa ti to s ním nepodarí, tak kašli na to, ľahšie už to nebude.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
thundabird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 781
Dátum registrácie: Ut 20. Máj, 2008, 02:01
Bydlisko: Lastovce

Re: Program na upravu fotiek - hlavne pozadia

Príspevok od používateľa thundabird »

djkobrra napísal: PS: a ak by mal aj nejake podobne prvy navyse , trebars rozmazanie pozadia za osobou, a tak nenahneval by som sa :D
pozadie za osobou treba rozmazat objektivom, nie photoshopom, videl som vela takych nepodarkov
MB MSI Tomahawk MAX CPU Ryzen 5 3600 + Gelid Phantom RAM 2x8 GB Patriot Viper Steel 3600 MHz VGA EVGA Geforce GTX 1060 3GB SSD A-data XPG SX8200 pro 512 GB HDD WD Black 2TB PSU Corsair RM650x 2018 Case Fractal Define C NTB1 HP EliteBook 830 G6 NTB2 Lenovo Thinkpad T450

Návrat na "Debata o všetkom"