Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa CageJ »

Takuto info mas odkial? Pracujes pre vyrobcu smartphonov alebo Google?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

CageJ napísal:WP7 bezi dobre, ale nie su tam app
30k apps / rok je málo? Sa pozri koľko má napr BB, či ako rástol iP/Android. WP7 rastie dvakrát tak rýchlo.
CageJ napísal:Takuto info mas odkial? Pracujes pre vyrobcu smartphonov alebo Google?
je to pravda. a daj si podpis do poriadku





.
Venom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po 24. Jan, 2011, 22:56

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Venom »

CageJ prosím ťa nerob mi v tom zmätok väčší ako v tom už mám.
Memnon tá galaxy sa mi páči asi najviac,ale teraz pre všetkých-neoplatí sa niečo počkať a niečo došetriť na Galaxy II? kua,ale zase je velká tá dvojka a asi bude dlho držať cenu...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

SGS/SGSII sú plastové sračky, ak sa dostaneš na 12h s výdržou bat, tak si král.





.
ANONYM_a7

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ak nevies co chces, tak chces WP7 ;) v pripade WP bud pockaj na new masinky, alebo zober cokolvek z ponuky HTC.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa CageJ »

Jasne, povedal som, je to moj nazor, hadat sa nebudem.. Ak bude 3.0 iba pre tablety, tak bude. Kazdopadne ber Android s co najvyssou verziou. Kadzopadne HTC by som volil ja, ich nadstavba Sense je uzivatelsky velmi dobra.

viac tu :http://www.techbox.sk/mobily/c1212/htc- ... chsie.html
a tu : http://www.mobilmania.sk/clanky/test-ht ... fault.aspx
ide o Android 2.3 - Gingerbread s nadstavbou Sense 3.0.

EDIT : V prvom prispevku doslo u mna k omylu, mal som na mysli nadstavbu S3.0 s moznym buducim upgradom.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

Snake: tak k tej vydrzi sa hodne mylis. moje galaxy S ma vydrz bezne 2 dni. (telefonovanie, internet, mail, sms). Viacej od takeho telefonu ani netreba cakat. co sa tyka plastu, mno to je kazdeho nazor co ma radsej. mne plast vyhovuje lebo je lahky, GII je super lahky a super tenky + ten displej je bezkonkurencny. viditelnost na slnku je nadherna a zobrazovanie farieb tiez

Venom: z tych moznosti co mas tak najlepsia volba je galaxy S, problem s ktorym sa stretnes je ale SK podpora samsungu, je na mizernej urovni a pre slovensko je vypustena bugla romka 2.3.3 . ALe nie je problem si flashnut 2.3.4/2.3.5 .
AK si dosetris na galaxy S II tak ziskas jeden z najlepsich smartov na trhu.

W7 by som zatial nehal tak, ak ti srdce tuzi po W7 pockaj na nove modely alebo najlepsie na Nokie.

vypisovat ktory syste je pre teba lepsi je hlupost. ak mozes chod si kazdy system skusit a uvidis co ti sadne. kazdy ti ponukne kusok nieco ine. zalezi od teba co preferujes
NB: Asus ROG Strix G16
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

Ja mam velmi dobru skusenost s HTC, mam HTC Desire HD uz pol roka a ziadnem problem, jedine co mu mozem vytknut je bateria, vydrzi den, ale ja ho dost pouzivam. Ale bezne dva dni, dost pomoze ked si nainstalujes aplikaciu app killer ktora ti zatvara zbytocne spustene aplikacie. Wifi nonstop zapnute, vacsinu casu som na webe... Mal som predtym iPhone a vobec nelutujem, za menej penazi dostanes viac od HTC. Jedine v com ma iPhone vyhodu bola vydrz baterie a kvalitnejsi zvuk pri prehravani mp3.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6643
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa hawkeye »

kto si chce kupit smartphone nech nepozera na vydrz baterky.
Pri pouzivani - hudba,net,telefonovanie,sms vytlcem z mojho desire max 1den...ak len telefonovanie,sms tak dostanem z toho 2dni.
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

Na tu bateriu sa da zvyknut... :D no ale mohli dat trosku silnejsiu urcite, teraz hovorim tak vseobecne nielen o HTC. Alebo nejak lepsie spravit battery management. Ale tak ked to ma wifi, gps, taky display a ked clovek ma taky telefon tak celkom rad v nom sprta furt tak to je v pohode, ze to tolko vydrzi :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

1 den max postacuje. A kto chce na androide dlhu vydrz tak flasne custom rom ktora je robena navydrz. Htc HD mam doma ako druhy android. U mna celkom sklamanie. Hlavnym nedostatkom vidim pre mna prednu kameru. Skype volania su nepouzitelne. Krytka baterky je fatalne odflaknuta. Displej nehodnotim, lebo kazdemu vyhovuje nieco ine, super Lcd ma tiez nieco do seba. Prostredie htc sense je zbytocny zrut vykonu. Jedinu vyhodou pre mna je velkost displeja. Ja byt tebou skutocne pockam, na trh sa chysta hodne vela noviniek.
NB: Asus ROG Strix G16
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

TIez asi pockat, HTC vydava nove modeli dobre, ze nie kazdy druhy tyzden :D inak to cutom rom pomoze ohladom vydrze baterie? a v com to ma nevyhody a ake vyhody ten custom rom?
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

custom ROM us ROM robene uzivatelmi pre uzivatelov. Aka ROM ma vyhody si precitaj v logu danej ROM. asi najvacsie forum custom ROM najdes na XDA developers.
NB: Asus ROG Strix G16
Venom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po 24. Jan, 2011, 22:56

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Venom »

Tak HTC sa mi moc dizajmovo nepáčia,ale oželiem aj dizajm.Skôr mám problém s tou baterkou.Ako určite nečakám,že tel s takým displejom bude svietiť tri noci,ale tiež som na batérii závislý.Som skôr ten druhý prípad,telefonáty,sms a pár krát za deň nejaké to video na youtu..nebudem písať,že hudba na 3,5(hore uvedené)..
qmoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 05. Júl, 2008, 20:38

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa qmoxx »

no ked chces top mobil ber Galaxy S2 , hardwarovo je to najlepsie co je na trhu. Vydrz baterky je 1 az 2 dni co je zhruba na urvni vsetkych ostatnych smartphonov. (vcetne WP7)
Ak ta stale trapi vydrz baterky staci kupit ebay za nejakych 30dolarov extended baterku a 3/4 dni neni problem . Galaxy S2 ma pritom vyhodu relativne velkej baterky v pomere k telu a hmotnosti telefonu a odnimateleho krytu pokryvajuci cely chrbat telefonu . (takze to nevyzera potom tak komicky)

Toho Plastoveho krytu by som sa tiez nejak moc nebal , keby si ho aj neviem ako roztrepal novy original kupis za 10 dolacov a tym vyriesis celu zadnu stranu . Predna je gorila glass a tu tak lahko neposkriabes a ked sa moc bojis zasa na ebay zozenies milion roznych ochrannych obalov. Pritom s obalom ten Galaxy S2 bude stale lahsi ako HTC Desire HD/S ci ine phony v danej kategorii .
Ak je Samsung moc drahy pozri sa po LG Optimux X2 ak by aj ten bol moc LG Optimus black .

Co sa WP7 telefonou tyka maju vyhodu hardwaroveho tlacitka na fotak ale stale im chyba podpora rozsirujucich micro SD kariet, bezia na starom Snapdragone 1 generacie a ani v Mangu nebude slovencina . (a dalsie)
Spoiler: ukázať
CPU:CoretoQuad 6600 OC 3ghz Fan: Noctua NhU12P GPU: Asus 5850@750 Stock Motherboard: ASUS P5Q Pro Ram: Apacer DDR2 8GB 800MHz Goldenkit HDD: 2x750GB - HD753LJ (raid 0) Monitor: HP LP3065 Zdroj: Corsair HX520EU Reproduktory: GENIUS SP-HF 1250X 2.0 Skrinka :Antec P182 +4Magma Router : Netgear WNR3500LNAS DS210j + 2x2TB HD203w Pracovny NotebookLenovo T60 Sukromny notebook Acer TimelineX 3820TG Mobil Samsung Galaxy S

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"