Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

Diky, ten custom rom je super vec :) kopu dobrych aplikacii sa da potom vyuzivat a celkom sa aj zidu, ale najviac sa mi paci, ze je potom moznost odstranenia reklam v telefone, stym to uz google fakt prehana aby v kazdej aplikaci namna cumakoval nejaky banner. Ked si uz clovek za telefon zaplati tak nech ma aspon moznost vyberu, keby ich zdarma rozdavali tak nepoviem :D
ANONYM_a7

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

kup si aplikaciu a reklama zmizne... :facepalm:
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

Diky za radu :rofl: Keby to neotravovalo tolko tak by som aj nad tym rozmyslal. Vyvojari na tom zarabaju ked niekto na to klikne, co neni moj pripad (kedze na to nekliknem, jedine nahodov lebo to dobre zavadzia). Takze ciste teoreticky mi moze byt jedno ked si rootnem telefon a dam tam addfree. A zatial neni nejak vela aplikacii ktore sa oplati podporit, cize tej myslienke sa nebranim. Ked to stoji za to tak preco nie.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa LordKJ »

a
stym to uz google fakt prehana aby v kazdej aplikaci namna cumakoval nejaky banner.
co stym ma google?
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

No v tych banneroch je napísané reklamy google... Takže stým asi má myslím niečo spoločné :).
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa newmi »

ale tie reklamy si tam davaju vyvojari a nie google. To je to iste ako google adsense na webe.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja by som to zrhul takto:
ak chces nieco s androidom ber budto galaxy S alebo dosetri na SII. Dovod je ten ze S I je za super prachy a vykon + moznosti co ponuka za tie peniaze ponukne malo co. HDcku chyba predna kamera, zadny kryt pos+rali, displej vyhrava galaxy S.

ak chces WP7 pockaj na nove telefony.

Ale hlavne zhrn si na co presne telefon chces a co od neho ocakavas. Potom sa da lepsie poradit.

ps: co sa tyka LG 2X je dorby fon len posahali predny kryt, ktory miestami presvita.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa LordKJ »

HDcku chyba predna kamera
a to je obrovska strata ,ze?
Ale suhlasim stebou.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

lord podla mna je to dost velka chyba u zaradenia ktora bola vlajkova lod. Mozno to aj niekomu pride zbytocnost ale zacal som tu kameru pouzivat na skype volania. Proste HD ćko ma nepresvedcilo ze bol prezentovany ako Vlajkova lod HTC (nabavim sa o terajsom case ale tak 3/4 roka do zadu :D). Jedina jeho dominanta je ten velky displej. Takisto fotak som pred nedavnom porovnaval z HDcka a Galaxy S a je vidiet ze samsung aj v tomto smere je vyzsie. Ale tak zas u HTC znacky so zvyknuty na slabsie fotaky.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

Prednú kameru som mal, nepoužíval som ju (osobná vec hejže, ale žijeme v krajine kde si nemôžeme dovoliť behať po ulici a mať skype videohovor). K Samsungu sa nevyjadrujem, je to šmejd a šmejdom bude. K tomu že WP7 zariadenia bežia na starom snapdragone poviem len toľko - optimalizácia. Ja mám rád HTC v kombinácii s Androidom lebo furt sa nájde dáky pako čo túži po dvojjadre v mobile, ale pri tom nemá ani páru o tom načo tie dve jadrá sú, a že samotný nanuk naň vôbec neni optimalizovaný. Ale aspoň vývoj ide dopredu :-)





.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7988
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa CageJ »

Ved preto by to chcelo Android 3.0 do smartphonov nie? Ten je robeny pre viac jadrovy multitasking.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

ani jeden neni zatiaľ robený na viac threadov, až Ice Cream Sandwich





.
Tomisan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: Pi 19. Aug, 2011, 13:32
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Tomisan »

Ako tak citam tak nemusim vymenit este Desire HD za nejake dvojjadro :D
Venom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po 24. Jan, 2011, 22:56

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Venom »

HTC 7 Mozart ??? :-) je tam už sedmička,ale len angličtina a nemčina.Bude sa dať neskôr stiahnuť nejaký uploud,alebo nejaká uktualizácia s jazykom?(samo kým výjde)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

Tomisan napísal:Ako tak citam tak nemusim vymenit este Desire HD za nejake dvojjadro :D
este nemen, ak uz menit tak nieco co ma nvidia tegra, sice su aj vykonejsie GPU ale na tegru su specialne upravovane hry

Venom: pockaj na prichod vyzsie uvedenych modelov co daval Snake + jednoznacne na Nokiu
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"