Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

Venom napísal:HTC 7 Mozart ??? :-) je tam už sedmička,ale len angličtina a nemčina.Bude sa dať neskôr stiahnuť nejaký uploud,alebo nejaká uktualizácia s jazykom?(samo kým výjde)
Update na to priamo nevyjde, ale dajú sa upraviť registre takže s aktualizáciou ti to nainštaluje aj češtinu.
Tomisan napísal:Ako tak citam tak nemusim vymenit este Desire HD za nejake dvojjadro :D
Tak to ozaj nie, dualcore je na mobiloch zatiaľ sprostosť.





.
Venom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Po 24. Jan, 2011, 22:56

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Venom »

Situácia je takáto.Jeden paušál končí teraz a druhý v januári.Keďže si vôbec neviem vybrať,tak to asi odložím a počkám do januára(hádam už na wp7).Teraz nech si zoberie fón žena,tej sa veľmi páči XPERIA X10 mini Pro,tak uvidíme...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak to je jeanse, cakaj do januara. :cool:

snake: no na androide dualcore je fasa vec, hlavne co sa tyka odozva a plynulost systemu :D bohuzial android na plynulejsi chod potrebuje silnejsi HW, pripadne sa treba riadne opret do uprav, ale je uz nutnost root
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa Snake »

Android nevie využiť dualcore.

Tu máš dualcore vs singlecore WP7




To že máš DC v mobile ja falošný pocit že máš niečo lepšie, ale ako vravím, ja vám ďakujem že si to kupujete, vývoj ide dopredu, ceny tým klesajú, a keď to bude dostatočne lacné a zabehnuté, bude to v každom mobile. Zatiaľ majte všetci falošný pocit rýchlosti systému na úkor batérie :-)





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aký dosť dobrý fon mám kúpiť?

Príspevok od používateľa HellAngel »

:-D nebuc taky skeptik :-D
k tomu porovnaniu, je to motorola atrix, ktora je zamerana uplne nym smerom (dack stasion na NB). Ten system na videu je tak fakt zabrzdeny, a ak dobre viem tak atrix bezal na systeme 2.2 zo zaciatku.
Mam moznost porovnavat ufo4, htc desire HD, galaxy S a najnovsie galaxy SII. Na WP7 sa casom chystam.
rozdiel medzi aj kus dobre vytunenym galaxy S I a galaxy SII je poznatelny. jasne nema na tom zasluhu len DC, ale aj vyladenejsi system a veci okolo toho.
ALe nejaky extra vyznam DC zatial nema, aplikacie na DC kaslu staci zatial SC, podstatnejsie je GPU. Ale je to proste vyvoj, beriem to tak.
Baterka uz som spominal,na androide sa stym da vyhrat. V zaklade 1 den s telefonovanim, wifi, internet, mail nema problem.
Ja teraz bez problemov vydrzim 2 plne dni a este stale mam stavu. To ce su to CPU DC neznamena dvojnasobnu spotrebu laebo extra velku. Kto chce telfon na 7 dni bez nabijania tak si nemoze zatial kupit mobil s OS.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"