Vsetky vtipy,srandicky sem - I

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Prijde cikan do cukrarny, kopne do stolu, odplivne si na zem a spusti:
"Hele, sefe, nemas tu neco od Algidy?"
Prodavac vytahne pistoli, do cikana vyprazdni zasobnik a pro sebe si zamumla: "Jasne ze mame, ty smejde... Magnum..."

...hadam nie je proti pravidlam :red:
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Chlap stoji v supermarketu ve frontì u pokladny, kdyz si vsimne, ze na nìj opodal mava blondyna a mile se usmiva... Docela se divi, ze zrovna k nìmu by se hlasila takova kocka... Pøesto jde k ni a aniz by tusil, kam ji zaøadit, øika: "Omlouvam se, ale my dva se zname??" Ona na to:
"Mozna se pletu, ale myslela jsem, ze vy nejspis budete otec jednoho z mych dìti..."
Chlap okamzitì zacne patrat v pamìti a vzpomene si na jediny ulet, kdy byl v zivotì nevìrny: "Sakra," øika "to jste fakt vy?? Ta stripterka z me panske jizdy den pøedtim, nez jsem se ozenil?? Ta, kterou jsem osukal na kulecnikovym stole, zatimco mì mùj kamos slehal po zadku mokrou nati z øapikatyho celeru???"
"Ne," odpovi zena, "ja jsem tøidni vaseho syna vy prasaku..."
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Cigansky parik sa vezme a su na medovych tyzdnoch. Ciganka sa prezlecie do sexi spodnej bielizne a lahne si na postel. Vyzivavo sa pozrie na muza a zasepka:
"Bud na mna jemny, som este panna."
Cigos s revom vstane z postele, schmatne nohavice a utecie domov aby to povedal otcovi.
Otec ho upokojuje: "Neboj, najdes si inu. Ak nebola dobra pre svoju rodinu, tak neni ani dost dobra pre teba."
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Ozraty dedo v krcme sa rozhodne, ze uz ma dost, ze uz pojde domov. Ale ked sa chce postavit, spadne spat na stolicku. "Zeby som bol az taky ozraty? Tak si dam kavu, to ma snad trochu preberie." Takto sa to opakuje styrikrat, ale po stvrtej kave ho to prestane bavit, tak si da na cestu este poldeci, ze sa domov doplazi. Plazi sa ku dveram, potichu si odomkne, prezlecie sa, lahne si a spi. Rano ho budi zena: "Ty si bol zasa vcera poriadne staty, co?" "Ako si to zistila? Dal som pozor aby som ta nezobudil." "Ale, rano tu bola krcmarka, ze si si v krcme zabudol invalidny vozik."

---------------------------------------------

Moju manzelku som si zobral, pretoze protiklady sa pritahuju. Ona bola tehotna a ja nie...

Mnoho zien sa stazuje na nemoznost podivat sa muzovi priamo do oci. Je to vsak dosledok skutocnosti, ze zenske oci nie su umiestnene na hrudi...

Vcera ma stretlo stastie! Prislo sa so mnou rozlucit...

Na Valentina som zazil nezabudnutelny eroticky vecer! Ona bola v priesvitnych nohavickach, hore bez, na nadhernej sirokej posteli...
A ja som bol v teplakoch a papuciach..., s dalekohladom v dome
oproti...

zena sa casto zamiluje do svojho ctitela iba preto, lebo obdivuje jeho vycibreny vkus...

Ja nie som pedofil! Ja som len nedockavy...

Skutocna depresia je stav, ked sa uz aj pri skupinovom sexe stale citis akosi osamely...

Aj tak mi je milovanie vzacnejsie nez Vianoce... Vsak Vianoce su tu
kazdu chvilu...

zena ma uz dlhsiu dobu podvadza a velmi ma to trapi... Stale mi totiz nerastu parohy!
Boze, co ak mam malo vapnika...?!

Keby ludia neboli tak zavistlivi, zli a lakomi, tak by jedna zenska stacila pre celu dedinu...

Kazdy muz potrebuje k zivotu tri zeny: matku, manzelku a aspon jednu, ktora ho povazuje za muza... (Gabriel Laub)

Pravy muz sa nemusi hanbit za svoje slzy... No sopel by mu pritom zrovna visiet nemal...

Vzdy, ked ma oserie holub, dakujem Bohu, ze nedal kridla aj krave...

Rokmi muz ziskava jednu takmer mysterióznu schopnost - dokaze ukojit svoj sexualny hlad obycajnym jedlom...

Ak ide laska naozaj cez zaludok, tak kde teda potom konci...?

Je prirodzene, ze ak spojime nasu temnu minulost s nasou svetlou buducnostou, dostaneme tuto nasu sivu sucasnost...

Potreboval by som znizit svoju potenciu! Sexu mam stale plnu hlavu, no chcel by som to osunut nizsie...

Je to velmi nespravodlive, ze jedlo zostava niekolko sekund v ustach, niekolko hodin v zaludku a niekolko mesiacov na bokoch... (Dior)

Na stare kolena sa zacinam podobat na dvere - ked som namazany, tak si nevrznem...

Do certa aj s tymto strednym vekom! Dochodok mi nedaju, pretoze som prilis mlady a zeny mi nedaju, pretoze som prilis stary...

Prechod na letny cas mi fakt sposobuje problemy... Predtym sa mi rano postavil doma, teraz az v autobuse...

Peniaze prichadzaju a odchadzaju..., a odchadzaju..., a odchadzaju..., a odchadzaju...

Vzdy, ked som vstupil do tajomnych dveri s napisom "zeny", nasiel
som tam iba WC...

Nech jem, co jem, vzdy ked vraciam, je to vlassky salat...

Kedysi, ked ma manzelka pohladila po vlasoch, postavil sa mi vtak. Dnes, ked mi pohladi vtaka, postavia sa mi vlasy...

---------------------------------------------------

Hovori manzel manzelke:
"Mam kvadraticku chorobu."
"A to je, preboha, aka?"
"Mam chut na druhu."
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

Spasitel Bill.
Autor: Daniel Novotny (daniel.novotny@autor.softnov.cz)

Zase jsem udìlal chybu. Boli mì to u meho maleho srdecka. Pokornì se klanim pøed Systemem, ktery pouze suse oznamuje: Program provedl neplatnou operaci a bude ukoncen. Ach, ta bolest nad rozdìlanou praci. Ach, ten smutek.


Ale tak to musi byt. Jsem smiøeny s osudem a slapu blativymi ulickami ke zpovìdi. Uzivatelickove zijici v blativych slumech vidi me roucho novice a ustupuji z cesty. "Sluha Panì Billa! Nepadavost jeho dusi!" Pouze jeden staøik se drzi v koutku. Mraci se. ze by Jablickaø? Ale ne, inkvizice jiz davno vsechny Jablickaøe upalila.

"Chyboval jsem, Otce Pavle." "Spadl ti System, synu?" Katedrala je uzasna: Ty oblacky pøi startu, ta krasna modra okynka, ktera jdou otevirat, zavirat, minimalizovat, maximalizovat... V okynkach. jsou maximalizovany obrazy svatych: Svaty Jack, ktery pokornì cekal na start Windows, a pøitom umøel hlady, Svaty Tom, ktery tak dlouho nacital stranku z www.microsoft.com, az se dostal do Extaze...
"Co mi radite, Otce? Jak mam zabranit Modre Smrti, ktera mne suzuje dnem i noci?" "Pokani, modlitby, Reinstalace!" "Svata Reinstalace? Znovu, Otce? Usetøte nehodneho syna nejhorsiho!" "Vis, synu, ze Bill pravil: jedinì system Windows miti budes. Chces snad odporovat Svate Autoritì TechSupportu?!" "To bych si nikdy nedovolil!" "Tak dobøe, synu.
Desetkrat si zahraj Solitaire a patnactkrat Miny a tva duse bude
ocistìna. Jiz zadne pady!" Libam prsten svateho muze a jsem propustìn do vìcnì zablacenych ulic Mìsta.

Druhy den rano mì vzbudila sousedka : "Modra smrt, chlapce! Modra smrt v mem domì? Co jsem provedla?" "Ja jsem pouhy novic. Jdìte do Katedraly TechSupportu, jedinì pøes Billa dojdete k osviceni." Poradil jsem ji to nejlepsi dle meho vìdomi a svìdomi. "Slysela jsem od baby koøenaøky nìjake magicke formule proti kleknuti Systemu." "Jakepak?" to mì zajimalo. Sice byla cerna magie - editace Svate Registracni Databaze - zakazana knìzimi TechSupportu, vzdy se vsak naslo nìco, co pomohlo.
"No... kdyz si pustite tøikrat Malovani, dvakrat Notepad, a jedny Miny a u toho øikate 'City moje proradne, Wokno dneska nespadne' , tak se neobjevuji Neplatne operace." Chtìl jsem ji oponovat, ze jsou to babske povìry, ale radsi jsem nic neøekl. Co kdyby na tom bylo nìco pravdy? U Svateho Systemu clovìk nikdy nevi.

Vtom zaklepal na dveøe Zdenìk, kolega novic. "Zdar Bill. Zlikvidovali dalsi sektu. Chces se tam mrknout?" "Zdar Bill. Dobøe brachu. Vyrazime."

Lùza jako vzdy ustoupila pøi pohledu na nase roucha. Tentokrat se jich srotilo hodnì. Slysel jsem v zastupu nìjake hlasy: "Apokalypsa! Drak DOS pøichazi zpatky! Sily Pøikazoveho Øadku se opìt probouzeji!" Nevìdìl jsem, co je Pøikazovy Øadek, ale urcitì to je nìco hodnì temneho.
Kolegovi Kamilovi, ktery se o nìm zminil v seminaøi, napaøili cely mìsic klasterni vìzeni, pøisnou askezi a zakaz hrani pocitacovych her.

Blative stany, ktere lùza pouzivala misto domkù, byly vypaleny. Bill dal, Bill vzal. Sektaøi zaplatili za svou herezi zivotem. Ale vtom jsem zahledl uprostøed popela zablesk bileho svìtla. Kousicek papiru a na nìm /usr/bin/perl. Hieroglyfy jsem si zapamatoval, papirek ihned zmackal a polknul. Nìjaka magie, urcitì.

Pøisti den jdu opìt ke zpovìdi. Musel jsem asi chybovat, nebot mì Modra Smrt navstivila znovu. Znovu prochazim davem k Chramu. "Sluha Panì Billa! Nepadavost jeho dusi!" Staøik. ktery se mracil, je nyni pøivìtivìjsi. Stale zasmusily, ale diva se na mì, jako by na nìco cekal.
,/usr/bin/perl'- septam mu. "Takze ty taky..." na staøikovì tvaøi
rozkvetl usmìv. Vtom se pøiblizili biøicove. Obratil jsem svou pozornost znova na starebo muze, ale ten zmizel, jako by se do zemì propadl.

"Chyboval jsem, Otce." "Snad jsi nepoustìl Internet Explorer, pøehravac MP3 a ICQ naraz, bezbillniku?!" .,Nikoliv, Otce. Pøesto mne uboheho navstivila Modra smrt." "To neni vsechno, viD, synu!" pronikave oci knìze nasly nejistotu v mem pohledu. "Taky jsem... jsem" "CO jsi, pøi Ovladacich panelech, CO?" "Taky jsem vidìl... ale ne" "Svìø se svemu pastyøi." "Ta... ta sekta,... vcera" "Bajty jsou a v bajty se obratili, synu." "Byl tam... papirek... nechtìl jsem se na nìj divat, opravdu ne..." tøasl jsem se po celem tìle.

"Co stalo na tom papirku? Zaklinam tì Instalaci, Reinstalaci a
Zalohou...? "Stalo tam... /usr/bin/perl" Zornicky oci Otce Pavla se rozsiøily. "Coze?!" ,/usr/bin/perl, Otce."

***

Cela byla chladiva a nehostinna. Kat s devitiocasou kockou byl v
pohotovosti. Biskup a Otec Pavel stali nade mnou. "Takovy papirek jsi nikdy nevidìl. Opakuj to po mnì."

"Takovy papirek jsem nikdy nevidìl." "Hmmm... to nezni dost
pøesvìdcivì," namitl biskup, "devìt ran!"
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
svih! "Windows gracias."
Po absolvovani trestu jsem odesel, jiz zcela ocistìn, k domovu. Zacal jsem ale pochybovat. Ty stale pady? Musi tomu tak opravdu byt? Pokud je Bill vsemocny, proc jsou tu sekty? Co znamenala ta tajna sifra? Kdo byl ten staøik?

"Hledas, panacku, hledas? DOSova moudrost Pøikazoveho Øadku je tu stale. Neotupena. cista." "Bìz pryc, ty stara carodìjnice!" odsekavam. Jdu domù, a tam jsem zjistil, ze vsechny me wordove dokumenty maji pøehazene formatovani. Asi jsem zhøesil. Nebo ne? cervik pochybnosti hloda a hloda..

Rano se opìt brodim davem "Nyni mùzete bez obav pocitac vypnout!" volaji svickove baby sve ozdravne litanie. Staøik je tu zas. "Dostals vyprask, chlapce?" "Co je Pøikazovy Øadek?" ptam se rychle. ,Ach, tak ty vis i tohle! Tam se zadavaji pøikazy pro system v ciste textove podobì, hochu.
Pøi vsech bitech a bajtech, on nam zraje pro Tuc..." Lomoz. Jizda. Rytiøi øadu Velkeho Excelu projeli namìstim. Staøik opìt zmizel. Ach jo.

V seminaøi se ucime excelove tabulky. Neodvazuji se zeptat se knìze, ale bratr Mirek toho vi hodnì "Mirku, co je to 'cisty text'?" Mirek zbledl. "Pouze text v MS Wordu je opravdu cisty, pøiteli." "Kterou verzi Wordu mas na mysli, bratøe?", zeptal se Kamil, "Mìstem chodi zvìsti o cistem Textu a Otevøenych Formatech."

Otevøene Formaty! Dalsi kaminek do mozaiky. Ale jak s tim souvisi "cisty text" a /usr/bin/perl"? "Bill vi," odpovìdìl bych donedavna. Ale nyni mam pochybnosti. Je jen jediny System? Jediny Bill? Jedina Windows?

"Chlapce, za mych mladych let to bylo vsechno jednodussi. zadna blystiva Okna, pouze textove pøikazy. Nepadalo to." lamentuje koøenaøka. "Ale cela nase vira je zalozena na koncepci Padu a Ocistìni!" odsekl jsem "Nebo... ze by... Otevøene formaty?" "Je, chlapce, jak je to davno, co jsem toto slovo naposledy slysela... Uz nevim co znamena... odpust' sklerózu stare zeny, musim si asi koupit vice operacni pamìti.."

Staøik na trhu. Skryval se v davu, ale jakmile mì uvidìl, hned s jasotem pøistoupil blize. "Chlapce, pøi vsech zdrojacich a debuggerech, tebe jestì nedostali? Stale zijes?" "Ano, stary pane." "System nemusi padat. Pøesnìji øeceno je tu pùvodnì od toho, aby programy nepadaly!" To bylo pøesnì opakem toho, co jsme brali v seminaøi. Rdim se az do krve. Takova blasfemie! "Za chvili tu budou strazni na obchùzce, takze ti dam jednu radu: nasleduj.." Vtom se ozval øev. Drak MS Office, domaci mazlicek
Panì Billa, pøeletìl nad Mìstem. Davu se zmocnil neklid, lide zacali zvedat ochranne amulety proti Jablickam. Staøec zmizel jako para nad hrncem.

V seminaøi jsem zjistil, ze je nas o jednoho menì. Bratr Mirek. Ten nejchytøejsi. "Ten høisnik spustil regedit.exe. Pospinil Registracni Databazi vyplody sveho choreho mozku. Na mucidlech se pøiznal dokonce k tomu, ze instaloval Nelegalni software." "KOPiROVAL SOFTWARE?", zeptali jsme se vsichni jako jeden muz.. Ó, Start Menu, ochranuj nas. Biskup pokracoval: "a byla u nìho nalezena publikace o Disassemblingu a Crackingu." Libri prohibiti! cerna uceni! Udìlal jsem si na hrudi znameni
Okna.

***

Probudil jsem se a vsude velky shon. "Bude se upalovat!" oznamila mi sousedka, "nìjaky bezbillnik se konecnì setka s Vìcnou Modrou Smrti!" Lùza v podhradi se sbihala k Namìsti ovladacich panelù.

"Odvolej sve temne uceni!" høimal biskup. Koho- pak to nevidim na
hranici -vzdyt' je to tajemny staøik, ktery mi suskal sve moudrosti! "Neodvolam! Lide, prohlednìte! Bill z vas taha penize! Pøi Cecku a Assembleru, pøi Perlu, X Window Systemu a Shellu, nebuDte jako ovce!"
Vtom mì zahledl. V jeho ocich jsem zahledl jiskøicku ucasti. "Vsichni, kteøi pochybuji, pochybuji pravem! Nepouzivejte Word! Nepouzivejte uzavøene formaty dokumentù! Hledejte Tucnaka! Tucnakaaaaa."

Planouci ohen spalil tìlo høisnika. V hlavì mam spoustu otaznikù. Budu patrat. Budu skladat støipky a jednou snad vsechno bude jinak. "Tfuj, kaciø!" odplivla si baba u hranice. "
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

to smoox : fakt haluz, dost dobry ekvalizer je s neho ...

to all : http://www.break.com/index/wrestleslam19.html
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Chlapik si po obede v restauracii prdne.
Strasne sa hanbi a tak, aby zakryl co sa stalo, trocha povrzga stolickou. Nahne sa k nemu chlapik odvedla a hovori - Uplne iny zvuk, co?
Naposledy upravil/-a sm_oOx^ v So 01. Apr, 2006, 08:52, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
PeqpeK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: St 23. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Turá, BA (23)

Príspevok od používateľa PeqpeK »

http://tititatitu.npng.org/
:RLOL: :RLOL: :RLOL: kokos toto je akoze inaaaaaaaa zverina :RLOL:
P5N-E SLI, E6400@3GHz 1,3V, 2x2GB DDR2, GTS250 1GB, BlueStormII 500, case, ventilatory, spina a ine drobnosti
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Rozpravaju sa dvaja manazeri.
Personalny manazer: - Najvacsou hodnotou nasej firmy su zamestnanci!
Financny manazer: - Tak ich predajme!


Hovori podnikatel svojmu zamestnancovi:
"Vy ste, pan kolega, velka opora nasej firmy.
Neviem, ako by sme bez vas vydrzali, ale v buducom mesiaci to chceme
skusit."

Hovori Fero Misovi:
- Manzelka mi porodila dieta. Dali sme mu meno Maria.
- Normalne meno...
- Meno je normalne, no chlapec si s nim v zivote uzije svoje.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

Stretne plesaty hrbateho a pyta sa ho:
"Hej, ty, co nesies v tom plecniaku ?"
"Tvoj hreben, ty ***** strapaty !"

Myslienka dna:

Za prsni implantaty a Viagru se utraci podstatnì vice penìz, nez za
vyzkum Alzheimera. To znamena, ze kolem roku 2030 zde bude siroka dùchodcovska populace s krasnymi nadry a obrovskymi erekcemi, ktera si ale ani za Boha nevzpomene, co s tim ma dìlat.
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour

Návrat na "Debata o všetkom"