"Kvalita" slovenských seriálov / relácií / show ...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa Gudas »

Ľudia, neviem prečo sa čudujete...stačí si uvedomiť, aký je najčítanejší denník na Slovensku (Nový čas) a máte jasno prečo také s*ačky letia...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa hulo92 »

ach jo, ten slovensky lud... kedy uz toto vymizne...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa HellAngel »

TELKA? CO TO JE ? :laugh:
ja som telku vypustil zo svojho zivota. Lebo aj ked nahodou k nej pridem tak ma berie slak z reklam. AKoze kazdych 15-20 minut trebut reklamu a taku 10 minutovu, tak to je silne kafe.
Sport sa da pozerat na kompe a taktisto sport. Telku prenehavam priatelke ktora pozera modre z neba, esmeraldu a podobne... no niekomu sa to asi paci :D
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

no... a potom ze neber drogy :D
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4582
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa killswitch »

jj, keby decka venovali cas radsej niecomu uzitocnejsiemu. mohli by sme sa potom pysit napriklad najlepsimi najomnymi vrahmi, top varicmi pervitinu, pripadne dievcata by mohli byt luxusnymi prostitutkami. miesto toho pozeraju televizor a su debilne :-D
Používateľov profilový obrázok
slaviq
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 291
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2011, 00:11
Bydlisko: Bytča

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa slaviq »

:cool: :cool: :cool: :cool: dobrý názor
killswitch napísal:jj, keby decka venovali cas radsej niecomu uzitocnejsiemu. mohli by sme sa potom pysit napriklad najlepsimi najomnymi vrahmi, top varicmi pervitinu, pripadne dievcata by mohli byt luxusnymi prostitutkami. miesto toho pozeraju televizor a su debilne :-D
Macbook Pro 13" late 2013
iPhone 5S
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa hulo92 »

killswitch napísal:jj, keby decka venovali cas radsej niecomu uzitocnejsiemu. mohli by sme sa potom pysit napriklad najlepsimi najomnymi vrahmi, top varicmi pervitinu, pripadne dievcata by mohli byt luxusnymi prostitutkami. miesto toho pozeraju televizor a su debilne :-D
akonahle dopozeraju tv budu z nich to, co si ty vymenoval :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja som zistil, že keď už niekdy zapnem TV, tak je to Joj plus ( futurama, simpsonovci, niekedy to bol ešte family guy, Takeshiho hrad, Ninja factor a pod. ) BBT posrali dabingom ( markíza sa mi zdá ), 2 a pol chlapa je peckové. Filmy veľmi nepozerám v TV, kvôli reklamám...

Ale najlepšia relácia, ktorá kedy bola, je Mama, ožeň ma ! Tam sa vždy veľmi dobre nasmejem, akí kkti sú na Slovensku, to robia nejaký extra výber? :D
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3696
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa fobos »

Krutibrko napísal:to robia nejaký extra výber?
za peniaze spraví kadekto zo seba debila
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa hulo92 »

Krutibrko napísal:Ja som zistil, že keď už niekdy zapnem TV, tak je to Joj plus ( futurama, simpsonovci, niekedy to bol ešte family guy, Takeshiho hrad, Ninja factor a pod. ) BBT posrali dabingom ( markíza sa mi zdá ), 2 a pol chlapa je peckové. Filmy veľmi nepozerám v TV, kvôli reklamám...

Ale najlepšia relácia, ktorá kedy bola, je Mama, ožeň ma ! Tam sa vždy veľmi dobre nasmejem, akí kkti sú na Slovensku, to robia nejaký extra výber? :D
farmar je lepsi, niekedy ako nejaka komedia :hysterical: a teraz bude druha seria, bacha na to xD
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Foboss: počul som o pumpárovi z Belej, že je fakt taký, ako sa správa pred kamerami... ( poznám pár ľudí odtiaľ ) .

Farmár nebol zlý, ale na toto podĽa mňa nemal.... :)
ANONYM_a7

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Mama ozen ma best show ever!
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa Scorp »

mňa baví české ano, šéfe... kvôli tomu masérovi, čo to robí :D
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6655
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa M1ch4l »

killswitch napísal:jj, keby decka venovali cas radsej niecomu uzitocnejsiemu. mohli by sme sa potom pysit napriklad najlepsimi najomnymi vrahmi, top varicmi pervitinu, pripadne dievcata by mohli byt luxusnymi prostitutkami. miesto toho pozeraju televizor a su debilne :-D
:hysterical: :cool:
pecka...

telka je zial o tom zaujat masy a moc sa nehladi na kvalitu...hladi sa na sledovanost. Reklama je obrovsky zdroj prijmov pre televizie a predpokladam, ze sucastou zmluvy je aj nejaky pocet odvysielani...preto ju davaju tak casto. Mohli by urobit nejake rozumne programy, ale dnes sa take veci proste nerobia...a nie je to len telka...staci sa pozriet aj na masovu hudbu, co su to za sracky...taktiez kvalita filmov (aj zahranicnych) za posledne roky sla brutalne dole....atd. atd.

potom len facepalmujem nad vselicim...
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: "Kvalita" slovenských seriálov...

Príspevok od používateľa Toman »

Tak namatkou:

- Zita = absolutna tragedia, z 3och casti som videl asi po dve minuty - a hambil som sa!!!
- Panelak - posledne 2 serie su vcelku pozeratelne, kazdy vecer to pocuvam v obivacke(musim)
- Profesionali - tych mam rad, ale uz sa ties stale opakuju
- Mafstory - ako neni to zle ale nepaci sa mi mislienka ze "glorifikuju" zlocit - nepoznam iny serial ktory by to tak robil...
- Svist = tragedia ALE mensia ako Zita, minule som videl diel kde hrala "druhacka" - a ten bol FAKT odbry!!! (teda "druhacka" bola dobra)

vo vseobecnosti: slovenske seriali TREBA TOCIT!!!! ale prvu seria netreba pozerat, v druhej serii su herci uz zohraty, a scenaristi vedia napisat nieco co ma hlavu a petu.

T :-)

//Druhacka: http://hodsvistom.joj.sk/hod-svistom-ep ... istom.html
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent

Návrat na "Debata o všetkom"