ASUS A8N-SLI northbridge FAN sa nerozbehne=>huci jak trak

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
gono
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 16. Mar, 2006, 02:00

ASUS A8N-SLI northbridge FAN sa nerozbehne=>huci jak trak

Príspevok od používateľa gono »

Mam cca 3 mesiace novu MB ASUS A8N-SLI a uz asi cca cez mesiac mam problem s tym ze sa mi pri starte nehce rozbehnut ventilator na northbridge, nevie sa dostat do otacok a strasne huci. Zo zaciatku pomohlo vypnut a zapnut a uz sa rozbehol no teraz je to robota uz na 5 min cca kym ho presvedcim ze naozaj chcem s pocitacom pracovat :) . Neviete ci je na to nejaka finta ako to odstranit alebo treba vymenit? Hoci je v zaruke nemam nervy cakat mesiac kym sa na slovensku vybavi reklamacia.
Dakujem
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...tos, ak to nechces reklamovat, tak ti nic ine ako vymena neostava. vyber uz necham na teba.
Používateľov profilový obrázok
gono
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 16. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa gono »

dakujem. Skusim si nieco vybrat takeho menej hlucnejsieho :) , (a to nebude problem kedze momentalne to vyzera ako keby som startoval motorovu pilu a nie PC).

P.S.: Naozaj prekrasne oci.......
Používateľov profilový obrázok
gono
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 16. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa gono »

Taak. A uz je vymeneny za Cooler Master Blue Ice. Vyzera to paradne... Hadam sa mi podari z toho urobit nejaku mini recenziu tak drzte palce.
Používateľov profilový obrázok
gono
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 16. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa gono »

Hm... No je vymeneny ale stava jedna pre mna znepokojujuca vec a tak dufam ze ma ubezpeci niekto ze je to ok. Aj s tymto vymenenym chladicom sa stava ze ked zapinam pocitac po dlhsom case ide ventilator cca 20 sec namiesto 4800rpm na 3500rpm (kuknem si to v biose) co zas sposobi chvilkove zvysenie jeho hlucnosti. Vie mi to niekto vysvetlit a znepokojuje ma to o to viac ze sa to podoba spravaniu toho povodneho predtym nez odisiel....

Návrat na "Základné dosky"