Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4781
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

Klaboor napísal:tak to potom hrame asi odlisnu hru pretoze servre striedam a hladam stale inaksi a vzdy to je o tom istom....este som si ziaden server nedal medzi favirotv pretoze ziaden za to nestal a aj ten jeden co som tam mal a dobre sa tam hralo tak mi ten super update odtial zmazal,
//edit: ved sa mi pozri na stats....18% quits co je dost vela....snazim sa niektore matche dokoncit ale mnohokrat sa to jednoducho neda a nervy puknu skor
ja mam quits 36%, to o necom svedci :hysterical: ako ja som spokojny, ked hrame 2-3 v squade na tsku, tak sa velmi dobre hra... sam hram skoro len bazaar a tam ich nicim aj sam... :-D
Naposledy upravil/-a hulo92 v Ut 22. Nov, 2011, 16:36, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sensilux
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 05. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa sensilux »

uplne o nicom je ten patch, po nainstalovani hra lagguje jak chora a okrem poslednej tabulky po skonceni kola nieje absolutne nic nove v tom patchi....taku robotu by som fakt chcel, sediet, vydat nejaky balicek 455 MB ktory obsahuje nic a dostavat za to peniaze.....American Dream.....
Používateľov profilový obrázok
jurasko69
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2011, 20:31

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jurasko69 »

Klaboor napísal:minimalne poziadavky znamenaju ze tu hru vobec spustis, nie ze bude hratelna....mne na max detailoch zerie 2GB !! graficke pamate....s povodnou 280 GTX co mala 1GB DDR3 som niektore veci nedal ani na medium lebo nebolo dostatok grafickej pamate....a ked dobre pozeram tak tvoja karta ma 768MB co je velmi malo na BF3 podla mna
//edit: a mas 23ku monitor tak tipujem ze hras na Full HD rozliseni...takze ano tipoval by som to na nedostatok vga pamate
Zaujimave je, ze tu na fore pisali ze s gtx560 ti s 1GB VRAm to hraju na ultra detailoch, ze tych 25% Vram pamete urobil az taky rozdiel, ze ja to nespustim plynuko na low nastaveniach.

Tiez sa tu pisalo ze to facha lepsie ako beta. Caspian Border v bete mi isiel fajn, preco teraz nie.

no dufam ze to nejako rozbeham, inac to bolo vyhodenych 45 eur :cry:
do novej grafarne urcite nejdem investovat, kedze tato nema ani rok.

Ak ma mate nejake typy sem s nimi. Dik.
CPU: INTEL Core i3-540 RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL8-8-8-24, ZEPPELIN s chladičem GOLD GPU: MSI N460GTX Cyclone 768D5/OC MB: MSI H55M-E33 HDD: SAMSUNG SpinPoint F3 1000GB, SATA II 32MB cache, 7200ot., 8.9ms DVD-RW: SAMSUNG SH-S223C SATA Wifi: TP-LINK TL-WN350GD CASE: KME MidiTower ATX CX-8062G, P4-500W 250mm fan Monitor: Samsung SyncMaster BX2331 23" Keyboard: Logitech Wave cordless Mouse: Logitech LX8 laser cordless Speakers: Logitech S-220 2.1
Steam ID: Rico / Battlefield Bad Company 2 ID: Karl von Bahnhof / Battlefield 3 ID: Karl_von_Stahl
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

sensilux napísal:uplne o nicom je ten patch, po nainstalovani hra lagguje jak chora a okrem poslednej tabulky po skonceni kola nieje absolutne nic nove v tom patchi....taku robotu by som fakt chcel, sediet, vydat nejaky balicek 455 MB ktory obsahuje nic a dostavat za to peniaze.....American Dream.....
no tak ak u DICE nebu du mat flek tak skus activision ..
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4781
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

potom aky american dream je activision aka cod? :hysterical:
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

no co ine ... tam maju tiez par rokov uz prazdniny ..
kobi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 13. Sep, 2011, 10:38

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa kobi »

Armi napísal: Sice po patchy som mal black screen ale pomohlo zmena jazyku spet na rustinu pretoze mam povodne rusku verziu hry, sice prd rozumiem, ale hra sa mi lepsie a tak nemam proble mpockat kym zase budem moct nahodit anglicky lang pack.
Tiez som mal problem s ciernou obrazovkou a zvukmi po starte hry. Tento problem nastal az po nainstalovani patchu. Mam RU verziu hry a pomohlo mi nastavit jazyk na RU. Zjavne ma patch neaky problem s language changerom. :( Skusal som neaky fix ktory vidal tvorca cheangera, ale nepomohlo mi to. Nasiel niekto riesenie na tento problem?
Používateľov profilový obrázok
bugsy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: Št 20. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bardejov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa bugsy »

jurasko69 napísal: Zaujimave je, ze tu na fore pisali ze s gtx560 ti s 1GB VRAm to hraju na ultra detailoch, ze tych 25% Vram pamete urobil az taky rozdiel, ze ja to nespustim plynuko na low nastaveniach.

Tiez sa tu pisalo ze to facha lepsie ako beta. Caspian Border v bete mi isiel fajn, preco teraz nie.

no dufam ze to nejako rozbeham, inac to bolo vyhodenych 45 eur :cry:
do novej grafarne urcite nejdem investovat, kedze tato nema ani rok.

Ak ma mate nejake typy sem s nimi. Dik.
Skus vypnut firewall + antivirus ako aj vsetky ostatne nepotrebne aplikacie beziace na pozadi, chcelo by to taktiez este odsledovat zatazenie CPU v momente poklesu FPS, mozno to ma na svädomi nejaka aplikacia beziaca v pozadi
kobi napísal: Tiez som mal problem s ciernou obrazovkou a zvukmi po starte hry. Tento problem nastal az po nainstalovani patchu. Mam RU verziu hry a pomohlo mi nastavit jazyk na RU. Zjavne ma patch neaky problem s language changerom. :( Skusal som neaky fix ktory vidal tvorca cheangera, ale nepomohlo mi to. Nasiel niekto riesenie na tento problem?
riesenie je jednoduche :-) malo by to potom fungovat
musis si stiahnut od niekoho kto ma EN verziu hry updatnute subory "en.toc" + "en.toc a en.sb" kedze su to subory ktore sa tym patchom prepisovali a kedze mas RU verziu hry tak sa ti prepisali len tie "ru" subori ...
proste si musis zadovazit od niekoho kto ma tu hru uz aplikovanu patchom tie iste subory ktore si prekopiroval do adresara hry, ked si hru prepisoval na EN verziu, ked sa tak pozeram v adresari hry tak sa prepisovali 3 "ru" subory takze by to chcelo si odnekial si zadovazit tie iste "en" subory...
nejaka dobra dusa ktora by to hodila na nejaky server odkial by sme si mohli "my rusaci" stiahnut tie subory by sa nenasla?? :-D
Naposledy upravil/-a bugsy v Ut 22. Nov, 2011, 17:40, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Water cooling: EK-Quantum Velocity D-RGB AMD - Full Nickel, Barrow BS-GIX1080T-PA, Laing DDC-1T + Barrow PBTS28-W1 PMMA + Barrow 140mm cylinder water tank, Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper, Barrow Dabel-A360 360
MB: ASUS ROG Strix B550-F (Wi-Fi) CPU: AMD Ryzen 5 5600X +150PBO RAM: Crucial Ballistix 2x16GB 3800MHz 16-18-16-36 1T 1,37V VGA: Gigabyte Aorus GTX 1080 Ti Xtreme Edition @2000/12000MHz 1,00V HDD: Samsung 970 EVO Plus 500GB + Samsung 970 EVO 1TB + 850 EVO 1TB Power: Super Flower Golden King 550W Case: Fractal Design Define R6 Black TG Monitor: 34" LG 34UM88C @75Hz Keyboards: Logitech G915 Lightspeed US GL Tactile Mouse: Logitech G604 Lightspeed Gamepad: Microsoft XBOX 360 Wireless Wheel: Thrustmaster TS-PC + Fanatec ClubSport V3 + TH8A Headphones: Topping DX3 Pro+ > Fluid Audio F5 / Sennheiser HD 555 @HD 595 mod OS: Windows 10 Pro x64bit
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa mattoxx »

funguje po tej zaplate uz aj gamepad korektne?
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
bladejac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: St 19. Jan, 2011, 19:33
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa bladejac »

Armi napísal:Ja asi budem s patchom spokojny :) prvy krat prave hram grand bazar bez sekania, a samozrejme aj ostatne mapy mi uz idu daleko lepsie, aspon dufam ze sa mi zase nevrati moj problem so sekanim hry. Sice po patchy som mal black screen ale pomohlo zmena jazyku spet na rustinu pretoze mam povodne rusku verziu hry, sice prd rozumiem, ale hra sa mi lepsie a tak nemam proble mpockat kym zase budem moct nahodit anglicky lang pack.


http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3 ... 3lang.html

100%

http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz ... 476199886/
Naposledy upravil/-a bladejac v Ut 22. Nov, 2011, 18:32, upravené celkom 1 krát.
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

mne to stále nefunguje, ani po prepísaní jazykových súborov (mám RU verziu)... teraz skúšam opravu inštalácie a prepíšem to znova.... jedna posratá hra dokáže zožrať toľko nervov :facepalm:

EDIT: tak som to konečne rozbehol... inak nezdá sa vám že mapu načítava dlhšie? a malo to byť naopak
Naposledy upravil/-a Ferdie v Ut 22. Nov, 2011, 18:40, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Endy »

Mattoxx ako ti to bezi na tvojej masine ? mam to iste zelezo, ale hru som zatial nekupoval, lebo som sa bal, ze to bude nehratelne.
sareth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 12. Nov, 2008, 09:58

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa sareth »

Vyšiel nový driver pre pre grafické karty Radeon, zlepšuje výkon aj v B3.

Kód: Vybrať všetko

http://www.ddworld.cz/aktuality/graficke-karty-gpu/dulezity-update-pro-graficke-karty-amd-radeon-ovladace-11.11a-opravuji-chyby-a-vylepsuji-vykon.html
Odkaz na driver:

Kód: Vybrať všetko

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst1111aperformance.aspx
CPU: RYZEN 5 3700X, RAM: 16GB DDR4, GPU: RTX 2080, MB: X470-F, SC: AE-5, SSD: 960 PRO 512GB, HDD: 5TB+6TB, PSU: RM650X, OS: W10 PRO, LCD: XF270HU 27", MICE: G502+G440, KB: G810, PH: Galaxy S20+, EP: ER4-XR, HP: ATH-R70x
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Mam novu oblubenu zbran :D sniperku M40A5 ... vrtulniky s nou sundavam :D jeden headshot a je dole. Tiez toho v shihacke som skusal ... no to je velmi tazke ho trafit xD
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
kobi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 13. Sep, 2011, 10:38

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa kobi »


Podla druheho linku som nainstaloval cestinu a uz mi to s cestinou funguje. Skusal som pomocou changera aktivovat anglictinu no znova to nefungovalo. Cize vychadza mi z toho chyba v registroch, pretoze po aplikovani ceskeho reg suboru znova s cestinou hra ide. Pripominam mam RU verziu hry.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"