Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ta masinka AS VAL za 45ku (konecne som colonel :D ) je tiez riadna pistolka do metra... :-D
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

vadna je ta hra totalne vadna ... :facepalm: a len rozmyslam co cloveka furt vedie ktomu ze to stale zapne a zapinat bude .. ale to ma tak fatalne chyby ze ja sa uz smejem ...

te spawny to je galakticke nieco (bezkomentara)
te killy kde je to o konstalacii hviezd nie o zrucnosti skusenosti (o nahode)
to ze letim v hely zrazu cosi buchne zahrmi ci jaku <> (ziadna strela nic) ma vyvali z helinou na bok vybuchnem a napisemi ze SMULA
to ze letim z hely zrazu vybuchnem a napise mi ze SAMOVRAZDA
to ze letim v hely vystrelim TV a vybuchneme a napise mi ze TIMOVE zabiti a SEBEVRAZDA
to ze letim v hely vystrelim TV a raketka sa od tanku odrazi
to ze letim v hely vystrelim TV a ked miniem neprietelsku hely tak musim cucat jak leti raketa dalej kym nebuchne (zatial nas nieco rozpeckuje)

vsak to je co za idiotina ? toto fakt stym nic nespravia ? to ze debilina prestala pracovat a ten generator nahodnych chybovich hlasok ani nespominam ..

ako :D

a ako hovori Fopaa a stym suhlasim to killovanie je absolutny fail .. a neni to o sklle ... kludne ta tam zadrbe aj ta najvecsia lamka .. vidis ho skor zacnes palit skor nasulis donho viac aj tak sa otoci a zadrbe na 1-2 .. :D

natrepu tam debiliny ako USAS , USAS + totalmegadestrojer naboje .. anberu to lamky do ruk a su z nich chodiace tanky :D
natrepu tam DAO ci jaka <> a dalsie chodiace tanky .. :D
natrepu tam debilnu baterku .. naco ? kto snou kde potrebuje svietit aby nieco videl ,.,. nikde nic .. proste si to zavesi borec a mozes ist do <> :D ked to nema NAhodou nepriatel tak ti stym svieti do chrapy vlastny :D
to ze stou <>nou lietajucou od recona co ma skenovat teren a oznacovat ciele .. to ako je normalne ze sa stym da zabit .. a hele po metre zrazu lietaju aj 4naraz a killuju :D

jezis maaaria

no smejem sa :D
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

no mňa raz zabil chlap čo mal 592 killov s MAV :D som čumel ako puk :D...a inak súhlasím s tebou fear :)
Používateľov profilový obrázok
KatjushaMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: Pi 10. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Prešov/Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa KatjushaMan »

:hysterical: FEAR bol som nasraty ale rozveselil so ma :hysterical:
Spoiler: ukázať
PC1Procesor: AMD RYZEN 1700X @ 3820 MHz Základní deska: Asus ROG CROSSHAIR VI HERO AM4 Paměť:DDRAM4 2x8GB G-Skill 3650Mhz Grafická karta:Asus ROG GTX 980 Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

este si spomen na to ako sa ohanali pri BETE ze je to prva verzia bety a sucany stav je uplne odlisny...
Prave preto hravam teraz len metro conques 16/24 kde su zakane urcite zbrane a po ich pouziti dostanu automaticky kick (rcon) takze sa len striela ale tie killy na jeden hit a co spominas ze donho davas a on ta da na dve tak tie na§eru stale.
Inak co je s tym patchom co mal byt cez vikend? Som cakal ze to bude v utorok (dnes) ale nic...
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Burco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 186
Dátum registrácie: Št 26. Máj, 2011, 13:35
Bydlisko: BA

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Burco »

http://www.tomshardware.com/reviews/bat ... ,3063.html

keby niekto isiel menit GK, dobry test a je tam hadam kazda grafika otestovana
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

No ale fakt ved to je totalne snmiesne toto .. ako ja normalne mam za to ze v tom DICE su debili .. jak sa do <> mozes spavnut pred bandou tipkov co ta hned zaebu ? ja som toto este nikde nevidel .. v Home Front sa ti nieco take nemoze stat .. tam je tolko spawn boodov a je to tak logicky spravene ze ked uz aj nepriatel berie nieco na mape a nachadzaju sa vojaci na miestach spawnu tak ta to tam proste neje.ne ... presiel mesiac a tu stale nieco take vkuse funguje ... proste mas SMULU spavnes sa v miestnosti kde stoja 4ja.. a jeeb . zaberas ty nieco a jeeb predtebou z jasneho neba typek a sa ides dosrat od laku ..

baterka ... co tym sledovali ? nasrat normalnych ludi ? do <> tak si to povesajme vsetci a nikto nikoho neuvidi a naberme suportov stlacme spust a kosme sprava dolava .. kto bude mat viac stastia jak rozumu ta prezije .. lebo o tom to je .. proste ked sa tie technicke anomalie spoja z ludskou demenciou co je druhy faktor tak to je cirkus ... tam nikto nic neriesi .. neriesi tim , neroiesi vlajky , neriesi mcom .. kazdy je sam sebe panom .. zeberem samolap a ides .. tipek sa proste postavi vedla dveri stlaci spust a vysujie sa do dveri .. nevie ci tam dakto je ale proste uz stiela aby ak tam niekto je tak proste zabije .. rpk-cka na kazdom rohu tlacia fulku do prebitia (jak vravi Fopaa) tipek sa zadrbe do miestosti ebne tam claymore a caka .. to co je za hra ? jak ho zadrbes takeho vipi.a
vcera som v metre zdochol pred dverami a chlapik ma z rohu dvihol .... v momente som opet zdochol a chlapik len stal v rohu a zas ma dvihol pritom ten co ma drbal bol len za dverami .. ale opet som zdochol a ten tipek ma dvihol aj 5 krat .. proste on dostal 500bodov .. a mal uplne v <> ze mna ide od jedu rozebat a ze za rohom je tipek co ma hned sunda..

smejem sa :D
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

juuuj FEAR dobre ze pises...tak mi bolo luto ze som si s vami nemohol od piatku zahrat, ale tak kukam co to pises tak som o nic neprisiel :facepalm:
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

ale ta vies .. furt to clovek zapne .. keby nebolo TS-ko ze kus srandy a podobne tak to nema cenu ale tak .. furt to clovek zapne .. ale ako nic nove :)
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

FEAR napísal:. proste on dostal 500bodov .. a mal uplne v <> ze mna ide od jedu rozebat a ze za rohom je tipek co ma hned sunda...
:laugh: konec :D ale je to pravda, tiez sa mi to stalo viackrat...
ja ked idem ozivovat tak najprv ocekujem ci tam uz nikto neni pri mrtvolke a vyzabijam ich (ak sa podari) a az potom ozivujem. Je funny sledovat ako k nim bezhlavo utekaju rychlo ozivit, potom mam aspon dvoch pri sebe na ozivenie :D
Ale su aj taki hraci ktorym skapes pod nohami doslova a neozivi ta.
Pri spawne by mohli dat aspon sekundovy spawnprotect aby sa stihol hrac aspon zorientovat kde stoji vlasne, lebo kym sa stihne vobec len pohnut tak je mrtvy... hlavne ak sa spawnem na spoluhraca, pri deployi nevidno nikoho, tak ze sa sapwnem ale ked uz sa objavim tak just dostanem sprsku od nejakeho supportu najlepsie. Pripadne ak ho stihnu zabit akurat stotinu pred stlacenim enteru na deploy a mna to automaticky hodi na zakladnu tak to tiez potesi... S timi hracmi to je tak vzdy, darmo im vypisujem nech idu ubranit vlajku ale stoja dalej v okienku sak mozno sa objavi nepriatel na spawne v zakladni ked uz maju obsadene dve vlajky a tretiu prave davaju... sa mozem aj rozrthat potom...
btw, milujem 80,90 a dokonca som mal vela krat aj 98 kill assisty :D
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

no ale to je hnus co to chodi po tych serveroch ... vies .. to musi byt fakt chuj , debil , idiot ked ti toto spravi .. stoji nad tebou a 5x ta hned po sebe ozivi .. ties jak pises dakoho zadrbu a hned sa 3-4 zrazu rozbehnu a secko okolo maju zrazu v <> pritom nakoniec este aj 2ja zdochnu lebo ich tam rozebu ale proste neriesia to .. mrtvola = 100b ...

ja ponovom uz NEOZIVUJEM nakolko hram 95% za asaulta tak maximalne si dvihnem squad ale pred par dnami som si povedal dost .. mozu sa vedla mna valat aj 5 zdochnuty .. preskakujem neriesim nevsimam si .. ja nedviham !!! mna maju (pokial ma 5x za sebou neozivia) v <> tak ja nebudem niekomu zlepsovat K/D a mna nema kto za hru dvihnut :) neriesim .. nak to dochne mne 100b absolutne za hlavu netreba .
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

lenze podrzat Ecko nestihas ked tam support vkuse prasi... akurat len pocujes nadych (ozivenia, ci co to je) a znovu pokracuje killcam...
teda aspon umna je to tak...
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

H4wk napísal:Ale fear prehana a dost.. revive sa da odmietnut ak nie si blbec tak nestlacis medzernik ale podrzis E a zomries nech ta vkuse nezabija a neozivuje niekto..

smejem sa a dost :D

a ked uz celkom lebo pozeram ze si kus zmeteny ,.,.. v tomto co som popisoval neslo ani tak o mna ale o toho invalida co ma ozivoval .. o to co chodi po servroch ..
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Amhro »

Sky napísal:lenze podrzat Ecko nestihas ked tam support vkuse prasi... akurat len pocujes nadych (ozivenia, ci co to je) a znovu pokracuje killcam...
teda aspon umna je to tak...
presne tak, a potom ta uz znovu ozivit nemoze
ked nestlacis space tak ta uz neozivi
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Jasne ze staci drzat E. Dokonca je podla mna lepsie ked ta dvihne aj 5-krat. Ti co to takto robia su jednoznacne lamy a chapem ze chcu aspon nejaky bod. Radsej skusim utiect ako nadavat preco ma furt dviha. Mne osobne to nevadi i ked to nerobim velmi kedze ma casto zabiju ked sa chcem obetovat a dvihnut niekoho. Kedze sa mi paci system ze ked ta ozivi, neprirata ti death, tak mu nenadavam. Nezoberie mi tych 10 sekund zivota ked ma bude ozivovat...
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85

Návrat na "Hry a problémy s nimi"