Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

ja pouzivam Bandicam, skus ten... nenahrava tak enormne velke videa a tak stiha aspon zapisovat na HDD
FPS ti to znizi aj tak ale nerobi to tie nahle pady (aka "lagy") a hratelne to je
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Dik, skusim :)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Kym si clovek zvikne tie banalne chyby "aka" spawning dostane dalsiu. Dosralo sa mi pooling rate, resp. kamera sa mi otaca 360 stupnov, gratulujem DICE :hysterical:
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

[EGC] VIP napísal:Sice niesom za flame ale toto mi neda. FEAR ty hovoris o spravodlivosti a mas 333 Mortar killov?

spytam sa len na toto aby som zbytocne nehadzal hrach na setnu zvysneho postu .. vies za akych okolnosti padlo tych 333 kilov? neviesd ale toto budes sem vytahovat .. aby sme si usetrili post ze za akych .. tak minimalne 250 kilov a to je nic pretoze ma to prestalo bavit a to cislo by bolo 3ciferne je to ze 250 to padlo na gebulu zakempenym mortaristom 50 kilov minimalne padlo na techniku a tych 33 mnohli dostat na hlavu pechota .. ale to je jedno.. kto chce dojebe niekoho cim chce .. a ja na to uz kaslem.. chod a poprehrabuj sa este v mojich stats a hod sem nieco .. jasne nedalo ti ta davaj chytro kuknut do FEAR-ovych stats .. :rolleyes: tymto si umna skoncil ../
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa mattoxx »

Ze ja som vobec par postov dozadu spomenul MW3. Ved tu je dost nepokojov aj medzi vlastnymi. :laugh:
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Myslim ze modi by to tu mali locknut lebo takmer 350 stran to je silna kava a to urcite nikto citat nebude. Poznat sa pozname. Na battlelogu mame na seba kontakty a aj na TSku takze sa najdeme urcite. Nicky na prvej strane mame, este hodit IP na TS a dost. Je to tu jeden velky bordel. Sami si tu podkopavame kolena co by sme mali drzat spolu ako BF3 family.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

:-D idem v tanku buuuum !! sebevrazda .... po par minutach buuuuum .. sebevrazda,... :D ano smejem saaa kua tot je pecka hra :D 5s pred koncom hry odpalim chlapika v tom momente buuuum !! sebevrazda + timove zabiti :D

Assassin bude po poslednej hre o tom nieco urcite vediet ... :-D


tak ked uz pisete ze tu mame kopec stran kidov ,,, tak zacnime pisat vsetko co na tej hre funguje .. :) ci to aspon zrovna vsetko to co nefunguje ..
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

mas pravdu ked som pisal ze trikrat tak vlastne ani raz .. vymyslel som si to prepac .. :)
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

fu tak tank s navádzanými raketami a spoluhráčom čo laserovo zameriava je iný masaker - heli ide dole na jednu ranu a tanky na 2 :cool:... inak v poslednej dobe sa mi zdá akoby som mal nejakú rozmazanú grafiku - horšie vidím vojakov a podobne (blur mám vypnutý) nemá niekto podobný problém? :D
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Pche, navadzane rakety. Ja som za posledne 2 dni dal dole 2 heliny beznym strelivom tanku :D. Tiez cumeli ze WTF :D . Aj M320 ma spravne pouzitie - paradne sa s tym da znefunkcnit tank - staci strielat na pasy a po 2-3 je hned disabled. Aj na typkovi co si to na mna jeepom namieril som sa narehotal - pekne smerom na mna, ja M320 a skok na bok - typek v jeepe mrtvy, ja zivy :D.

A mortar na Seine - to je cislo samo o sebe. Bohuzial to zjavne server teraz nezaregistroval, ale mal som prave seriu 9 zabiti s mortarom - vsetko som daval dole iba mortarove lamy z druhej strany :D. Blazni, co si veria a po jednej strele z mortaru ostanu na mieste :hysterical: .
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Ferdie napísal: inak v poslednej dobe sa mi zdá akoby som mal nejakú rozmazanú grafiku
skus vypnut fxaa
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

Mučo Mačo napísal:
Ferdie napísal: inak v poslednej dobe sa mi zdá akoby som mal nejakú rozmazanú grafiku
skus vypnut fxaa
to mám vypnuté
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

Assassin napísal:inac fear zaujimalo by ma ako to mas nastavene lebo ja stale nechapem napr ze ked sme spolu hrali tak ako keby ty si ma videl skor alebo ja neviem, proste sem tam sa mi to stava ze bezim bezim, spomalim zrazu spoza rohu ide enemy napr ty v tom metre, hned mierim idem strielat a ty uz do mna sijes :? neviem ci mam na nejakych serveroch lagy alebo mam zle nastavene to FOV, skusal som uz snad vsetko :(
hram to na 22 monitore 1680x1050 pomer stran 16:10 a skusal som FOV od 70 po 85 a za boha nevim najst ktore je naj, detaily mam vsetko HIGH len mesh mam ULTRA + 2MSAA + HBAO, raw input a Vsync mam vypnuty a fps v zalezitosti od mapy 40-90 prevazne okolo 50-60 len neviem aky mam ping kedze to nikde neukazuje
a inac tvojich cez 200 hodin teda smekam, si borec :)
nahodou nejaky tip na fast rank up? heh dik chlape

p.s. a ako som pisal ten noob vtedy nebol na teba :)
to nebude fearovym nastavenim,to bude pure skilzzzz haha,som minule hral trosku proti nemu,pepoxovi a asi fopaa bol s nimi ale taky vyprask som uz davno nedostal
a naco zamykat temu?vsak to sa tak fajne zasmejem po nocnej,fear ty noobisko dreveny,200 hodin,333 mortarov-o maj gad... a stale nadavas? :facepalm:
:D

inac k thermovision,som pozeral jedno video kde chlapik krasne daval heliny dole s tankom,a hovoril ze castym pouzivanim stracate schopnost rychlo rozpoznavat detaily v normal rezime
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

ale ved to je to o com sa tu uz pisalo :) ta hra nefunguje ako ma .. vkuse sa stava ze si uz 2s za stenou a dostavas supy ... pritom pre strelca za stenou mozno ani este niesi ... a kiloovanie sak to mas tak bud das na 1-2 alebo proste vysolis zasobnik do chrbtom otoceneho chlapika potom sa otoci a zadrbe ta .. .co chcete ktomu pocut ... no nefunguje to :) ale toto nechce nikto pocut .. radsej napisete ze kidam .. ale ja som tu bol asi stych najvecsich co tu hru pred vydanim obhajovali , veril jej , tesil sa nanu ,,, ja niesom COD-ckar proste vravim ako to bohuzial je NEGUNGUJE to ako to fungovat ma .. co je si myslim dokazom charakteru viac ako keby som to nato vsetko prezentoval ako super hru bohuzial to tak nieje (za sucastneho stavu)
jackhammer napísal:inac k thermovision,som pozeral jedno video kde chlapik krasne daval heliny dole s tankom,a hovoril ze castym pouzivanim stracate schopnost rychlo rozpoznavat detaily v normal rezime
to je pravda vcera som si zasadol na tank aby som si ho dokoncil a termovision bola vec ktoru som tiez dostal len vcera ... vecsinu cau som potom chodil snou a pri prepnuti na normal som bol fakt mimo .. a nutilo ma to furt a furt pouzivat ten termal .. je to zavislacina no a nerobi to dobrotu ..

nahodou nejaky tip na fast rank up? heh dik chlape
:) ked hras normalne tak ziaden fast rank up nieje mozny .. a naco aj ? na to sa musis pytat inych borcov ktory maju na to skor nekale praktiky .. ako rychlo nabrat zaujimave cisla :) snad medzi nich nechces patrit

co sa tyka tych nahratych hodin tak som momentalne nejake 2 mesiace po 5 rokoch nezamestnany takze mam trochu viac casu ako obvikle a kedze momentalne nieje nic lepise ako bf3 co je aj v sucasnom stave dost ubohe tak nieje co ine hrat ... aj napriek tomu ake dodrbane to je ..
Používateľov profilový obrázok
Ronie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Ne 29. Aug, 2010, 20:56
Bydlisko: Levoča

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ronie »

nahodou nejaky tip na fast rank up? heh dik chlape
mozno nejaky TDM server.. ak sa ti tam bude dariť tak levelovať budeš určite rýchlejšie ako na Conqueste alebo Rushi ;)
CPU: Intel Core i7-930 @ 2.80GHz CPU FAN: Noctua NH-U12P SE2 MB: Asus P6X58D Premium VGA: Asus EAH5870 (AMD/Ati Radeon HD 5870 @ 850/4800MHz) RAM: Corsair XMS3 1600MHz DDR3 6GB (3x2GB) HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: CoolerMaster Silent Pro 850W Modular CASE: CoolerMaster HAF 922 DVD-ROM: LG GH22LS OS: Windows 7 Home Premium 64 bit MOUSE: ROCCAT Kone[+] Max Customization Gaming Mouse MOUSEPAD: ROCCAT Taito HEADPHONES: Creative Fatal1ty HS-800

Návrat na "Hry a problémy s nimi"