Partners Group

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa Scorp »

dajte ešte nejaké kalerábiky .))
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Scorp si mi to z ust zobral, moj priklad je snad jasny, ake transparentne to maju :)
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
ANONYM_a2

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

J@nik napísal:Chlapci treba si uvedomit, ze oni hocikoho do firmy nechcu. A to, ze ti naburali ego, pretoze si nepresiel cez pohovor ma dost mrzi, ale vies s tym zit. Ale ociernovat PG kvoly tomu :D.

PG ako jediny maju transparentny system. Dalej ti vedia dohodnut take podmienky ake ty nemas sancu ako retailovy klient dostat od hociktorej institucie. Velmi rad sa stretnem s hocikym, ak by mal zaujem a mu to vysvetlim. V BA kedykolvek na pive :-) .
LOOOOL, ked mi v PG spravia PZP na Accord 2.0 114kW pod 88€ rocne ako mam teraz (sam som ti to vybehal medzi poistovnami), tak prestanem na PG kydat, no zatial su to podla mna hlupaci, ktory ani nevedia co predavaju, jedine co ich zaujima su tabulkove provizie.. btw to ze kazdy druhy 19 rocny fagan je manager ma vzdy prinuti sa minimalne zasmiat, manager co mesacne ledva zarobi na suche rozky :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Pokiaľ viem PZP nie su prioritov PG, ale toto som zatiaľ s mojim poradcom neriešil, kedže nemám auto. Riešil som len životné, ktoré som si overil, viď. môj post vyššie.

Mne osobne nepríde fér očierňovať celú firmu kvôli blbosti či neschopnosti jedného človeka. Nechcem sa tu PG nejako zastávať, či obhajovať, ja som mal zatiaľ s nimi len dobré skúsenosti, s tým čo tu píše Tomasjerry som sa ja osobne nestretol, a keby som sa stretol isto by ma to znechutilo tak ako jeho.

Čo sa pohovoru týka, to je veľmi individuálna vec, pretože ľudia sú rôzny. Ja som mal zopár pohovorov kde vedúci bol total magor, ale tak život ide ďalej, nebudem tu kydať na danú firmu a čo ja viem čo písať.

S finančným poradenstvom je to ťažké, buď sú ľudia s nimi spokojný, alebo ich povyžujú za najväčších oje****čov pod slnkom.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.
Work: Lenovo E14 G5 AMD + Dell U2724DE + Dell U2724D.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
J@nik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 792
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 13:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa J@nik »

Geralt napísal:LOOOOL, ked mi v PG spravia PZP na Accord 2.0 114kW pod 88€ rocne ako mam teraz (sam som ti to vybehal medzi poistovnami), tak prestanem na PG kydat, no zatial su to podla mna hlupaci, ktory ani nevedia co predavaju, jedine co ich zaujima su tabulkove provizie.. btw to ze kazdy druhy 19 rocny fagan je manager ma vzdy prinuti sa minimalne zasmiat, manager co mesacne ledva zarobi na suche rozky :hysterical:
Nevies o com pises a vyjadrujes sa ako pubertak asi daleko od neho nebudes mat. Tazko reagovat ... Hadam len, ze nevedomost je najvacsi kritik.
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Partners Group

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

To Diablo1st:
Ja ta sklamem, ociernujem firmu, lebo som zabudol dost podstatne napisat, toto je uz 3- ti clovek z PG z ktorym mam zlu skusenost, neociernujem firmu na zaklade 1 cloveka, ale na zaklade 3 kontaktu. Mozno preto som s tym zacal a co sa tyka reakcie Geralt a nasledne J@nik. Diky J@nik ze nerobis flame :cool:
Geralt ty mas podlamana velky kus pravdy, ze ich zaujimaju len provizie - ale zaroven dodavam jednym dychom, ked by neboli provizie, nerobili by to, lebo by s z toho neuzivili. Takze tak. Inak vsecti traja maju na vyzitke manager.
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)

Návrat na "Debata o všetkom"