Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

beardie napísal: ==============

ohladom SaSanky: slaby pokus o diskreditaciu, uz aj to "Poorove lietadlo" malo vyssiu uroven

podla tohto a tohto rozboru to vyzera tak, ze smsky boli vycucnute z Kocnerovho mobilu, ktory je velky kamarat Trnku, ktory je kandidat SMERu

takze za mna momentalne: ociernovanie zo strany Fica

okrem toho, ta analyza na stranke je vycucana z prsta, kedze vela veci je presne naopak ako tam prezentuju

staci takto?
presiel som si tie rozbory, ale su zaloze na "co ak", k casovej disdisproporcii sa neviem vyjadrit a hlavne som si neni isty, ci pochadzaju tieto informacie od Smeru, skor tipujem ako proti-uder od SDKU za Gorilu a Sulikov postoj k nej(ale mohol som nieco prehliadnut). Dane rozbory vsak pravost nevyvracaju, ani nepotvrdzuju, to dokonca ani sam Sulik nepopiera (Richard Sulik nepoprel pravost prepisov, prave naopak na tlacovke sa vyjadril ze ho zaujima ako boli odchytene).
Mimochodom Trnka bol navrhnuty a do funkcie dosadeny Dzurindom, to ze ho SMER povazoval za mensie zlo ako Centes je uplne ina kapitola. Myslim si, ze ak sa Smer opat dostane k moci, tak bude urcite novy kandidat. Trnka bol len mensim zlom.

Inou otazkou je aj to preco tie prepisy boli zverejnene prave teraz. Do volieb este relativne daleko, ich zverejnenie by viac zabralo na prelome februara/marca. Takze sa chtiac-nechtiac natiska otazka, ci ich zverejnenie nieje len upozornenie Sulikovi, ze aj viac sa da zverejnit ak nebude posluchat. Napriklad nahravky rozhovorov zo stretnuti z 10.9.2010, 10.10.2010 a 4.12.2010.
Samozrejme mozny je aj variant, ze Sulik (vediac o vztaku Kocner-Trnka) sa hral z Kocnerom na macku a mys (nahravalo by tomu Sulikove tvrdenie ze Radicovu o stretnutiach s Kocnerom informoval). Prestali sa stretavat koncom roku 2010 po tom co to Kocner zistil. A kauza Sasanka je z jeho strany iba pokus o "sladku pomstu".
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

LordRainmaker napísal:Mimochodom Trnka bol navrhnuty a do funkcie dosadeny Dzurindom, to ze ho SMER povazoval za mensie zlo ako Centes je uplne ina kapitola. Myslim si, ze ak sa Smer opat dostane k moci, tak bude urcite novy kandidat.
Centes bol zvoleny na obdobie 7 rokov v sulade so zakonom, co potvrdil aj Ustavny sud

afaik, Trnka bol pred rokmi povodne navrhnuty aj schvaleny vtedajsou koaliciou (2002-2006), SMERaci ale pochopili, ze Ficov spoluziak bude na Generalnej prokurature celkom dobra volba a preto ho navrhli prave oni znova (spolu s nejakym poslancom za SDKU, zvysok terajsej koalicie sa prikladal na stranu Misikovej a potom Centesa)

ked Radicova pohrozila, ze to spoji s vyslovenim nedovery, pridali sa vo volbe aj ostatni poslanci za SDKU a Centes bol pravoplatne zvoleny
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

chlapi ... takto sa robi predvolebna kampan ...
a kolko to stalo smer?
iba par uplatkov na "spisy"
lava, prava, lava, prava ...
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa rado3105 »

Pozeram ze tu je vela volicov SaS. Byt na vasom mieste trosku si o danej strane nastudujem, podla viacerych informacii je to strana vytvorena s pomocou Penty. Ekonomicke reformy Miskova - stali za velky prt... Strana co slubila nic neurobila. Ohanala sa zrusenim poslaneckej imunity, ked to Matovic predlozil uz zrazu boli proti. O SaS ze su to svine svedci aj to ze by sli so zlodejmi ako Smer, SDKU, KDH(inak to pekne profituje na gorile, pritom lipsic je rovnako vinny za nevysetrovanie skor), MOST-hid. Tychto ludi treba pozatvarat do basy a nie im dat moznost volit ich za nase peniaze.

V ponuke vyberu stran vam chybal LSNS - ludova strana nase slovensko a obycajni ludia a nezavisle osobnoti(OL je nieco ine...).

Kto mate chut spravit nieco pre narod, zucastnite sa protestu:
http://web.protestgorila.sk/
https://www.facebook.com/gorila.slovakia

V piatok bolo vynikajuco, viac ako 5000 ludi, napriek tomu ze media hovorili o 800 a nechavali tomu 30s v spravach max. Najlepsia bola TA3, ktora umyselne zobrazila velmi malu cast davu.

Základné požiadavky – Protest Gorila:

1. Okamžité zbavenie mlčanlivosti všetkých zodpovedných orgánov a osôb, ktoré môžu objasniť kauzu
2. Odstúpenie dotknutých osôb - predstaviteľov strán z politických funkcií a kandidátok
3. Okamžite zrušiť zákon o predčasných voľbách, ktoré sa majú konať 10.3.2012 a posunúť termín konania volieb na September 2012 z dôvodu podozrenia zo závažnej trestnej činnosti kandidátov politických strán
4. Začať trestné stíhanie z podozrenia z trestného činu zosnovania zločineckej skupiny za účelom páchania finančných podvodov a ovplyvňovanie politických predstaviteľov
5. Predbežné opatrenie na zákaz nakladania s majetkom do ukončenia vyšetrovania, ako politických funkcionárov, tak aj podnikateľov a podnikateľských skupín
6. Dôkladné prešetrenie celej Kauzy Gorila
7. Prešetrenie všetkých doterajších káuz
8. Zrušenie priestupkovej a trestnoprávnej imunity všetkých politických predstaviteľov a schválenie zákona o trestnoprávnej zodpovednosti aj pre právnické osoby
9. Zníženie kvóra pre petície a vyhlásenie referenda
10. Pravidelné informovanie vlády verejnosti (jedenkrát ročne) v špeciálnom vestníku o bilancii štátnych prostriedkov, o hospodárení s nimi, zhodnotenie roka - s porovnaním: stav financií štátnych prostriedkov na začiatku roka a na konci roka.
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa rado3105 »

Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

rado3105 napísal:Pozeram ze tu je vela volicov SaS. Byt na vasom mieste trosku si o danej strane nastudujem, podla viacerych informacii je to strana vytvorena s pomocou Penty. Ekonomicke reformy Miskova - stali za velky prt... Strana co slubila nic neurobila. Ohanala sa zrusenim poslaneckej imunity, ked to Matovic predlozil uz zrazu boli proti. O SaS ze su to svine svedci aj to ze by sli so zlodejmi ako Smer, SDKU, KDH(inak to pekne profituje na gorile, pritom lipsic je rovnako vinny za nevysetrovanie skor), MOST-hid. Tychto ludi treba pozatvarat do basy a nie im dat moznost volit ich za nase peniaze.
netrep sprostosti... :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

rado3105 napísal:Byt na vasom mieste trosku si o danej strane nastudujem, podla viacerych informacii je to strana vytvorena s pomocou Penty
no daj tie info
Me like Pentium
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa rado3105 »

Vsetko to je zbytocne, vsetko su to dosadeni ludia nejakou skupinou.
Riesenie je vytvorenie docasnej uradnickej vlady, skonfiskovat vsetok politikmi nakradnuty majetok.
Znizit pocet hlasov na referendum na 35 000(tym mozme realne nieco ovplyvnit) - ako to je vo svajciarsku(kantony).
Zakazat poslanesku imunitu a zaviest trestno pravnu zodpovednost pre vsetkych aj politikov(lebo ako to je teraz je porusovanie ustavy - rovnost)...
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

tie info daj
Me like Pentium
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa rado3105 »

http://m.tvnoviny.sk/index.php?article_ ... nts_page=2
http://www.sme.sk/c/6222722/penta-sulik ... avali.html
http://hnonline.sk/slovensko/c1-5445230 ... idla-penty

v anglicku ked sa stretne neverejne politik, policajt s financnou skupinou, automaticky bez otazok je odvolany a stihani ohladom podozrenia z korupcnej cinnosti....
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

SAJBAMA napísal:A zákoník práce? Každý sa oháňa tým aký je nespravodlivý. Ale to, že niekto ho plní nad rámec to sa už nedočítaš, ani to ako ho niektorý zneužívajú. .....
SAJBAMA - tak ty si si prezil. Velky respekt ze si sa z toho vyhrabal :)

Jo a k ludom z VS -ako nechcem nikoho urazit, taktiez sa nejdem hrat na boha, ale ak mi daky borec z ekonomickej z NR zacne rozpravat, ze aku ma on skolu narocnu, aky bude on kvalifikovany, a ja neviem co (vratane borcov typu cestovny ruch atd atd... naco je takych ludi vlastne treba? ved to sa musi studovat len z nudy!). Studujem FEI STU, je vysoko pravdepodobne ze ma vyhodia, no mozno sa este udrzim, a tu skolu budem studovat, pokial ju nespravim.

Po skole som ochotny pracovat kdekolvek, samozrejme by som bol velmi rad, keby minimalne v obore. Svojho zamestnanca som si vzdy velmi vazil, preboha ved je to clovek, ktory mi dava prachy na chleba! IMO je velmi dolezite, aby sa clovek nezaujimal o prijem druhych. Je to nepodstatne, ked sa budem citit ukrateny, ozvem sa, ale nie so slovami "preco ma ten viac ako ja", ale skor "myslim si, z emoja praca by mala byt lepsie cenovo ohodnotena"...
Vela, ale skutocne vela vystudovanych ekonomov, rusicov cestneho ruchu (:D) su bandicka namyslenych inteligentov :) Nech sa im v praxi dari, nech sa paci, ale nech si tie prachy aspon zasluzia...
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa rado3105 »

vacsinou ludia ktori ekonomike skutocne rozumia sa nikdy nepresadia....na kazdej skole su blbci, netreba to skatulkovat a odsudzovat...a naopak vsade je vela sikovnych ludi...len skoda je ta ze vela ludi na skolu neslo lebo im to nemal kto platit....
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

samozrejme, mozno som to napisal moc ofenzivne, ale som rad ze sa rozumieme.

Skolu si platim sam, z toho co si zarobim popri nej...
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

tiez to mam rad ... studujem denne studium a popri tom praca ... a clovek z PEDAS-u ci Humanitnych vied sa mi smeje ze neviem prejst semestrom :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

nic si z toho nerob, ked dostudujes a najdes si normalnu pracu, mozes sa chodit smiat panom magistrom do McDonaldu

Návrat na "Debata o všetkom"