Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Hej, za policajný rozum zasraný.





.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa quicky »

policajny? :D


zajtra idem pozriet 2005ku - 535d ,moje prve bmw :smutny:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6226
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

Dnes idem v meste, dvojprudovka, 50-ka MPR. Samozrejme na mna nalepeny pretekar na Sportage a vedla mna 50kou ine vozidlo. Tak som trosku pridal, kedze som isiel zaroven s tym druhym, aby som ho pustil, ked sa na mna tak sialene lepi. Spravil narychlo mysicku a dupol na 80km. Nemusim vraviet, ze ho hned zastavili policajti s radarom :hysterical:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Dnes som šiel do obchodu pre filter, pred obchodom som potreboval cúvnuť kúsok, no nevšimol som si auto za mnou ( fakt nechápem, ako sa mi to mohlo stať ), zrazu len taký jemný náraz, našťastie sa nikomu a ani autu nič nestalo, avšak som myslel, že ma na mieste šofér druhého auta zabije.... Taký strach som ešte asi nezažil, ešte aj predavač z obchodu vybehol von, že čo sa deje... :(
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

Ziapat si moze kolko chce, keby ta napadol, tak ma problem. Nevravim, ze sa na to treba spoliehat, iba to, ze netreba sa nechat takto zastrasit. To ze bol nasraty je pochopitelne, ale odtial potial.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Tak ja som sa bál, aby ma tam neprizabil,, ja chápem, že bol nasraty...
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

quicky
Urcite kukas po Automante :( Skoda, ze sa take kubatury nerobia s Manualom.
Inak ja pokukujem po 520i alebo 523i alebo 528i.
Hlavne nech je to 6-valec - 4 valce nechcem. Inak ja na taky rok nemam moj max je rv: 2000 :(
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
qq6600
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1651
Dátum registrácie: Št 11. Dec, 2008, 21:08
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa qq6600 »

Tomasjerry ,tak pozeraj 528i ,spotrebou su tieto motory na tom takmer rovnako (+- 1,5l ) + mimo mesta a dialnice zerie najmenej 528i
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa quicky »

S manualom ? :))) neblazni:)


doteraz som mal S4 344ps- 6st manual s keramickou spojkou, to uz fakt nechcem,prevody extra kratne,tvrde jak svina a pod. do mesta fakt nic pohodlne :)

teraz chcem nieco vacsie pohodlne , rozumna spotreba/vykon na dlhsie trasy :)

bol som dnes pozerat tu 535d v Ba,ked som bol na ceste-nesiel som len koli tomu do Ba,tak mi volali poslali sms,ze udajne zamrzla nafta a neda sa natocit,co vam poviem neviem cop si o tom myslet ,nakolko auto servisovane,aj prvy majitel sedi a tak. zvnutra su niektore casti trosku zosuchane ale nic hrozne co by sa nedalo poriesit a zvonka par oderkov na narazniku od sikovnych soferov na parkovanie -resp majitela :)))

2 krutibrko: musis vybehnut ty na neho,ze co netrubil alebo sa hentak blizko postavil! vazne ti to hovorim :) overena prax :laugh:
ANONYM_a2

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

quicky napísal:policajny? :D


zajtra idem pozriet 2005ku - 535d ,moje prve bmw :smutny:
faajne auticko, vozil som sa na 530d (absencia mensieho turba narozdiel od 535d) a velmi sa mi pacilo, taka pohodova jazda, troska stlacit plyn a uz len hrrrr a rucicka ako vystrelena letela k dvestovke :D ..aj interier je celkom podareny, jednoduchy, prakticky.. beres s xdrive?


btw neviete niekto kde by som zohnal biele parkovacky? lebo moje svietia tak jemne do zlta a troska to kontrastuje s xenonmi
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

quicky: ako ja som si aj myslel, že musel byť blízko + ja som zaradil spiatočku a až po cca 3s som sa začal posúvať dozadu ( inak doteraz nechápem, ako som ho mohol nevidieť, dokonca ani senzor mi nezapípal ).
A ty si korba, ja nie, on bol o hlavu vyšší...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa quicky »

preto nos v aute obusok,nikdy nevies kedy sa zide :) vyssi nevyssi po kolenach klakne kazdy :good:

mnooo mne sa to tiez stalo ,ze som cuval a nepipal mi senzor ,neviem si to vysvetlit... no hlavne,ze sa nic vazne nestalo, slovne narazky su samozrejmost,teba by to tiez nahnevalo keby ta niekto tukne,ale zas musel by to byt debil,alebo ty strasne drzy aby sa nieco "stalo" :) takze klidek :) ale je to neprijemna situacia


p.s. geralt nie nie ,bude to normalna zadkolka... zmena oproti quattru a xdr aj tak nepovazujem, za zmysluplny pohon ,takze si na tom nezakladam . bol som ju dnes pozriet ,trosku kozmeticke chybicky ale zvysok snad ok,este pojdem raz pozret povozit sa a ked tak beriem :)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Tak auto bolo ocove, ale ak budem mať vlastné, niečo budem isto nosiť, aspoň dnes sa mi to potvrdilo. Ja neviem, ako o mňa až tak nejde, ale ak napr. by som šiel s priateľkou a nejakí burani by to začali riešiť fyzickým útokom....
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa quicky »

hmmm to zas ked takych stretnes ,radsej nevystupit ani z auta a odist,pokial vidis ,zeby take mohlo prist ... :)

ja som tiez raz nieco podobne zazil s priatelkou,v noci v galante cca 2 auta plne ,nebudem klamat na hrdinu som sa nehral a radsej odisiel,nikdy nevies na akeho primitiva narazis a nestoji to zato . ferovka je o niecom inom ale obcas treba rozumom sa riadit a nie egom :rofl:

takze poucenie do auta si isto nieco daj,nikdy nevies kedy sa ti to zide :)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

No to hej, ale napr. teraz som ani nerozmýšľal, vyšiel z auta a išiel kuknúť, čo sa stalo... Inak počul som, že takýmto štýlom sa kradnú autá, akože ťukne do teba, ty vyjdeš z auta a zatiaľ jeho komplic naskočí a ujde na tvojom...

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"