Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Ja ti zase poviem, ze automat nikdy :) Ano pozeram najviac na 528i, len sa tazko v dobre vybave zhanaju, takze asi pojdem do rakuska na nakup ;) Co sa tyka tej spojky, to mal ako chlapec na preteky ? Naco prosimta taku spojku, ani sa potom necudujem, ze si chces kupit automat, len ten Xdrive ta vyde vela na servis (hlavne pri nasich skvelych cestach, samy vymol auto fuc). Mam kamosov, ktory s tym robia, tak mi dufam pomozu kupit dobre, hlavne okolo nich obsmrdam dost casto a jedine na co si pri benzine musim davat pozor, je vodne cerpadlo, ak sa pokazi a jazdis dalej koledujes si o velky probem. Vela ludi zostalo neprijemne prekvepenych, ze co vsetko sa na Xdrive vie pokaslat, ak to nesetris a hras na na terenak.
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
qq6600
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1651
Dátum registrácie: Št 11. Dec, 2008, 21:08
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa qq6600 »

Tomasjerry napísal:Ja ti zase poviem, ze automat nikdy :)
Tuto vetu si povedalo aj vela majitelov Pathfinderu a spojku teraz menia kazdych 30-50t km :-D
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6643
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

uprimne, kebyze tebe niekto nacuva do auta mas rovnake nervy.
mne keby niekto nacuva do lancera tak ma roztrhne od zlosti
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
ANONYM_a7

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Krutibrko napísal:No to hej, ale napr. teraz som ani nerozmýšľal, vyšiel z auta a išiel kuknúť, čo sa stalo... Inak počul som, že takýmto štýlom sa kradnú autá, akože ťukne do teba, ty vyjdeš z auta a zatiaľ jeho komplic naskočí a ujde na tvojom...

Presne taketo situacie robia z dobreho sofera, vynikajuceho sofera. Ver mi ze uz NIKDY viac sa nezabudnes pozriet do spetaku, ked budes cuvat.
Ako jasne nervy by som mal aj ja ale ako sa pise, stav pricetnosti treba zachovat. Do mna asi v 80tke nadrbal daky frajer na BMW a vyj3balo ma takmer do cyklistu, ktory mi nadal ze co robim, nastastie som stihol manever a nic sa nestalo, teda stalo, cely zadok auta na maderu, ale auto pojazdne. - TOTO ma naucilo velmi, ale skutocne velmi rychlo reagovat az volantom.

Bol som riadne nasraty ale videl som na typkovi ze asi len nedaval pozor alebo co, kedze sa nic nestalo a vydal mi vsetky doklady, tak som nevolal ani policajtov. Dokonca som sa neskor dozvedel ze sa sam udal kvoli poistovni, ktora mi nasledne tusim 100€ preplatila no almazia :laugh:

Taktiez sa mi raz stalo ze som pri parkovani akosi zle odhadol vzdialenost a suchol som niekomu auto. Narocky som ho nepreparkoval nech mi da za stierac listok, no nedal nic, ani sa necudujem, chytil to len plast na blatniku a stacilo to 2-3 rkrat klepnut, bol som mu to pozret mal to do tyzdna ako nove. - TOTO ma naucilo parkovat :D

Nikdy vsak nepochopim jednu vec. Po spominanom naraze (to bmw) som daval auto dokopy snad pol roka-rok, nebol cas ani prachy. Potom som si ho mylsim dokonca aj vyfotil ze konecne povodny stav (je to len" skoda 120 no jazdi do dnes). No a co sa nestane za 2 dni? matka mi vola do BA ze daky nekompletny kkt nabural do ZAPARKOVANEHO AUTA tak, ze mi vtlacil dvere pomaly do stredu vozidla. Skvele :rolleyes:

Ver mi bude vela podobnych situacii, treba zachovat chladnu hlavu, ak tam bude na teba daky debilko vyskakovat, opisat SPZ, zavolat fizlov, zamknut sa v aute, ak je to nepricetny debil a neda sa s nim bavit, a teda nechces ho upratat obuskom ci klucom, ries to takto.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

sú to len posrané plechy :rolleyes:





.
ANONYM_a7

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Presne tak had, pokial nejde o zivot, nejde o nic...
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa yNo »

No su ludia, ktori maju v tych plechoch vsetky peniaze :-)
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja som nešiel rýchlo, fakt som sa len kus pohol dozadu na spiatočke, absolútne nič sa nestalo, okamžite som sa ospravedlnil a nielen raz, no stále na mňa ziapal. Ja som neprešiel ani meter, to bol len taký ťuk proste... Ale pravda, potom som si už dával riadne bacha :)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

yNo napísal:No su ludia, ktori maju v tych plechoch vsetky peniaze :-)
si ich daj do banky.





.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa mirjak »

To s peniazmi platilo v casoch, ked sa clovek lahsie dostal k bytu nez k autu. A kto si dnes kupi auto, na ktore v skutocnosti nema a ide sa potom posra@t kvoli nejakemu skrabancu - jeho problem.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

aj ked na to auto mam tak ma to sere, pretoze mam tak na jedno a este ked mam k nemu vztah nejaky a neberem to len jak sposob dopravy z bodu a do bodu b...
ako ja by som tiez dobre nahucal na cloveka keby do mna tukol, ale teda urcite by som sa nepustil do nicoho fyzickeho, predsa len, jednak to nestoji za to a potom, naozaj su to len plechy (a plasty atd.)
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa mirjak »

...inac tie prehnane reakcie su casto sposobene aj tym, ze dotycny nema havarijnu poistku a pri starsom aute zo zakonnej poistky vinnika bohvieco nedostane
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

ved to... ze este k tomu si to povecsinou aj sam musi clovek zaplatit..
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1479
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Sangala »

presne toto sa mi raz stalo podobne co brkovi no trosku ina situacia - pripajaci pruh k hlavnej ... divas sa do spetaku ci mas volno ... hlavna je dvojprudovka auta sa ti uhybaju na opacny smer a ty sa hybes... aby si tam vosiel... avsak manik pred tebou sa este nezaradil furt stoji a tuk ... nastastie nic sa nestalo len som trosku prehol prednu znacku ...
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Je zaujimave ako sa meni slovnik ked je prispievatel ten co tukol a ked pise ze jeho niekto tukol :D :hysterical:
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"