Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

o tom, koho sa bude a nebude stihat, v tomto state nerozhoduju strany, ale prokurator ...

ano, uznavam, generalny prokurator je politicka funkcia, a ma sancu kadeco ovplyvnit ... ale stale sa na strany vyhovarat neda ...
a aj ked to nahodou pretece prokuratorom az na sud, tak vieme garantovat, ze tam to "zanikne"

cely sudny system je prehnity, a politici to nemenia, lebo im to plne vyhovuje
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

LordRainmaker: uz by si mohol konecne pochopit, ze nezalezi na strane a jej kamaratskej financnej skupine, pretoze ak by bola moznost zarobit pre J&T a Pentu v spolocnom podniku, tak si bud isty, ze to spravia radi az sa objimat budu
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

mne je zle z tých billboardov, čo sú všade polepené... sa snáď posr.li úplne, každý druhý billboard na svk je nejaká tlama so sloganom
Me like Pentium
LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

Preco sa Sulik nelisi od Miklosa, no preto lebo je rovnaky:)
Ked jeden hlas pre generalneho prokuratora stal 300 tisic €, tak samozrejme treba Czentesa vymenovat, inac by to boli velke straty:)
Myslim, ze to co teraz vyslo na povrch bola uz posledna kvapka aj pre volicov SaS a ich 5.9-6.0% preferencii, co maju teraz uz neobhaja:)
http://spravy.pravda.sk/sulik-na-videu- ... domace_p29

ak vsetko, co na Matovica maju, je ze si zaplatil diplomovku, tak potom je asi posledny cisty politik a drzim mu prsty.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

nepozeral som zatial vsetky videa, ale co konkretne tam je zle? ze povedal o radicovej ze je neschopna? povedal to co si vsetci myslia. Ze sa mu dostalo do usi o uplatkoch na hlasovanie za trnku? mal to dat na prokuratoru (toto posral), ale uz to vidim ako by to fico nazval zmedializovanym pripadom a bla bla bla. Nikto by mu neveril
a potom sa rozpravaju normalne o politike, ziadne uplatky , pripadne ponuky :rolleyes:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

co take strasne tam zaznelo? :?
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

ved to sa prave pitam tiez :rolleyes:
NB: Asus ROG Strix G16
LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

to, ze Sulik
1. informuje o citlivych informaciach "kadejakych" podnikatelov,
2. o tom, ze vie o korupcii, ktora mu vyhovuje a pravdepodone je v tom taktiez namoceny
3. ze sa taky clovek vobec opovazuje nieco hovorit proti Dzurindovi, alebo Mikosovi, ked je uplne rovnaky
4. ze to cele poburuje cele Slovensko, okrem fanatickych uctievacov Sulika na tomto fore:)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

1: to je mozno jeden bod s ktorym suhlasim. Ale je to bezna ludska chyba, ktoru robi kazdy z nas. Nevrav mi ze si sa nikdy neporozspraval s niekym medzi 4 ocami o haklivych veciach.

2: ano mal to riesit. ale aky by bol vysledok? volenie generalneho prokuratora bolo tak zmedialozovane, ze keby toto povedal verejne, tak by ho vsetci vysmiali. Zaklad udania je nejaky dokaz. a on mal co, septandu po parlamente ze hlas trnku stoji 300 000€?
A potom co mu malo na tom vyhovovat? neviem. Nepoviem keby povedal ze zobral ten uplatok alebo vedel o niekomkto ano a mal dokaz.

3: a co by nehovoril, je to pliaga, takisto Fico, Meciar, Bugar,Slota. Netvrdim ze Sulik je cisty, ale isto nie je vtom este tak namoceny ako hentie smradlave ho"na.

4: nie ziadne fanatictvo, ale radsej budem volit Sulika, toho sasa Matovica ako hen vyzsie menovanych
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

LordRainmaker napísal:to, ze Sulik
1. informuje o citlivych informaciach "kadejakych" podnikatelov,
2. o tom, ze vie o korupcii, ktora mu vyhovuje a pravdepodone je v tom taktiez namoceny
3. ze sa taky clovek vobec opovazuje nieco hovorit proti Dzurindovi, alebo Mikosovi, ked je uplne rovnaky
4. ze to cele poburuje cele Slovensko, okrem fanatickych uctievacov Sulika na tomto fore:)
1. s tym suhlasim
2. konstruujes nezmysly, o korupcii mozno tak maximalne tusi, ale kedze nema ani len nepriamy dokaz, tak je zbytocne zaoberat sa tym
3. aky clovek? proti Dz a M ma pravo hovorit uplne kazdy
4. poburuje asi len teba, nevsimol som si, ze by sa to nejak extra prepieralo

aspon je konecne vidiet, kto vytiahol smsky a teraz tie videa, Kocner je pekny vtacik
LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

HellAngel napísal: 3: a co by nehovoril, je to pliaga, takisto Fico, Meciar, Bugar,Slota. Netvrdim ze Sulik je cisty, ale isto nie je vtom este tak namoceny ako hentie smradlave ho"na.
Lebo je v politike kratko, ale ma vyborny nabeh to dobehnut velmi rychlo.

Teda ak odstupi, tak je u mna charakter, ale myslim si, ze o tom ani neuvazuje, ide len o populizmus.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

aky populizmus ? je to normalny clovek s chrbtovou kostou ... ma problem ? ano da navrh na odvolanie... ak strana uvazi ze bolo by lepsie aby odisiel z cela tak odide... ak nie tak ostane...(i ked tipujem ze ho podrzia) ... ale toto je normalne ze da takuto ponuku ... to len ludia ako Fico, Dzurinda atd sa drzia pri koryte co to da a maju za usami tolko ze ledva drzia hlavu na krku ...
LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

je uplne jasne, ze leader strany par tyzdnou pred volbami neodstupi, to by bola politicka samovrazda pre potapajucu sa SaS, vela ludi podporuje SaS, prave kvoli Sulikovi

A co sa tyka navrhov na odvolanie vo vlastnej strane, tak to moze povedat len naivny clovek. Keby bol navh na odvolanie Fica, Figela vo vlastnej strane, nikdy by nepresiel....proste opakujem...populizmus.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

HellAngel napísal:nepozeral som zatial vsetky videa, ale co konkretne tam je zle?
konkretne zle je to, ze sa predseda parlamentu stretava s vagabundami. tym padom prestava byt doveryhodny. politik si jednoducho taketo veci nemoze dovolit. mne je jedno, ci si natierali rohliky s lekvarikom a rozpravali sa o pocasi. pre mna je zavadne uz len to, ze sa s nim stretava a kamarati. to ho diskvalifikuje v mojich ociach ako cisteho a doveryhodneho politika. skoda, SaS bola jedna z alternativ, ktorej som chcel dat hlas. cakal som, ze Sulik po tomto odstupi. bohuzial ukazal sa rovnako ako stare gorily. bye, bye SaS ;)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

jj, v tomto mas pravdu. Nemal sa snim stretnut. A co horsie este ho pritom nakrutili. Je vidiet ze je vo vrcholnej politike kratko, dobehli ho.
Naivne si mysliet ze dokaze vymlatit nejake info od zkorumpovanca a kamarata Pociatka bolo skutocne hlupe.
Jedine co hra v jeho prospech je ze skutocne chcel ziskat tie informacie, ze nemal zaujem o ziadny kseft ani nic.
Ze bolo kvazi odstupenie len populistickym tahom? Mozno, ale este zatial ani jeden z tych sra/ov co su tam hore to nedokazali a to ani po obrovskych kauzach a premrhanych ci ukradnutych miliardach.
TIez ma tymto sklamal (a dnes ked som videl Krajcera ako ho vola Riso, tak som skoro stal), ale nerobim si iluzie o tom ze TOP politici sa nestretavaju ludmi z podnikania. Vsak aj musia. Ci chceme alebo nechceme zakony sa robia pre podnikatelov, velkych podnikatelov. A na zaklade toho ze iste podniky drzia hore tak ludia maju co jest. Je to spinava hra.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"